Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

    Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
    Браво подигравайте се, ние си мислехме да заспиваме, да си починем малко ако бяхме заспали и някво прасе да ме сабуди грухтяйки в/у мене щеше да е приятно излитане надолу
    Не мой да са косиш. Ша ти мине.Не се подиграваме. Просто свиквай с природата.
    А мен и мечка ме е гонила.
    Това освен тук и в Румъния, няма къде да ти се случи.(в Европата де)

    Коментар


    • #17
      До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Не мой да са косиш. Ша ти мине.Не се подиграваме. Просто свиквай с природата.
      А мен и мечка ме е гонила.
      Това освен тук и в Румъния, няма къде да ти се случи.(в Европата де)

      О дано нямам касмета мечка да ме гони дано
      Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
      [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

      Коментар


      • #18
        До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

        Имаше тема за тези прасета преди време-/
        forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=18044
        Последно редактирано от Тихомир; 28-06-09, 22:25.

        Коментар


        • #19
          До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

          Първоначално публикуван от kristo Преглед на мнение
          Имаше тема за тези прасета преди време-/forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=18044
          Прасенцата който ние срещнахме бяха доста по големи и не бяха въобще дружелюбни
          Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
          [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

          Коментар


          • #20
            До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

            Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
            аха ами вие дане би да ги ядете тия диви животни аз като видях кви косми имат те сигорно са с 10 см мас
            Грешка. Аз съм папкал глиганче....като го одрах, сланинка не остана, само месце. Хем беше бая животинка...едва го натоварих на камиона, с който го ударих по случайност. Малко им е жилаво месцето, ама за манджички става.

            Коментар


            • #21
              До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

              Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
              аха ами вие дане би да ги ядете тия диви животни аз като видях кви косми имат те сигорно са с 10 см мас
              Абе, нали трябва да има за сапун... Нямацел живот да сме расисти
              Където Бирата, Там и Аз...

              Коментар


              • #22
                До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

                Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                Абе, нали трябва да има за сапун... Нямацел живот да сме расисти
                Ти па сапун.....не знаеш ли от какво ТРЯБВА да се прави сапуна....

                Коментар


                • #23
                  До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

                  Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                  Грешка. Аз съм папкал глиганче....като го одрах, сланинка не остана, само месце. Хем беше бая животинка...едва го натоварих на камиона, с който го ударих по случайност. Малко им е жилаво месцето, ама за манджички става.
                  Привет!
                  Авер и ти си в грешка...
                  Кифтета и сиджуци...ей това става от глигана...ааа щях да забравя и сушено филе...
                  Мене що ни ма нападнат кат съм на лов вря...
                  Тъй ги мразя мааа им свинска...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • #24
                    До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

                    5 не са нищо срещнах 26 бр. на снимките се броят 19 бр. и бях сам .
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #25
                      До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

                      Те това е мечтата на ловеца. Тия майче са питомни ама карай.
                      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                      Коментар


                      • #26
                        До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

                        В гората на майната си питомни прасета има ли и аз това се чюдя ?

                        Коментар


                        • #27
                          До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

                          Първоначално публикуван от canulm Преглед на мнение
                          В гората на майната си питомни прасета има ли и аз това се чюдя ?
                          Да не стане като дивата бабичка

                          Полупитомни животни на свобода има на доста от по-глухите места - коне и прасета предимно, внимавайте по какво гърмите, ей!

                          Иначе срещи от третия вид с глиган си е кофти тръпка, виж мечка освен в зоопарка не съм виждал... и не настоявам
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #28
                            До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

                            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                            Да не стане като дивата бабичка

                            Полупитомни животни на свобода има на доста от по-глухите места - коне и прасета предимно, внимавайте по какво гърмите, ей!

                            Иначе срещи от третия вид с глиган си е кофти тръпка, виж мечка освен в зоопарка не съм виждал... и не настоявам
                            И аз мечка не съм срещал в гората, ( и не искам да срещам де... ) а и по прасета не съм стрелял, ама това не ми пречи, да ги дегустирам... Само да ги има де
                            Където Бирата, Там и Аз...

                            Коментар


                            • #29
                              До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

                              Де да ме нападнат и мене прасета на пусията.Явно трябва да си взимам сандвичи с шоколад.

                              Коментар


                              • #30
                                До: ВНИМАНИЕ ПРАСЕТА !!

                                Първоначално публикуван от stanislav13 Преглед на мнение
                                Де да ме нападнат и мене прасета на пусията.Явно трябва да си взимам сандвичи с шоколад.
                                Преди 3-4 години двама мои приятели, запалени ловци и те така като тебе - де късмет да ни нападнат прасетата.
                                Е, нападнаха ги. Бум едното долу, бум второ, голяма радост, голяма гордост, обаче от долу идат още четири, а пушките празни. В последствие единият доста време не искаше и да чуе за лов
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X