Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тераформиране на Марс ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Отвратен съм от Марс. Много съм отвратен. Тук има всичко, но даже тук е трудно.
    Имам два неприятни кредита, и трима отвротителни комшия. Не съм ебал от три години, и трудно е да съм оптимист. А вие искате на Марс ? Стига де !

    Коментар


    • #17
      Ергени да не пишат. Той с една жена жена вкъщи не се е оправил, 4х4 ще ми кара , на Марс ще ми ходи ! Айде по сериозни хора в темата, моля !

      Коментар


      • KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        може и да не му са налага .... жинЪтъ имам изнапредвид.... ...

    • #18
      Едно време имаше предложение на избрани участници да се монтира дрегер към акаунта и, ако покаже повече от нормата нЕма влизане у форума.
      Ама ще трябва и дръг тест явно, ама не като тоя на полицаите, че били счупени.

      Коментар


      • #19
        Давам цвят, но ти си знаеш.

        Коментар


        • #20
          Баш ме брига курац ко даваш.

          Коментар


          • #21
            Лошо звучиш, не съм обидил никой, само казвам, че съм много отворен.

            Коментар


            • #22
              Ми като не разбираш от шеговито подхвърляне, получаваш грубо такова.
              Пишеш празни теми една след друга и се чудиш, че дразниш.
              Той форума и без това е мъртвец, ама като го отвориш и първото дето прочетеш са някакви дървени философии за тераформиране на Марс, дето дори те не са подредени и викаш, че или човека е посръбнал или е прескочил някой зъб...

              Коментар


              • #23
                Стига де, споко, живота е хубав.

                Коментар


                • #24
                  Разумни същества има в Еритрея.
                  Имаме ненаселени пустини пълни с атмосфера. Отвратен съм от идеята, че Марс ни е нужен. Нужно ни е отмяната на ДДС, на акцизите , на робството, което кастата на държавните служители, ерго апаратът на подтисниците и тунеядците, тия дето не са стругари, не готвачи, не транспортни работници , не учители, не лекари, а само паразити !

                  Коментар


                  • #25
                    Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                    Разумни същества има в Еритрея.
                    Имаме ненаселени пустини пълни с атмосфера. Отвратен съм от идеята, че Марс ни е нужен. Нужно ни е отмяната на ДДС, на акцизите , на робството, което кастата на държавните служители, ерго апаратът на подтисниците и тунеядците, тия дето не са стругари, не готвачи, не транспортни работници , не учители, не лекари, а само паразити !
                    Прав си, ама в Еритрея много бият и режат глави.

                    Виж на Марс, ще е Демокрация, демек гринго-тоталитаризъм знаеш как става
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X