Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    то замундата я нема от повече време дори и от търговският регистър
    Макар че и замунди има две
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Вицове

      100 000 румънци излезнали на протест срещу корупцията. Можеше и при нас така да е, но от къде да намерим толкова румънци...


      Има огромна разлика дали момче или момиче казва „Използвах цяла кутия с кърпички, когато разбрах, че 18 годишната ми сестра е осиновена“.
      Последно редактирано от swartalf; 15-08-18, 07:01.
      What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
        Не знам, ама Търговския регистър вече го има в замундата.
        Той отдавна го има достъпен за сваляне на законно място. Но е голяма мъка да разбереш кое какво е в данните. Това за замундата е някаква лъжа. Няма как да е изтеглен близо 4 милиона пъти
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:39126339_2098876383456587_8762145635060154368_n.jpg
Прегледи:1
Размер:68.9 КБ
ID:5796419

        Коментар


        • От: Вицове

          Обещах в темата за вещите, че ще разкажа вица от където идва думата "набожурен".

          Заека много псувал. Ама нищо друго не споменава освен псувни. Ядосал се лъва, привикал го и почнал да му набива канчето, че много псува. Все ... му излизат от устата. Да спира тая работа или го яде! И заека пита: "Ами как ... да се ... изразявам? Така ... съм ... свикнал!"
          "Ще заместваш всички ... с цветя!" - му казал лъва.

          Върви си заека през гората и се чуди как ще я кара. Насреща му лисицата:
          - Зайо, как беше аудиенцията при лъва? А?
          - Лисо, млъквай, щото къвто съм набожурен, такъв ще ти натеменужа в маргаритакта!

          Коментар


          • От: Вицове

            - Скъпи, трябва да ти призная нещо. Вчера в колата ме изпраскаха и отпред и отзад.
            - Обади ли се на полицията и на застрахователя?
            - Не ме разбра...

            Коментар


            • От: Вицове

              Брокерът на недвижими имоти беше пребит на тихо, но комуникативно място, с изглед към две улици.

              Коментар


              • От: Вицове

                Двама македонци се срещат в центъра на Ню Йорк: - Ех, Трайче, колко е малък свeтът…- Не е малък, Македония е голямa…

                Коментар


                • От: Вицове

                  Фермер чука на вратата на съседа. Отваря деветгодишният му син.
                  - Здравей, баща ти в къщи ли е?
                  - Няма го, излезе.
                  - А майка ти?
                  - И тя отиде с него.
                  - А брат ти Джон?
                  - И него го няма. Но кажете какво Ви е необходимо, аз знам къде са всички инструменти на татко.
                  Фермерът си мърмори нещо под носа, след което леко неуверено казва:
                  - Виж сега, работата е там, че моята дъщеря Сузи е бременна от брат ти Джон…
                  Момченцето се замисля и казва:
                  - Дааа, ще трябва да говорите с татко. Аз знам, че за бик взема 500 долара, за свинете по 50 долара, но нямам представа колко би поискал за Джон….
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    За някой народи може и да е виц , за БГ е действителност ................

                    Когато губи девствеността си, девойката съхранява за цял живот част от генетичния код на първия мъж. И всички нейни деца ще носят гени от този, който е бил пръв. Затова е важно, момичетата да съхранят девствеността си до сватбата. Ако при първият секс на девойката е бил използван презерватив, то тя съхранява в себе си генетичния код на презерватива. Ето така се появяват на бял свят капутите, на които хората после им викат политици.
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Задоволява ли ви работата?
                      - Как да ви кажа... сутрин, отивайки на работа, виждам на спирката едни красиви момичета... иска ми се. На връщане, виждам същите момичета, но вече не ми се иска - явно, работата ме задоволява...
                      Biagini Passo Powered By VW Syncro

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Ти бухал ли си или чучулига?
                        - Аз съм щъркел.
                        - В смисъл?
                        - Искаш ли бебе?

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Визитация в болницата:
                          - Докторе, чуствам се прекрасно. Главата ми се избистри и имам прилив на енергия! Какво ми дадохте?
                          - Дадохме Ви... да се наспите, на спокойствие.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Китайският ми Айфон се зареди до 127%. После изписа "Lenovo" и умря...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Aло?
                              - Здравейте!
                              - Mи, на 38 съм, пия, пуша, кажете вие нещо за себе си?
                              - Г-не, ние продаваме арматура...
                              - Но тук пише "телефон за връзка"?

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                ЦЪК

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X