Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Нова инструкция от ЦИК: "Ако върху бюлетината на ръка е изписано "МАМКА ВИ!", това ще се отчита като глас за Цецка Цачева".
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Вицове

      - Ще идваш ли на Хелоин?
      - Групата ли?
      - Не, празника.
      - Какъв празник? Концерт ли ще имат?
      - Не. Празник. С тикви.
      - Ааа, Тиквата. Герб значи?
      - Не Хелоин, празник на мъртвите.
      - Избирателите ли?
      - Не бе, Хелоин. С вещици.
      - Аха, Цецка Цачева?
      - Не, Хелоин.
      - Щом не е метъл групата, не ме брой.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Вицове

        "-Много го закъса българското образование!“... си мърмореше дядо Генчо, докато триеше надписа „ХОЙ“ от стената си...
        Пътят е целта.

        Коментар


        • От: Вицове

          Две баби. Двор до двор. Едната излиза с кутия бонбони и привиква другата:
          - Пенооо, йела яж бонбони, ма.
          - Що, ма?
          - Щот унучката вчера роди момченце.
          - Ми че тя ни съ ли ужени преди два месеца?
          - Ми да.
          - Ми значи е била бременна преди туй?
          - Бонбони йела яж мааааа... не лайна!

          Коментар


          • От: Вицове

            На границата питат туристи:
            - Каква е целта на вашето посещение в Холандия?
            - Да е@ем курви и да пушим марихуана!
            - Значи, пишем обичайното - разглеждане на забележителности.

            Коментар


            • От: Вицове

              Питат един циганин. Виждал ли си извънземни?
              - виждал съм ама няма.

              Коментар


              • От: Вицове

                Седи си господ на небето и си мисли какво добро да стори. В един момент съглежда в парка две статуи на мъж и жена.
                - 300 години тези статуи служиха вярно, с какво да ги възнаградя!?
                Мислил, мислил и решил да им даде половин час живот. Изпратил едно ангелче да им вдъхне живот. Долетяло то до статуите, дъхнало срещу тях и те оживяли.
                Разказало им какво е решил господ... Спогледали се щастливо двете фигури и рекли:
                - Ще го направим ли?
                - Да, ще го направим! - и се хвърлили зад едни храсти. И се започнало едно "А-а-а" "Ох-о-о-о-х" "Още-е-е!"...
                След 15 минути излезли иззад храстите доволни, а ангелчето им рекло, че им остават още 15 минути живот.
                - Ще го направим ли пак? - рекла мъжката статуя.
                - Ще го направим! Но-о-о тоя път ти ще държиш гълъбите, а аз ще им с*ра върху главите.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Кой е най-атрактивният мъж на един нудистки плаж?
                  - Този, който може да донесе наведнъж две халби бира и десет гевречета...
                  А коя е най-атрактивната жена?
                  - Тази, която може да изяде последните две гевречета.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - Защо мъжете пърдят по-често от жените?
                    - Защото жените не могат да замълчат достатъчно дълго, за да създадат необходимото налягане.
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Веднъж Баба Яга хванала млад и красив момък и му казала:
                      - Ако отговориш на гатанката ми, ще ти се отдам, а ако не познаеш, ще те изям. Момъкът си помислил:
                      - По-добре да ме изяде...
                      А Баба Яга продължила:
                      - Зеленичко, живее в блатото, скача, започва с "ж" и завършва с "а". Що е това?
                      - Скакалец!
                      - Ах, ти, палавник такъв! - викнала Баба Яга. - Позна!


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Biagini Passo Powered By VW Syncro

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        На противоположните краища на земното кълбо, двама мъже правят съвсем различни неща, но си мислят едно и също. Единия ходи по въже опънато между два небостъргача, а другия се е отпуснал докато 86 годишна бабичка му прави фелацио. Какво си мислят ли? "Не гледай надолу! Не гледай надолу!!!"
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Тъща, малко сконфузено споделя със снахата - Дъще, без да прозвуча грубо, мисля, че моето внуче не прилича на сина ми!
                          Снахата, без да се замисли и с нескрита ярост, си вдигнала полата и - Майче, без да звуча грубо, това долу е §$№!@№ѝ@ а не фотокопирна машина!
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                            Тъща, малко сконфузено споделя със снахата - Дъще, без да прозвуча грубо, мисля, че моето внуче не прилича на сина ми!
                            Снахата, без да се замисли и с нескрита ярост, си вдигнала полата и - Майче, без да звуча грубо, това долу е §$№!@№ѝ@ а не фотокопирна машина!
                            Свекървата
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                              Свекървата
                              Е не е сигурно. Има и такива дето повече харесват зетьовете от щерките си.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Има и такива дето повече харесват зетьовете от щерките си.
                                Да де, ама да имаш претенции към щерка си, че детето и не прилича на сина ти... (Абе, това да не са Софи Маринова, Тишо и родата)
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X