Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А1 дава възможност за прекратяване на договора без неустоики

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А1 дава възможност за прекратяване на договора без неустоики

    Една важна новина, А1 дава възможност за прекратяване на договора без неустоики
    Уважаеми клиенти,

    Считано от 01.07.2021 г. ТВ каналите на "КЮ Мюзик Медия Груп“ ООД (КЮ Мюзик) – Фен ТВ, BG Music channel, Balkanika и Фен Фолк ТВ няма да се разпространяват в мрежата на "А1 България“ ЕАД (А1).

    А1 се стреми да поддържа богато разнообразие от ТВ съдържание, като предлага в своите тарифни планове и пакети множество други канали с подобна тематика, на които можете да се насладите по всяко време.

    В случай, че желаете да прекратите договорните отношения за предоставяната от А1 ТВ услуга без неустойки, можете да се възползвате от това, като подадете 1-месечно писмено предизвестие в срок до 2 месеца от уведомяването.

  • #2
    По-добре си допълни заглавието.
    Едва в края се вижда, че става въпрос за прекратяване на договор за ТВ услуга!
    Враг усраине

    Коментар


    • #3
      Не разбрах, кое точно е прави новината "важна".
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        Човекът им прави реклама.Обаче нищо не пише,след като мине акцията,ако махнат друг мой любим канал,имам ли право да прекратя договора?Или,някъде с дребен шрифт пише,че не гарантират конкретно наличието на каналите,към датата на сключване на договора?Ама на мен си ми е добре,сега не съм на договор...

        Коментар


        • #5
          Някой може да им е набрал, прекратяване на договор с А1 или който и да е мобилен оператор е много трудно и скъпо, а в момента всеки има възможност.
          Пускам новината защото е възможност да се махнеш или да смениш доставчика , всички оферти са по изгодни, а така се спестяват едни 90лв.
          А дали новината е важна, незнам , липсва от всички големи медии.

          Коментар


          • DBRS
            DBRS коментира
            Редактиране на коментар
            Беше някога трудно и скъпо. В момента с всеки доставчик, прекратяването е безплатно, ако ти спре канал който го е имало при подписването.

        • #6
          Първоначално публикуван от trav Преглед на мнение
          Някой може да им е набрал, прекратяване на договор с А1 или който и да е мобилен оператор е много трудно и скъпо, а в момента всеки има възможност....
          Така е. Последният път ми отне няколко думи, 10 мин. и 0.лв. Добре че носех няколко дебитни и кредитни карти, че едва успях да изтегля толкова голяма сума.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X