Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вдигна се цената на скрапа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вдигна се цената на скрапа

    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...8&slink=tsplze
    Не знам дали му работи климатика, но подгрева на седалките със сигурност е работил до последно.
    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

  • #2
    Не знам с ирония ли го казваш сериозен ли си...
    Моя коментар на тази обява е следния:
    Изгоряла напълно кола за 3500?? А откъде е ? Ааааа от София Божурище? 100% преследват някаква цел - примерно да докажат на някого че е изгоряла или да излъжат че тази изгорялата кола е друга изгоряла - абе всякви откачени идеи само не и че ще я продадат като цел на обявата...

    P.S
    Нали си чувал за онез хакери дето подменяли банковите сметки на фирмите и като се разплащали крадели парите?? Е една такава фирма опищя орталъка... Съжаляваха я колко пари са и откраднали...
    Ама след години се оказа че НАП не са се хванали... било идеална платформа за укриване на данъци.От служебната сметка - парите директно в офшорна непроследима сметка...Иди разбери хакери ли са пирати ли са или е просто собственика на фирмата....Лесно елегантно и евтино...
    Ама...

    Коментар


    • #3
      Немаш гоуф - немаш нищо.
      Или май беше: имаш гоуф - немаш нищо?
      Нема значение, тая обява осмисля и двата варианта
      Враг усраине

      Коментар


      • KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        Братчед, ГоУФЪТ е свещен и незасенчваем !!! Него не мое го засенчи никое неграмотно копие на УригиналЪ, като японскиОТ ГОЛФсваген

    • #4
      Аз, като гледам всички сме кликнали
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #5
        Ммм обявата придава и различно значение на “сажда power”

        Също така се сещам и за бивш колега, Цеко Голфа.
        След монтаж на амп, гоУфо изгорял на някаква магистрала.
        Купи си друг естествено и после като го питаха “Цеко колко гори тоо гоУф?” той отговаряше:

        Към 15 минути
        Враг усраине

        Коментар


        • #6
          В тая държава няма вече нещо, което може да ме учуди...
          Та отивам да си сипя още едно. 🍻
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #7
            Странен ми е израза " В тази държава"

            Защото все по често улавям че така наречените "бели държави" - разбирай Германия Франция Швейцария Италия са не по малко шмекери !
            Ама ШМЕКЕРИ ти казвам - ние сме лапета пред тях...
            Германия - имам две книги които описват съвсем точно основите на корупцията-принципи методи и прочие...С конкретни примери-немско издание от немски автор - ако се съмняваш ще ти го пратя? Тия хора са систематизирали подкупи корупции и прочие - УЧЕБНИЦИ ИМАТ БЕ...
            https://knizhen-pazar.net/products/b...oto-na-podkupa

            Франция - баси бандитите - тръгнали да ми говорят за демокрация а бият негрите(метежите преди няколко месеца) освен това нагли нагли нагли- купували от Нигер урана по 80 цента при борсова цена около 200 долара... И се чудят що ги гонят...Ама що така бе Миме...
            Италия - виждал ли си мръсотията в Неапол?Ами в Сицилия?? Ами високомерието им?? малий кво мога да разкажаааааа - от първо лице...Мамка им италианска - само жените им са качествени (не всички) - сещаш ли се онзи италианец дето обърна крузния кораб?? Как избяга!? След тази случка - италианци моряци - всички ги плюеха... добре че се появи един Джанлука Вачи - който долу горе им дигна нивото...и оня италиански министър дето миналия месец плати сметката (в Албания мисля) на онез италианци дето избягали от ресторанта
            Швейцария - прочутите швейцарски банки - винаги съм си мислел че са надценени и са фукльовци ама - как гръмна оназ банкааааааааа ?? Ама после се разбра че прочутия им директорски борд са шарлатани(дет хал хабер си нямат от банкерство) - ако не ми вярваш провери сам...
            Румъния - сега работя с тях - страшни цигани ти казвам. Италианци ряпа да ядат... Никъв морал. Цигани ти казвам - това са хора които купуват онлайн продукт ползват го до дупка и го връщат на 14 ден. Е то и българи го правят ама много много рядко...Все гледат как да измуфтят нещо.Ааааааа имат една румънка - страшно парче - една Мадалина Геня - лелеееее - убийствено тяло има - браво на нашия Григор - таз мадама е много много висока класа...чак се чудя дали е румънка

            Къде в Европа вие виждате морал и ценности ? Можете ли да ми посочите конкретно?

            P.S
            Поискаха ми подкуп(рекет) да ми издадат документ на който аз така или иначе имам право - но не е точно регламентирано кога да стане.В смисъл че може да го издават с години...
            И аз се заинатих (сумата беше 5 цифрена) и толкоз се ядосах че директно изблъфирах че е по евтино да го предам на прокуратурата...Или да го убия...
            И знаеш ли какво ми направи чиновника??
            Каза че съм прост и глупав - той е учил директно в западна Европа по учебници как да се справят с простаци като мен..
            И ми завиши сумата с 20% . След което ми издаде съвсем официална фактура - консултации и други услуги... искания рекет но завишен с ДДС.
            И моментално от рекет - се превърна в търговска сделка.И НАП доволни... бюджета се пълни...Само аз нещастен

            Абе бъзикам се - ама то в всеки бъзик - има малко истина

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Прав си ма много има да се каже за кои ли не,щом Швейцарците оплю………смятай

            • mishomishev
              mishomishev коментира
              Редактиране на коментар
              Ами Бос - казвам нещо конкретно за швейцарците - не съм го измислил (нито направил) аз... а това не е коя да е Credit Suisse - втората по големина банка в Швейцария.
              https://news.bg/int-economics/ako-cr...-se-srine.html

              И като се замислиш - щом втората по големина е фалирала(твърдят че с тази покупка е временно отложен фалита) - то представи си как ще са останалите?! И е спасена (насила купена) само защото цялата икономика на Швейцария щяла да се срине...Представяш ли си?
              Е хубу де аджеба - толкоз ли са зле нещата ?? Нали швейцарците са велики и техните банки са най най най...
              Или е просто мит ??
              Нямам за цел да се драпам - просто искам да кажа че много от ЕВропата са приказки надувки и въздух под налягане - ама това се разбира едва като се подложи на ситуация някаква...

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Аз не казвам,че не е така,те и германците там бяха ма и ние не сме цвете за мирисане.

              Виж да ми се надува някой само защото е раждан до лилава Швейцарска крава и аз не го разбирам та го има такива кой е Стоичков и неговите летящи фрази

          • #8
            Те не продават скрап, а предполагам, схемата е да продават регистрацията...Някой с такъв Голф с проблеми, да си купи този, и да си кара после спокойноСлучайна проверка на пътя на номера на купето е слабо вероятна

            Коментар


            • bullet_pk
              bullet_pk коментира
              Редактиране на коментар
              Аз за сверка на номера на шасито на пътя не съм чувал. Калеко ми кара така една Сиера над 10 години - с талони и номера на друга.

              Обаче сега сверяват, че и снимат номера на шасито по време на ГТП ... От две години някъде

            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Номера който снимат може да е на табелката дето обикновено е лепенка на колонката но предна дясна врата . На по старите коли е алуминиева табелка занитента с два малки нита .

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X