Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗУТ - външна реклама

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЗУТ - външна реклама

    Някой може ли да ми помогне? Ровя из интернета, обаче самия закон не мога да го открия
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

  • #2
    До: ЗУТ - външна реклама

    Да не е Закон за териториално и селищно усроиство http://im.cablebg.net/clients/a2ztsu-3.htm
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: ЗУТ - външна реклама

      Я виж тук?!
      Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

      Коментар


      • #4
        До: ЗУТ - външна реклама

        То ЗУТ добре, ама външната реклама в населените места се регулира от съответната община. така че трябва да се търси наредбата на общината , която те интересува.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          До: ЗУТ - външна реклама

          Благодаря ви, момчета....

          Бях в общината. Поговорили сме си добре, обаче има някои неща, коите трябва да ги прочета.....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            До: ЗУТ - външна реклама

            Така...... Намерих раздела който ме интересуваше - IX.... Само че не намерих отговора, който си търсих..... Госпожата в община била споменавала, че имало някъде фиксирано съотношение между размера на "преместваен обект", сиреч рекламата, и размера на сградата..... Не го виждам..... Или наистина някаква подзаконова наредба, или си приценяват на експертния съвет "на око"......
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #7
              До: ЗУТ - външна реклама

              Задължително има наредба на общински съвет, касаеща преместваемите рекламни съоръжения. Тя, обаче, не трябва да противоречи на закона, а само да въвежда правила и ред за поставянето.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X