Па аз тая вечер ще ходя да помагам на чобана. Да вземе на едно агънце да му се заклещи главата на оградата и няма измъкване...
Сега отивам да му пеем песни.
Наздраве!

Сега отивам да му пеем песни.
Наздраве!


Тук са 40 потребители онлайн. 0 потребители и 40 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар