Обява

Свий
Няма добавени обяви.

кросоувур ЗИЛ Buryan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • кросоувур ЗИЛ Buryan

    Дали ще се продава в "Мототехника"?

    https://auto.blitz.bg/novini/predsta...&cache=nocache
    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

  • #2
    Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
    Дали ще се продава в "Мототехника"?

    https://auto.blitz.bg/novini/predsta...&cache=nocache
    Сигурно! Ама трябва де си направиш вноска и да чакаш 10-15 години, щото туй ще е голям дефицит!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #3
      Вертоятно тоя "ЗИЛ" е с произход Китай, и едва ли ще има дефицит... Пардон, тоя КИЗИЛ...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #4
        Дано не е поредният реЗИЛ!
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • #5
          Някъде до 2005-6 година наистина възлагах надежди, че като станат собственост на западни концерни, руските заводи най-сетне ще започнат да правят качествена продукция, при която няма значение дали конкретната бройка е произведена в петък. Еми не стана! Човешкият фактор все още не може да се заобиколи на 100% в автомобилостроенето. А този, незаобиколимият процент...в руския случай е точно камъчето, което обръща каруцата...
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            Не знам дали е КИЗИЛ или РЕЗИЛ, ама задната броня все едно някой е хванал теслата и големия чук и просто я е наместил там, някак.

            Предвид това:
            Кросоувърът ще бъде оборудван с 5-степенна механична скоростна кутия, като за двигател може да се използва един от двигателите на ВАЗ.
            Явно ще е ВАЗИЛ.

            Сега ако му пльоснат жигуловия 1.5 мотор и всичко останало от Нива, но без компонентие на BOSCH, ще изкъртят окончателно всички остатъци от мивки.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Кой да е двигател от ВАЗ ше е резил ма те това го могат много

            • sparkybg
              sparkybg коментира
              Редактиране на коментар
              То как и да си въртят гъза.... Алтернативата е двигатели от Китай. Ма тогава какво в тая кола ще е руско?

              ...от друга страна, в тия заводи не е много ясно дали въобще е имало производство на двигатели, даже дали е имало сглобяване на двигатели, или са били докарвани от някъде.

              А аз иначе разбирам напъните, защото проблема е огромен - на един куп народ трябва да му се намери работа, която преди е имал, щото иначе все някога ще огладнее достатъчно за да се превърне в проблем.

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Е на Дакар Камаза как е,те срам нямат - Волга,Лада,Жигули,ЗАЗ,……..не им е сефте

          • #7
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-558c79adc4e5cb19ffd9ffcf45a3443a-V.jpg
Прегледи:239
Размер:220.7 КБ
ID:6929878

            Не се бъзикайте с руснаците ей!! Я глейте кво пишат за ВАЗ. Не е шега работа това. Снимката е лична, че събирам за сглобяване Жигули-то. До 130 бр има бая, ама па ше съм яката работа после с екзампляр, от който взимат пример водещите световни марки!
            Прикачени файлове
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #8
              "...Става дума за новия ЗИЛ -4331 "Бурян" 2024 г., който беше представен под формата на рендери от независим дизайнер на автомобилния портал "naavtotrasse.ru ..."

              Да. Руските дизайнери винаги имат страхотни идеи. За съжаление нито една от тях не достига до серийно производство. Много по-лесно им е да вземат нещо чуждо и да му лепнат руски емблеми и с гордост да заявят: "Made in USSR".

              Аз поне не се сещам за чисто руски автомобил, в който нещо да не е копирано от другаде.
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                Има време,те и без това имат 14-15 модела за последните 50-60 години,учат се още

            • #9
              Нямало е, няма, няма и да има!!!

              Коментар


              • #10
                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                произход Китай, и едва ли ще има дефицит...
                Подценяваш ги.

                Виж с китайския Москвич какво направиха.

