Днес преживях температурен шок ...от 19 гр в планината ...в Сандански беше 33 ...ама оцеляхме , евала на тоя къде е измислил климатика ...наздраве
Тук са 49 потребители онлайн. 0 потребители и 49 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар