Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Бар Наздраве 7
Свий
Това е залепена тема.
X
X
-
-
Не си сам, Сашо. Аз днес го подържах на голямата локва.Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнениеРакиено време е ...наздраве
......../ трябва да ми дадат бонус че сам поддържам бара
/
Сега вече у дома на водкен и салаткен, а след малко и тортен, че попадията има рожден ден.
Наздраве!RAV 4
F650GS
Коментар
Активност за темата
Свий
Тук са 76 потребители онлайн. 1 потребители и 75 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар