Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
    Нали уж изнасилване.
    Прибира се Пена призаран раздърпана, чорлава и гледа малко отнесено.
    - Къде одиш ма, я се погледни на кво удараш?
    - Маани, прибираме се снощи с Цона и Мара и в онаа тъмната уличка ни нападнаа едни хулигани и ни изнасилиа с Мара.
    - А Цона?
    - Ааа, тя не иска
    Влетява Марийка запъхтяна сутринта в къщи итрескаво се засилва към банята. Иванчо не спал цяла нощ от тревоги я пита, какво стана, къде беше цяла нощ?
    Аааааа в парка едни хулигани ме нападнаха и ме изнасилиха - 3 дни!
    Какви 3 дни, една нощ те нямаше?
    Ааааа аз само едно душче да си ударя и се връщам.....

    Коментар


    • От: Вицове

      Сутринта Щирлиц влиза при Мюлер. Мюлер е в мрачно настроение.
      — Хер групенфюрер, Вас ист лос? ( какво става)? Руснаците вече са в предградията на Берлин!
      — Щирлиц, престанете с глупавите шеги! Сънувах Германия от 2016 година!
      — Толкова ли са зле нещата тогава?
      — Зле е много слабо казано, майн либер Щирлиц! Представете си - канцлерът на Германия е жена, министърът на външните работи - пе*ераст, турци крепят икономиката на Фатерланда, Дойчланд плаща дълговете на гърци и испанци. Вместо факелни шествия - гей паради, бецалем луди пари на евреите и изпълняваме заповедите на негър от Америка! Фашистите са в Кремъл, а не в Райхстага, Русия воюва с Украйна, а Германия, представяте ли си, Щирлиц - ГЕРМАНИЯ се моли на Русия да не воюва!!!
      "Шайзе!" — помисли си Щирлиц...

      Коментар


      • От: Вицове

        Спешно! Спешно! Спешно!

        Един мой приятел има два билета за Формула 1 за последното състезание за сезона - Гран при на Абу Даби, на пистата Яс Марин
        26-ти - 28ноември. Те са за места в един от боксовете и включват полетите, местата, както и настаняване в 6 звезден хотел.

        Той не е осъзнал, когато ги е купил, че това е денят на сватбата му.

        Ако сте заинтересовани и искате да отидете вместо него, сватбата ще е в Църквата Света Петка, в София, от 14:15 часа, на 27-ми ноември.
        Тя се казва Ирен ще бъде тази, в бялата рокля.

        Коментар


        • От: Вицове

          Пред БАН се срещнали двама колеги научни работници.
          - Как си? Нещо ново при теб?
          - Току що защитих един научен труд, заради който преди година ме върнаха.
          - На каква тема?
          - Темата е "Влиянието на духовата музика върху духовния живот на духовника".
          - Но това е пълна безсмислица!
          - Така е. ама преди ме върнаха само заради заглавието...
          - А какво е било първото заглавие?
          - Наричаше се "За чий х*й му е на попа тромпет!?".

          Коментар


          • От: Вицове

            Фатмака строява ротата и казва:
            -Идва зима, обличайте се по-дебело, че може да се простудите, и да се развие менингит. А той е гадно заболяване, изходите от него са два-или смърт, или оставате за цял живот идиоти.
            Аз като малък съм го изкарал.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Вицове

              Фики, Стоичков и Бареков влезли в един бар в Лондон и не могли да си поръчат нищо...

              Коментар


              • От: Вицове

                Не е вярно - след като влезли Ицата в типичен стил викнал "Ей, ти!" на сервитьора и веднага му донесли осем чая...
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • От: Вицове

                  Отива българин във Франция с приятели, сядат в ресторант. Той започва да поръчва: - Льо супа! Донасят му супа. Учуден, че са го разбрали, започва да се смее и да се хвали: - Хе, че тоя френски бил много лесен, слагаш едно льо и готово! Сервитьорът отговаря с усмивка: - Вие се благодарете, че съм от льо Пловдив иначе щеше да ми ядеш "льо к*ра."
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - Брато, трябва да спрем да пием…
                    - Кажи къде и веднага спираме!
                    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      По повод спрялата мотриса в метрото и създалия се хаос, кметът Йорданка Фандъкова се извини чрез Facebook за причиненото неудобство...
                      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Удрят се Майбах и Москвич 412 на кръстовище.
                        От Майбахът слиза бавно костюмиран гъзар с няколко кила златни джиджавки по врата, ушите и ръцете, и от Москвича, обаче, също излиза бая лъсната особа.
                        Двамата се гледат кратко - този, с руската кола вади телефон и казва:
                        - Искам чисто нов Майбах, тук и тук, до 1 час! - затваря и поглежда лукаво другия, като добавя:
                        - Е, до един час - имаш нова кола, уреден си. А сега ми намери чисто нов Москвич 412, за един час - времето започва да тече от този момент!
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Скъпа, с какво за Бога си напълнила този шаран?!
                          - А, той си беше пълен!
                          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Това ми напомня за лафа как се прави най -лесно бахур.
                            Ами храниш свинята с ориз и карантии, и след като я заколиш на другия ден-само режеш червата, вържеш, и вариш.
                            Бон апети.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Реално мнение от друг форум:

                              "Динамометъра в гъза ми явно не е калибриран правилно щото някак си не ги отчете с точност тези 17.ХХ коня.
                              Обаче на първото подхлъзване в завой, в следствие на рЕзко придошлия торк, той ( динамометъра ) се изпърдя звучно, което аз приех недвусмислено като "Доволен прираст на мощ"

                              П.П. - И да се разберем от сега - Не приемам никакви пе*ерастки оферти за калибриране на гъза ми!!!"
                              Пътят е целта.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Ми тя колата се усеща с гърба.
                                В частни случаи-с гъза.

                                В тон с предния ми пост-за свинете-някой знае ли как се вади свинска мас от живо прасе?

                                Отговора утре, че сега отивам да спя, че утре съм първа смяна
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X