Обява

Свий
Няма добавени обяви.

бБОЖЕ Мили спаси нас ако не умреме от куронавироса да не умреме от пиенье

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • бБОЖЕ Мили спаси нас ако не умреме от куронавироса да не умреме от пиенье

    и преди си пиехме по цел дън ама сега ни е.....аха мамата кво да правиш сътрин две три бири после цел дън винченцо и накрая сто грама рикики и не помня вечерях ли...........


    ебах го и вирусо че ни довърши.....аман...
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

  • #2
    Няма да умрем, Тони ! Поне тия, кои имаме тренинг !Ако мези човек, може и да не вечеря ! А наздраве !
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      Ай ся оправдания...

      Коментар


      • #4
        Нали преди време един американски ..й,каза ,че нашта ракия мори тая гад корона вируса.Ми слушам го,обед и вечер по неколко.Чат-пат и мастика се налива.Малиии,ше кажат ,че сме пияници,заеби.

        Коментар


        • #5
          Невероятно изглеждате, изстински ме разстроихте, аз съм с Вас! Поемайте през дезинфекцирната маска дълбоко въздух, дезинфекцирайте с малки глътки, гълтайте на малки глътки, докато усетите мека топлина.
          Наздраве!
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            Какво стана сега, жената преди викаше: "Ще умреш от пиене, а сега вика -Пий за да не умреш"......

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
              Няма да умрем, Тони ! Поне тия, кои имаме тренинг !Ако мези човек, може и да не вечеря ! А наздраве !
              Има и такива кумуве..., дет не мезат като седнат на по чашка а си вечерят направо.
              В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
              В. Иванов

              Коментар


              • #8
                https://www.youtube.com/watch?v=bFaywBfa8Tc
                Гледайте, гледайте хора селяне и гражданье. Накрая има един философски монолог. С 2-3 думи - застава на гробището, и вика "натам ни водят".

                Коментар


                • #9
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #10
                    Драги членове и членки форумни, обявено ни е извъъън-ред-но положениЕ, моля отнесете се сериозно към въпросното положениЕ и не се огъвайте пред поставените предизвикателства !
                    Нека всеки се представи на максимално ниво, и да не се излагаме ....
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • #11
                      Наздраве, Тони

                      Коментар


                      • #12
                        Лоша работа.

                        Коментар


                        • #13
                          Ако едно нещо не се лекува с ракия..., значи с нищо не се лекува !
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар


                          • KingofROAD
                            KingofROAD коментира
                            Редактиране на коментар
                            То се лекува с МНОГО ракия.

                        • #14
                          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                          Ако едно нещо не се лекува с ракия..., значи с нищо не се лекува !
                          +И вътешни и външни болежки.
                          "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                          Кольо.

                          Коментар


                          • #15
                            Е аз това от Тони не съм го очаквал,от всеки друг да ма от него не.

                            Дрьж се мъжката и НАЗДРАВЕ,аз и да искам не мога да пия та пий едно и за мен.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X