Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
    Всички избиратели задължително трябва да прочетат и разгледат Кама Сутра.Тогава,ако имат повече от два грама мозък,ще си направят единствения правилен извод:-Както и да застанеш,както и да се извъртиш,все ще те изплющят...
    Ахъм... Остава едно - да си ръкоблудстват на воля и да философстват за секса с партньори. Все едно имат някакъв опит и мноооо ги разбират тЕя работи
    Впрочем - знаеш ли как им казват на такива?

    Коментар


    • Една млада жена си вървяла по центъра, когато без да иска настъпила Вълшебното лайно. Изведнъж се озовала назад във времето — далеч в каменната епоха. Гледа планини, гори, диви животни... Много се уплашила. Тръгнала покрай един поток да търси хора. Вървяла няколко дни, а нощите прекарвала завита с листа и клони. Една сутрин забелязала пушек до някаква пещера. Гладна и премръзнала се затътрила с последни сили към мястото. На входа седял праисторическият човек. Приличал на бизон – едър мъж, брадат, с дълга гъста коса. Чоплел кокали пред огъня. Като видял момичето, скочил с каменната си брадва в ръка:
      — К’ва си ти, ма?
      — Изгубих се, господине. Моля те, вземи ме да живея в твоята пещера! – примолила му се девойката.
      — Мах’са от тука, ма. – отвърнал грубо ловецът с тежкия си глас.
      — Моля те, моля те, ще се грижа за теб, ще пера кожите, ще ти чистя, ще ти готвя, ще поддържам огъня... само ми позволи да остана при теб.
      — Не, разкарай се. Не ми трябваш.
      — Много те моля, гладна съм и ми е студено. Страх ме е от дивите зверове, не ме оставяй сама!
      Праисторическият човек я съжалил и пуснал девойката вътре. Взел си копието, лъка, стрелите и поел на лов. Обърнал се назад, а тя весело му махала. Вечерта се прибрал, носейки на рамо убита сърна. Пещерата била подредена, кожите изпрани, огнището преместено на по-уютно място, така че да се виждат рисунките на стопанина... женската ръка личала навсякъде. В каменната тенджера къкрела ароматна чорба, а в дървената паница имало сок от ферментирали круши. Първобитният човек отрязал единия бут на животното, а тя опекла месото с набрани по-рано подправки и грудки. Пийнали, хапнали (тя му направила забележка да не мляска като свиня). Поговорили си. Гледали с усмивка все още младото рохко небе. Станало късно. Легнали завити под новия козешки юрган. Той захъркал, тя го прегърнала, той се обърнал, тя го целунала. Последвало сношение с мозъчни изригвания. На сутринта ловецът станал рано. Замислен седнал до димящото огнище. Погледнал надолу и казал на себе си:
      — За това ли си служила, кожена пръчице?! А аз цял живот да чупя костенурки с тебе?!

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Що бе, кво и е?..

      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Кольо тая с костенурките е нищо . В БЕТА така изпитвахме бронекорпусите .

      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Айде, пуснаха канарчетата

    • Две ескимосчета питали госпожата си по биология:
      - Има ли бели жени?
      - Има!
      - Има ли черни жени?
      - Има!
      - Има ли черно-бели жени?
      - Няма!
      Едното казало на другото:
      - Аз казах ли ти че сме е*али пингвин.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • Между приятелки:
        - Макя ти сака унуци, а ти ги гълташ кат сироп за кашлица!
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • Десет часа е,звъни ми по GSM-а съседът отдолу:-Прибрах се от нощна смяна в осем часа братче.Аз съм толерантен,обаче... то това вашето,на нищо не прилича.Вече два часа правите секс,и не ви интересува,че някои хора си почиват.Няма ли да престанете вече???-Какъв секс,аз от два часа съм на работа

          Коментар


          • от темата за избор на електрички, та се сетих:

            - Какво е общото между диарията и електрическата кола???
            -Страхът че няма да стигнеш до вкъщи.
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • Време за реклама... 🤣

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-d92453e3c4d38b13db7004dc179296f0-V.jpg
Прегледи:911
Размер:57.8 КБ
ID:6877365
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • s_s1
                s_s1 коментира
                Редактиране на коментар
                Каката смартфон ли държи?

