Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дунав мост 2, как се минава пеша?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дунав мост 2, как се минава пеша?

    Здравейте колеги, другата седмица един колега ще ме остави на румънската страна на моста а братчеда трябва да ме вземе от българската... до сега никога не съм минавал оттнам и имам няколко въпроса.
    Как да го организираме с максимално малко ходене пеша за мен?
    Как да стане без никой от двамата шофйори да минава граница? Просто не искаме и те да висят по опашки...
    Какво и къде се плаща...
    Благодаря ви!
    0-

  • #2
    Пеша и с мотор,нищо не се плаща,с колело не съм минавал!
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      Благодаря колега, а къде са кпптата, в смисъл къде трябва да ме свалят в румънската страна и от къде могат да ме вземат в България?
      0-

      Коментар


      • #4
        До кпп то карате и там слизаш,пеша до кпп и след него по моста ..бая ще си повървиш.От Румънска страна е по далеч.От тяхна страна беше и пустош ,ни едно дърво за сянка километри .

        Сега с тоя вирус,незнам...дали няма някаква друга организация
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          Значи слизам на Румънското кпп минавам си моста пеша и след моста си е българското кпп на което може да ме вземат и да обърнем обратно,
          Много благодаря за информацията!
          0-

          Коментар


          • #6

            Преди няколко години бяхме решили с приятели да минем по моста пеша, да пием кафе в Калафат и да се върнем . Е няма такава преебавка ! За да стигнеш до калафат трябва да минеш към 5-6 км в едната посока, понеже пътя прави едни осморки в Румъния.
            Като казахме на румънските митничари какви ги вършим, някои не ни отразиха все едно се бъзикаме, а другите като разбраха, че не се бъзикаме започнаха да се вайкат и да ни питат "Защо пеша ?"
            В крайна сметка стигнахме до първата бензиностанция, пихме по едно кафе и се върнахме, но ни отне няколко часа . По пътя срещнахме и други живи хора, които за разлика от нас съдбата бе накарала да се разходят няколко километра.
            Митницата е от румънска страна, ако ще минаваш моста пеш, те оставят на границата и вървиш няколко километра. Носи си достатъчно вода .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • #7
              Снимай с телефона и направи едно клипче на минаването. 5-6км е бая път (и време) за пеша, но с колело се минават неусетно, че даже и в двете посоки.

              Коментар


              • #8
                Не е предвидено,да има кола,която да не желае да даде 6 Евро,и да има възможност да се върне в България.Първо минава моста,а после плаща.Та ще трябва да минаваш моста пеша,или да платят с тяхната кола за минаването в двете посоки-и да те вземат веднага след нашата митница

                Коментар


                • #9
                  Само на мен ли 5-6 км.не звучат толкова ужасяващо !?! Вода е нужна наистина.

                  Коментар


                  • #10
                    Само по себе си не е ужасяващо. Ама 5-6км в пустинята, според това, което описват съфорумниците, звучи малко по-иначе.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      Аз вървя повече всяка вечер, но има известна разлика - 70% са ми по черно, тук-там сянка, и останалите по асфалт. На черното си във фурна с горен реотан, по асфалта е включен и долния. Кръвосмучещите са бонус и не правят разлика дали си по черен път или асфалт, стига да си им близо до реката.

                      Коментар


                      • #12
                        А една Ел.тротинетка в багажника...?
                        Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                        ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                          Значи слизам на Румънското кпп минавам си моста пеша и след моста си е българското кпп на което може да ме вземат и да обърнем обратно,
                          Много благодаря за информацията!
                          КПП-то е само едно, съвместно, на румънската страна. Ако не се лъжа колата може да мине да мине моста, да дойде до КПП-то, да направи обратен завой и да се върне без да плаща. Плащането е на румънската страна, до КПП-то. Дай боже да не съм се объркал, но 99% съм сигурен.
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #14
                            Кпп то е от румънска страна,но не съм сигурен че от България може да се качиш на мост и да обърнеш без да платиш към Бг.Имам клипче някъде на цялото минаване,но докато го изровя,децата ще тръгнат на училище.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • Skorpion_BG
                              Skorpion_BG коментира
                              Редактиране на коментар
                              Май да, мантинела има!

                          • #15
                            Плаща се след КПП то , нямам спомени за мантинела.
                            емил златков
                            паджеро 2.5тд
                            ве стром 650

                            Коментар


                            • Skorpion_BG
                              Skorpion_BG коментира
                              Редактиране на коментар
                              Мантинела, че има, има. Ама дали не е прекъсната накрая не зная.

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X