                Коментар


                • #11
                  Абе плюете вие руснаците ама не всички мислят като вас.
                  На практика негативните ви впечатления се базират на старите модели и се предполага че са пренесени на новите ама не е баш тъй.Реално никой не си е купил обсъждания кросоувър че да каже конкретно.Да не забравяме че има и съотношение цена качество параметри...Какво точно получаваш за тези пари??

                  P.S
                  Миналата седмица кандидатствах за работа по един проект в Енпинг.Имах отлични шансове и личен разговор/интервю със собственика заради идеята ми.И всичко падна в канала в момента в който се появи мой "конкурент" руснак и то случайно в последния момент.Който прескочи всякакви срокове етикети(а това е сериозно) и мина директно в крайната фаза.И собственика (60годишен умен китаец) след кратко колебание между мен и него предпочете "чистия" руснак.
                  Още ме боли от поражението.
                  Толкова е голямо реномето им.В очите на сериозните хора.

                  Коментар


                  • #12
                    Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                    Абе плюете вие руснаците ама не всички мислят като вас.
                    На практика негативните ви впечатления се базират на старите модели и се предполага че са пренесени на новите ама не е баш тъй.Реално никой не си е купил обсъждания кросоувър че да каже конкретно.Да не забравяме че има и съотношение цена качество параметри...Какво точно получаваш за тези пари??
                    .
                    Никой не си е купил нищо такова... защото го няма.

                    Съотношение цена качество:
                    Москвичът дето е JAC струваше двойно на същия модел JAC който е изцяло сглобен в Китай (т.е. от по-квалифицирани работници). Франко Москва, да не си помислиш нещо. И имаше бъгове в софтуера заради руския език на таблото.

                    Толкова и за цената, и за качеството.

                    Елементарно можеш да намериш тези сведения без да си пипвал нито едното от двете. Ако знаеш руски език де, какъвто май че не е случаят.

                    Коментар


                    • #13
                      Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                      Абе плюете вие руснаците ама не всички мислят като вас.
                      На практика негативните ви впечатления се базират на старите модели и се предполага че са пренесени на новите ама не е баш тъй.Реално никой не си е купил обсъждания кросоувър че да каже конкретно..
                      И кои са новите модели руски автомобили? А за конкретния модел - как да си го купи някой след като не се продава, то ест въобще го няма?
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #14
                        Ами честно казано...не съм в час с новите руски автомобили.Знам руски и го ползвам но какво от това? Между другото приличам на руснак (чист българин съм) и това ми помага(ше) досега.
                        В сферата на производството съм и виждам какви драстични промени настъпват. Но какво от това?
                        Най вероятно вие сте прави.
                        Аз си изядох шамарите от руснаците (при това не за първи път) и това още не ми дава мира. И просто не се стърпях(в мен си е проблема) като прочетох как ги плюете.Аз си загубих в честен двубой

                        P.S
                        Личното ми мнение е че рано или късно ще влезнат в час защото имат огромен потенциал.Особено ако аз им стана началник и променя визията.Няма смисъл да се опитвам да правя хубава руска кола - ще акцентирам върху товарните - тежките камиони и тежка техника.Там където няма голям смисъл от лукс и удобства но трябва много желязо суровини и енергия.Там руснаците са силни - там е предимството.В желязото. А не да гонят лукса. Ще започна оттам.От старите серии Зил Камази Урали и прочие...Там се гонят съвсем други параметри.
                        И ще ударя европейците точно където им е слабото място - в суровините и енергийните ресурси.
                        Спирам че още ме е яд на шамарите дето изядох - бая ресурс изгубих.А на изток (Китай)руснаците имат повече права от мен европееца.

                        Коментар


                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          А баш така

                          Да направят един с редови шестак,ръчка,цели мостове,дълга база,да прилича на стар Патрул или Дифендьр………….къде се напьват не ги знам и не съм само аз,имат си славата при грубата техника,къде на палци при големите се бутат

                      • #15
                        Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                        Ами честно казано...не съм в час с новите руски автомобили..
                        Няма такива.
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X