Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скоби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скоби

    Добро утро!Търся тези скоби от снимките.Дават ги заедно с някои комплекти съединител,но ги взимат още преди да продадат комплекта.По-точно са за Опел астра F-кутия F10.Благодарение на тези скоби С.К. не се сваля за смяна на съединител.Ако някой ги има и може да ми услужи с тях,ще съм му много благодарен.Ако пък се продават веднага ги купувам!Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200531_110729.jpg Прегледи:0 Размер:282.2 КБ ID:6610077
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 05-06-20, 07:34.
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

  • #2
    Ако звъннеш ,ще ти обясня как да се справиш без тях. И не можеш да си представиш какви главоболия може да ти докара паднала скобичка вътре.
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • #3
      Скоба няма как да падне вътре.На С.К от долу има ревизионен капак,тези скоби просто служат да остане събран съединителя.И така той излиза през отвора.Упражнението съм го правил,но тогава смених само аксиалния лагер.
      П.п. И аз търся такива скоби,не съм пуснал темата да споря за неща които знам че няма как да станат!
      Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 06-06-20, 07:28.
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • #4
        Да бе ,говори ми. Имам десетки сменени съединители от този тип ,и бих ти разказал защо и как пада скобичката вътре ,от личен опит. И защо на Ф10 пада ,а на ф13 не. Ама не си "ларж" като гледам. Успех.
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • #5
          Еми разкажи да разберем,и стотици да си сменял,скоба няма как да падне.КЪДЕ Е ТОВА ВЪТРЕ?
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • kalin09
            kalin09 коментира
            Редактиране на коментар
            Прав си ,няма как. ENJOY

        • #6
          Оригинални ли търсиш или фрезовани?

          Коментар


          • #7
            Оригинални.
            Един приятел ми каза че имал,в понеделник ще ми ги даде.
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • #8
              Ok .Ако нещо се обърка да знаеш че имам (фрезовани)

              Коментар


            • #9
              Съединителя вече е сменен.Цялата работа беше един час,благодарение на скобите!Така и не разбрах през цялата смяна къде могат да паднат,освен в канала на гаража.
              Ето и малко снимки:
              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200608_105748.jpg Прегледи:0 Размер:326.2 КБ ID:6611010Тук вече притискателния диск е събран със скобите.
              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200608_105754.jpg Прегледи:0 Размер:271.1 КБ ID:6611011Свалил съм и страничния капак на С.К и издърпах оста,така съединителя си излезе като на стара баба зъбът
              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200608_105810.jpg Прегледи:0 Размер:381.7 КБ ID:6611012Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200608_111449.jpg Прегледи:0 Размер:321.0 КБ ID:6611015И цялата работа си беше наистина.ENJOY
              Прикачени файлове
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • #10
                Щом знам къде падат ,значи знам мааалко повече от теб ,не мислиш ли? Голям си сладур ,но не си видял още достатъчно...
                Калин Владов,09РСПБЗН

                Коментар


                • #11
                  Не съм убеден!
                  Жив и здрав!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • #12
                    Я.. ама вие сте колеги под пагон!?Трябва да се подкрепяте....
                    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                    Коментар


                    • #13
                      Няма начин да намериш общ език на тама "как и защо скобички" с човек ,с когото ви делят стотици съединители.
                      Калин Владов,09РСПБЗН

                      Коментар


                      • Ангел Иванов/sereco1/
                        Ангел Иванов/sereco1/ коментира
                        Редактиране на коментар
                        Аз не споря за какъвто и да е друг съединител,а точно за конкретния модел.Така че и милиони да ни делят няма как да си прав.Не е срамно човек да си признае че греши,на всички се случва.

                    • #14
                      Тиквата е права. Лош ни е материала. Да споделяш с него 20 годишен опит ,как качвайки се на дърво по време на буря ,може да до удари гръмотевица ,то да не ти вярва. После да подскача като пале пред майка си и да вика "видя ли ,не ме удари"
                      Ако обичаш ,не ме занимавай повече със себе си.
                      Калин Владов,09РСПБЗН

                      Коментар


                      • Пенчо
                        Пенчо коментира
                        Редактиране на коментар
                        Колега, да знаеш че не си прав!
                        Ти му се намеша в темата.
                        И ми е много странно, как от нищо се прави егати п........комеренето.

                      • Ангел Иванов/sereco1/
                        Ангел Иванов/sereco1/ коментира
                        Редактиране на коментар
                        Какво си споделил?
                        Подхвърли че скобите падали някъде и до там!Ми сподели го този 20 годишен опит,къде падат,защо падат,каква ще е повредата,къде да се внимава и т.н и т.н.....
                        А ти ако обичаш, не коментирах кой какъв материал е.Защото не се знае ти от кой си!

                    • #15
                      Едно добро видео за смяната на съединителя,дано е полезно на някой.
                      Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 08-06-21, 08:05.
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X