Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Некой пояснения за новият ми аватар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Последните две мнения - коментарът на stbd и поста на jordanov са много поучителни. Идват да покажат, че:
    - Американците са ДЛЪЖНИ да хранят руШняците. Щото те са умни и красиви.
    - Американците са ДЛЪЖНИ да хранят ДОБРЕ и до насита руснаците. А те, гадовете мръсни, както винаги са показали "двоен аршин" изпращайки повече помощи в Ирландия, представьте себе?!
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • p-pleven
      p-pleven коментира
      Редактиране на коментар
      Руснаците изпращат ДОРИ повече помощи на Ирландците, отколкото на себеси. ФАКт!

  • #17
    Когато Великобритания се опитва да използва американски войски за да спре болшевиките, президента УУ ги изтегля. Белите губят.
    Случаенос?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #18
      p-pleven коментира
      Днес, 12:48
      Руснаците изпращат ДОРИ повече помощи на Ирландците, отколкото на себеси. ФАКт!
      E, те тАва сА вика широка славянска душа. Както казваше един познат: "Да не знаеш да плуваш, ама да скочиш да вадиш удавник от дълбокото - това е героизъм!"
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Какво е широка славянска дОша? Това е да вземеш пари на заем от приятел и да ги изпиете заедно!

    • #19
      jordanov sv коментира
      Днес, 11:24
      Алекс, напълно вярно. Макар че с 12000000 хляба да доставиш и разпределиш че да спасиш от гладна смърт 100 милиона население само в еврочастта на Империята /да уточняваме ли колко километра кавдратни са това?/ е подвиг достоен да се сравнява с оня на Христос, там петте хляба и двете риби на 5000 мъже, башка жените и децата. Явно са били големи майстори в логистиката и спедицията, щото само след някакви си там годинки в навечерието на ПСВ вече са 150 милиона население.
      Егати т@ш@ка е верно тая тема. Болшевишка пропаганда в най-чист вид.
      Аха... Новая методичка? Гадните хамериканци са докарвали въпросната помощ за да удължат агонията на умиращите от глад, да продължат гладните им мъки, захранвайки ги с някоя трошица, а не за да ги спасят от голодомор?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #20
        Гагич...ти това лято няма ли да почиваш?
        Имаш нужда. Изтерзаното тяло само замъглява ума, нищо друго не прави.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Каква почивка, аз да не съм с черпака край казана ?

      • #21
        Чекаме пояснения за новия ти аватар....

        Коментар


        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Аз го ругая всеки ден, че се бъркам с на Елиан джипката и все се надявам да се върне да пише Елиан... но уви тва е наш си Гагич, който за съжаление не добавя и 10% от стойността, която може а само храни троловете, които са ни налазили напоследък

        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Така вече изглежда "Либито" ми. Ама тука нали се сте събрали хейтъри на марката, похвалих се само в надлежната сурат-китап група. 🤣

        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Май ме бъркаш с някой, аз до скоро имах 5 ДЖИЙПа в двора и от над 10 години карам предимно и основно ДЖИЙП, аз съм обратното на хейтър в този аспект дай линк към гръпата у суратя?

      • #22
        Евала за "визията" Бобка!! На мен лично ми харесва.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Шегувам се, Стояне, де да го имах това в аватара... "ама Петко Бочаров".

        • Стоян Боюков-Sariones
          Стоян Боюков-Sariones коментира
          Редактиране на коментар
          Ми пожелавам ти го чистосърдечно пък! Жив и здрав да направиш това!

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X