            • - Как е положението, Джеймс?
              - Изборен ден Сър.
              - И, върви ли вотът?
              - Ниска избирателна активност, Сър!
              - Какво искаш да кажеш, Джеймс?
              - Машинното гласуване затруднява покойниците, Сър!!!😆

              Коментар


              • София, 2021. Късна пролет.
                Върви Митьо, 45 годишен българин, по площада. Денят е прекрасен, минувачите малко. Върви Митьо, наслаждава се на топлото слънце, което все още не прижуря на шкембето. Кеф! По едно време подсъзнателно осъзнава, че е обект на недискретно наблюдение. Мустакат гражданин, може би от фламандски произход, съдейки по стойката и мустаците, върви след него, усмихва му се странно и му намига. Нашият засилил крачка, но оня също засилил. Нашият се затичал, ама и оня се затичал. Митьо решил да свърне в страничен сокак, но преследвачът свърнал бързо след него. Митьо се паникьосал, затичал се още повече, но мустакатият бил по-атлет, макар и с малко, и някъде след два часа гонене го приклещил в една градинка сред цветя и рози. Уморен и твърде изпотен, Митьо се предал, затворил в ужас очи. Онзи му свалил гащите и го обладал отзад. Срам, несрам това е положението. Накрая чужденецът се навел и пред лицето на Митьо се появили три банкноти по 50 евро. Настъпило кратко оживление:
                - Абе момче - казал Митьо, докато си стягал колана - Защо не каза, че е за пари? Нямаше да се мъчим така часове наред.
                - Е, да... - отговорил усмихнато Фламандецът - вярно е. Но като знам как ви се уширява задника щом видите пари, удоволствието нямаше да е същото.
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • В Перник, двама цигулари пребили боксьор!?
                  Сега местните се чудят, спорта ли е в упадък, или културата е във възход???

                  Коментар


                  • Absolut
                    Absolut коментира
                    Редактиране на коментар
                    Имал е късмет завалията, че само са го набили. С тия гадове шега не бива:

                • Как се пише"Евро" на македонски,но така че,в Европа да не мислят че е на Български?
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • Европейската комисия обяви, че признава за зелена енергия горенето на гуми и стари дрехи в периода ноември 2022 - март 2023-та...

                    Коментар


                    • Много стар и брадат, но за сметка на това поучителен и все още актуален виц : По време на соца, Брежнев е събрал баш гаулайтерите на СИВ и чете реч. Някой пръдва и настава конфуз. Брежнев смръщва могъщи вежди и изревава: - ТодАр, пошел вон ! Нашичкият става и гузно се измъква досущ...След сборището, Косигин пита Брежнев как е разбрал в цялата тарапана, че наш тодор е пръднал. Брежнев се захилил и му отвърнал - Аз пръднах бре, а знам, че когато аз пръдна, тодАр се н@сира...
                      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                      Коментар


                      • old tramp
                        old tramp коментира
                        Редактиране на коментар
                        Danika коментира
                        Днес, 21:30
                        =============

                        Естествено, слугата/ слугинския манталитет/ винаги търси господар, а защо слагаме слуги в царското ложе, вече е въпрос с повишена трудност, чийто отговор няма да е от приятните. Мое виждане, не ми се спори излишно.

                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        По въпроса "Кой е Брежнев?" има много конкретен отговор - "дребен политикан във времето на Солженицин и Сахаров".

                        За мен по-интересен въпрос е "Защо когато "Уолстрийт" кихне, останалите борси ги тръшва грип?" Да не кажем, че най-вероятно оригинала е с пърдене и насиране.

