Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фирма или изгоден куриер от Полша До България?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фирма или изгоден куриер от Полша До България?

    Здравейте, някой знае ли изгоден куриер от Полша до България или фирма която доставя от Полша до България,
    понеже съм си харесал едни неща а продавача не желае да ги праща извън полша...
    и ги няма в европа...
    става въпрос за пластмасови елементи.

    ако някой е ползвал или знае нещо изгодно моля да сподели за доставка.

  • #2
    Преди около година,Спиди ми взеха около 50 лв за килограм пратка до Холандия. Ако това е изгодно,може да ги питаш.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #3
      Аз от Полша до България използвам GLS.
      https://gls-group.com/
      Партньор в България им е Итерлогистика.
      30 кг. пратка е около 40 евро.
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #4
        Евтини куриери по внос са DPD/ Спиди и GLS/ Интерлогистика. Еконт евентуално и те може да предложат.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          Да но продавача изпраща само в полша, не иска да изпраща директно към бг.....
          така че ми трябва фирма посредник която да го получи с полша и да го препрати към бг.

          Коментар


          • krassitch
            krassitch коментира
            Редактиране на коментар
            Как Еконт ти купува стока от магазин конкретно?Плащаш предварително ли?А ако тук не си вземеш пратката?Аз бих купувал стари неща от частни лица.От техният ОЛХ.Обаче румънецът не желае да рискува да праща в чужбина.Ако не си взема пратката, ще плати доста

          • kameno karp
            kameno karp коментира
            Редактиране на коментар
            Преди около 10г пазарувах така от един магазин. Пратката дойде на другия ден. Отидох в офис на Еконт,казах какво от къде искам и ако не се лъжа платих предварително. Сега гледам имат онлайн форма за поръчка. https://www.econt.com/services/buy-by-courier/form

          • horgasz
            horgasz коментира
            Редактиране на коментар
            Колега пазарува често авточасти от Полша, като ги поръчва до Германия - адреса на Габко. Твърди, че му излиза по-евтино отколкото директно до България. Така, че ако твоя продавач праща до Германия - това е една възможност

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X