Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честит празник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Честит празник

    На всички членове, членки и малки членчета. На всички деца на априлския пленум(ако има живи) и техните "синьокръвни" наследници. На всички милеещи по ТЗВ и НРБ, СССР и Балкантурист. На всички другари и другарки.
    Честит ви празник. Ден, в който отново да се почувствате значими и да намерите още един повод за чашка и поредната доза злоба и хулене към другите.
    Аз ще запазя мълчание, но не минута, а цял час. Бих запалил и свещ, но нямам на разположение.
    Бог да пази България. Дори и от нас самите.
    "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
    Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

  • #2
    Първоначално публикуван от Dilyan Zagorchev Преглед на мнение
    На всички членове, членки и малки членчета. На всички деца на априлския пленум(ако има живи) и техните "синьокръвни" наследници. На всички милеещи по ТЗВ и НРБ, СССР и Балкантурист. На всички другари и другарки.
    Честит ви празник. Ден, в който отново да се почувствате значими и да намерите още един повод за чашка и поредната доза злоба и хулене към другите.
    Аз ще запазя мълчание, но не минута, а цял час. Бих запалил и свещ, но нямам на разположение.
    Бог да пази България. Дори и от нас самите.
    И от мене
    Така и така тук никой не отметна най-българския преди няколко дни, не обърна внимание на стоящите зад президента ни, явно ще трябва да продължим да празнуваме днешната дата. Поне тук.
    Специални поздрави на родолюбеца, по съвместителство аптекар, на еззкхо, шарана и всички знайни и незнайни, все още незагинали за свободата и правото. Има време.

    Коментар


    • #3
      Нема нужда, Украинците ги поздравиха подобаващо

      Коментар


      • #4
        На умряло куче вадите нож... Аман от диванни поборници!
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • Dilyan Zagorchev
          Dilyan Zagorchev коментира
          Редактиране на коментар
          А умряло ли е кучето според теб? Надолу пишеш, че не , т.е има малки палета дето довършат и развиват делото.
          За диванните поборници, благодаря за квалификацията. .. да мълчим по-добре ли е? Че наведената главица...

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Адаш, не си прав.
          По онези времена някой смееше ли да каже каквото мисли, и то да е против властта?
          Да-много от нас бяха в плен на пропагандата, и вярвахме, че комунизма е най-върховното нещо на света, и 9 Септември е най-светлата дата в нашата история.

          Обаче когато разбрахме, че съветските войски които са били тук след 1944 са се наричали "окупационен корпус" нещо започна да ни просветва. Видяхме голотата на царя, и разбрахме колко ни е заблуждавал.
          И разбрахме как 9 Септември е най-черната дата в нашата история, евър...

      • #5
        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        На умряло куче вадите нож... Аман от диванни поборници!
        Котаракът ми умря онзи ден. Даже си поплаках. Кое куче си е отишло?

        Щото фактите - никой не честити шести, Дилян се сети поне да им честити девети. И почти пълна тишина.
        Да не е форума да е кучето?

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Чак пък никой... В правилния форум нали пуснах тена...

      • #6
        Съжалявам за котарака ти - имам няколко и зная какво е. Форумът също бере душа. За другото - партизаните поизмряха, но генномодифицираните им наследници продължават да ни онождат.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #7
          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Съжалявам за котарака ти - имам няколко и зная какво е. Форумът също бере душа. За другото - партизаните поизмряха, но генномодифицираните им наследници продължават да ни онождат.
          Щото им се даваме без бой, не за друго

          Коментар


          • #8
            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Съжалявам за котарака ти - имам няколко и зная какво е. Форумът също бере душа. За другото - партизаните поизмряха, но генномодифицираните им наследници продължават да ни онождат.
            Знаменателно!

            Коментар


            • #9
              От мен едно наздраве за вчерашния ден
              Регистриран: 09-09-09
              Само дето не съм случил регистрацията да стане в 09ч.09 мин.
              Щеше да е уникално съвпадение.

              Коментар


              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Ако приемем регистрацията като нещо като рожден ден-честито.

                Иначе-празнуваш ли 9 Септември, или го псуваш?

            • #10
              Навлизам в пубертета
              Нали около 13 год. започваше?

              Коментар


              • #11
                Откачена работа. Да празнувате деня, който ни отне възможността да сме развита държава. Нищо, че ми е рожден ден.
                https://statii.troyan21.com/2017/06/blog-post_28.html
                https://statii.troyan21.com/2017/06/2.html

                Коментар


                • #12
                  ...а едни хорица на изток още си управляват така и държавата, и индустрията, и продължават да смятат че всички останали трябва да правят като тях. И тук даже си имат предоволно количество клакьорки.

                  А мен ме е гнус вече от тая простотия!
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X