                      • bat_vanko
                        bat_vanko коментира
                        Редактиране на коментар
                        Сравнението на зависимоста на мамковината от ссср и от ЕС е възможно само от псевдопатриоти.
                        Това е все едно да оприличиш двама мъже за еднакви, като единия е под чехъл и няма право да се обажда, а другия е равнопоставен, но винаги готов да направи компромис за доброто съжителство.
                        Няма просперитет, докато умаловажавате 45 годишното робство с опорката, ама то и сега е така, ама господаря друг…

                    • В последният си коментар споменах, че отговора е неприятен, но той сам ме намери в блестящото есе на проф. Коста Костов - още един, но величав бургазлия , който поднася сложните неща по разбираем, но обнадеждяващ докторски тертип, какъвто всъщност е самият той от Бога. Препоствам от ФБ, защото иначе не става:

                      < Kosta Kostov
                      23 юли в 19:46 ч. ·
                      ГЪЗОРЪКИТЕ ПОЛИТИЦИ - НЕИЗБЕЖНОТО ЗЛО
                      Отново потегляме към избори, като двойкаджии на пореден поправителен. С фенер в ръка в търсене на почтени и подготвени българи, които биха нагазили в политическото блато. Непреодолимо е, че способните, с професии далеч от политиката, не желаят да се занимават с политика, защото в политиката има твърде много негодници, които не стават за нищо друго, освен да крепят парламентарните банки. Един поглед в парламента е достатъчен, за да се регистрира този факт - депутати, които са направили малко за избирателите си, но достатъчно за себе си. Такива, които не могат друго, освен да бълват змии и гущери, да рушат и да разделят, без способности за нещо смислено и съзидателно. На такива в моя роден Бургас им казваме "гъзоръки" - защото ръцете им са забити в задника.
                      Способните, попаднали случайно в политиката, бързо я напускат, като пасажери на потъващ кораб. В България още заглъхва ехото от зловещия обичай на прабългарите да убиват най-способните между тях, защото считали, че те са по-необходими на Тангра и ги изпращали в небитието да му служат. Днес, способните не допускат риска да бъдат обругани, само защото са пристъпили строго охраняваната граница на политическия клан и са навлезли в свещената територия на политическата корупция.
                      Без независими политици, магистрати и журналисти, няма да преборим каръка, забъркан от десетилетната партокрация, която е действителна клептокрация. Успехът няма партийна окраска и партийните зависимости в България са по-скоро препятствия за осъществяване на мечтаната меритокрация - власт на способните, които допринасят за успеха на всички, а не само за партийния успех.
                      Припомнете си какви поразии извърши до днес българската партокрация, узряла в преходния период на уродливата доморасла "демокрация". Преходът изведе напред българската мафия и обслужващите я политици, които осъществиха държавния грабеж, обезлюдиха села, опустошиха икономиката, подчиниха медиите, поставиха на колене правосъдието, изпразниха училища, нароиха университети, но скопиха образованието, обезсърчиха народа и унизиха родителите ни. Превърнаха Отечеството ни в бащиния, а нас - в тъжни носталгици с безнадеждни копнежи. Направиха така, че преходът към демокрация се превърна в десетилетно усилие, блудна безпътица, пропадане, което Владимир Свинтила нарече "генералната българска мерзост".
                      Необходими са повече независими и почтени българи, които помагат в усилията ни да изринем дълбоката кал, за да стигнем до твърда земя. Личности с талант и характер, без неизбежните зависимости на партийната обвързаност, посветени на общата кауза за общонароден просперитет. Това означава, че тези политически формирования и техните лидери, които направиха всичко възможно да съборят последното редовно правителство, са непригодни и вредни за каузата на България и трябва да намалим максимално тяхното политическо влияние и броя на бъдещите им депутати, като оставим максимален брой от тях извън парламента. Иначе ще продължим да кретаме по дългия път от пещерата към катедралата, от маймуната до човека.
                      Да се мобилизираме и на изборите да ги върнем в пещерите, където е мястото на същества с рудиментарно окосмяване >
                      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                      Коментар


                      • Кольо
                        Кольо коментира
                        Редактиране на коментар
                        Дани, прочете ли?
                        Там, към средата някъде...

                      • s_s1
                        s_s1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Темата е за вицове.

                    • Единствената причина в Египет да има пирамиди е, че са прекалено тежки, за да бъдат пренесени в Британския музей...
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • old tramp
                        old tramp коментира
                        Редактиране на коментар
                        Това не е виц - да се уведоми s_s1

                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        Old Tramp има много факти, които звучат като едни добри вицове, много по-добре от много от вицовете.

                      • old tramp
                        old tramp коментира
                        Редактиране на коментар
                        Тъй де, точно това и намеквам - Credo quia absurdum est !

                    Активност за темата

                    Свий

                    Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X