Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вече с платена музика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вече с платена музика

    Направиха Тубата платена. Трудно се добирам до сайта, та ако знаете подробности...
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    Не не са. Когато те е попитало искаш ли Youtube premium за 1 месец си се съгласил. https://www.youtube.com/watch?v=NNMZ8FnuqVs ето клипче как се спира това и да ти се показват рекламки както преди.

    Коментар


    • #3
      Аз съм тъп и не можа де ми стане ясно от клипа. Иначе, като искам да отворя Тубата, излиза бял екран и нищо!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #4
        Не е платена. Баш на тая тояга с абонамента си седнал, без да искаш. И аз седнах с единия акаунт. То на днешно време не е срамно да си индианец. Ама не съм се занимавал да го оправям още, защото имам още три. Другата седмица живот издраве ще го чета как се спира това чудо.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          Съгласил си се да ползваш премиум за един месец и месецът е минал... Трябва да се откажеш от премиума и да си гледаш стандартната версия...

          Коментар


          • #6
            Дойдоха времена, в които трябва много да внимаваш при натискането на подканящи бутончета от рода на YES, OK, NEXT, ALLOW и т,н.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #7
              На мен ми го предлага едва ли не на всеки втори клип. За сега успявам да натисна правилният бутон. Нямам ютуб профил, но ако съм си в гугъл мейла на съседният прозорец, ютуб ме разпознава. Ще съм благодарна ако някой сподели повече информация по въпроса.
              It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
              Mark Twain
              https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Primrouse Преглед на мнение
                На мен ми го предлага едва ли не на всеки втори клип. За сега успявам да натисна правилният бутон. Нямам ютуб профил, но ако съм си в гугъл мейла на съседният прозорец, ютуб ме разпознава. Ще съм благодарна ако някой сподели повече информация по въпроса.
                Акаунтът за всички приложения на Гугъл е интегриран, ако искаш да не те разпознава-ще трябва да излезеш от него в съответното приложение - Изход или log out.

                Коментар


                • #9
                  Благодаря, да така е. Ако искам да ползвам и двата едновременно, отварям ютуб в друг браузър или в ингогнито прозорец.
                  It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                  Mark Twain
                  https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                  Коментар


                  • Владо М
                    Владо М коментира
                    Редактиране на коментар
                    Имаше и някакъв вариант с чистенето на "бисквитките" и ограничаването им, но ще трябва да си поиграете с настройките на браузъра.

                • #10
                  Аз пък си направих нова регистрация и вече ще фнимавам!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X