Гръмна, рОсна и сега пак е жега при нас.
Ама аз нарочно не пускам климатика, за да ми върви леда в уискито.
Наздраве!
Ама аз нарочно не пускам климатика, за да ми върви леда в уискито.
Наздраве!
Тук са 31 потребители онлайн. 0 потребители и 31 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар