Не ми се работи.... Вчера още ми беше кофти, а се наложи да ходя на кръчма...
Тази вечер бича айляк..
Наздраве на групата!
Тази вечер бича айляк..
Наздраве на групата!
Тук са 29 потребители онлайн. 0 потребители и 29 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар