Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимание измамници !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внимание измамници !

    Здравейте колеги, чудех се дали да споделя моя случка преди двайсетина дена, но ще споделя, моята сеста си купи чисто нов много хубав велосипед крос с дискови спирачки, амортисьори,подсилени джанти но и цената също му е хубава, покараго малко и му се спука задната гума и го закарах на сервиз за велосипеди който се намира близо до раюонен съд в Пазарджик, мъж и жена работят там, мъжа ми каза ела след около 3 часа ще е готово че имам и други за правене, оставих му новия скъп крос да му смени спуканата гума, понеже имах и други ангажименти същия ден,после когато го взимах му платих на бързо, качих го в джипа и тръгнах, после когато се прибрах видях че са ни сложили разбита главина на задното колело, леле направо откачих, как може да има такива мизерници !!!

  • #2
    По-дълго изречение не бях чел

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от aaabbcc323 Преглед на мнение
      По-дълго изречение не бях чел
      И ти ли го прочете?

      Към автора - напиши и името на тия,нещо фирмичка,е така да се знае
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        Не се ли върна да им търсиш сметка ?
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          Бе, толко лесно ли се сменя главина?!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

            И ти ли го прочете?

            Към автора - напиши и името на тия,нещо фирмичка,е така да се знае
            Не им знам имената, малко сервизче за велусипеди са, намират се в Пазарджик на 100-150м източно от съда .

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
              Не се ли върна да им търсиш сметка ?
              Реших подобре да не се връщам че щеше да стане кофти, пак и жена му там и не става, съвеста не ми даде, но ще си намерят майстора.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Бе, толко лесно ли се сменя главина?!
                Приятел то за 3 часа време знаеш ли ги колко неща ще ти сменят тез мизерници .

                Коментар


                • #9
                  За да се смени главина трябва да се разплете и наплете каплата, т.е. всички спици долу и после горе, айдепробвайте за 6 часа. Пък и на крос главините са по 10-12 лв. на едро.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    Що не провериш да не би да се е разхлабила конусната гайка и затова да хлопа. Може да се случи при сваляне на каплата и после да не са догледали. Все не ми се вярва да вземат да сменят главината, не че е невъзможно за професионалисти, но целта не оправдава средствата.

                    Коментар


                    • #11
                      Още при сглобяването в магазина е недосглобен велосипедът.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #12
                        Аман от сдухани мухлЮвци дето нямат смелост да си отворят устата, които яко хейтЪт през клавиатурата, което в повечето случаи е доста неграмотно !
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          Мой колега днес дойде с чисто нов велосипед. Към 600 лв е дал за него - вчера. Задната капла имаше доста голям луфт в главината. Очевидно не са обрали луфта. Днес в обедната почивка го закара на продавача и той оправи проблема.

                          Та ти сигурен ли си, че главината е разбита или някой не си е свършил работата още при сглобяването?

                          Наистина и аз не мисля, че си струва разглобяването на 2 капли за да прехвърлиш главина от една на друга. После да трябва да ги балансираш и двете. Спица по спица ...
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • #14
                            Преди петнадесетина години синът ми реши да си смени каплите на колелото с усилени такива. Купи си шина без спици, отделно спици, и тръгнахме да търсим майстор да я нареди и да прехвърли главината. Добре че един ми беше познат и отчасти задължен, всички останали отказаха да се занимават. Чак не си представям сега колко трябва да е скъпа подменената главина, че да се хване някой да го прави за да изкара пари от това.

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Аман от сдухани мухлЮвци дето нямат смелост да си отворят устата, които яко хейтЪт през клавиатурата, което в повечето случаи е доста неграмотно !
                              Ей злобен гном, не обиждай така де

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X