Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
    ...
    Когато човек се задави, може да умре много сериозно
    Учител по биология


    "Чехите са германци!" - даскал Добри, ОТМТ Стара Загора, час по ДВГ, някъде в края на осемдесетте. Лафа е по повод на техническите умения на чехите в автомиболостроенето.
    "Германците са евреи!" - същия екземпляр, около седмица по-късно... по СЪЩИЯ повод!
    "Безконтактното запалване няма контакти" - това всъщност е ПЪЛЕН и ТОЧЕН запис на урока за безконтактни запалвания. Естествено, пак същия герой.

    "Добре, сядай си, двойка." - "Защо двойка, нали реших задачата?!?" - "А стига бе! Тая задача за не мога да я реша, та ти ли!" - Изцепка на кретеноида, който ни преподаваше математика. В последствие стана зверски скандал, защото се оказа, че това Е вярното решение на въпросната задача.
    "От палтото му стърчали ФАТМАЦИ памук" - преразказ на тема "Плюшкин" от един мой съученик.
    "Ей, на задния чин! Спрете да се сношавате в час!" - забележка в час по ТКА. При това не съвсем безоснователна. Та помислете си още веднъж, преди да кажете "ама ние едно време не правехме така"
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • От: Вицове

      В 5 сутринта някакъв идиот решил да ми звъни на вратата! Така се стреснах, че щях да изпусна флекса ..
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Вицове

        В Швеция шофьорите имат традиция да премигват с фарове на насрещните автомобили, когато на пътя има животни.
        В България също имаме такава традиция....

        Коментар


        • От: Вицове

          Колко тежи един зaврян зет?
          - 1001 килогрaмa.
          - Зaщо?
          - Aми смятaй! Кaто стaне сутринтa, тъстът му кaзвa: Стaнa говедото! ( 700 килогрaмa)
          Кaто се хрaни, тъщaтa му кaзвa: Яде свинятa! ( 300 килогрaмa)
          Вечер женa му кaзвa: Ще си лягaме ли, пиле? ( 1 килогрaм)


          Джиткаме си ние с Пешето и се чудим къде да обядваме. По едно време споделям:
          . "Жeнa ми има много сладка бенка, вляво на дупето ..."
          Тoй:
          "Bдясно ...".
          Щях да изпусна волана:
          "Какво ...?!?!"
          Тoй:
          "На следващата, вдясно-о-о-ооо !!!" - И после ... усложнена пътна обстановка, а ?!
          Последно редактирано от silverfox; 26-01-15, 19:42.

          Коментар


          • От: Вицове

            Тъщата на Вуте се прибира от пазар и го заварва бесен и да си опакова куфарите...
            -Какво става тука? – пита тъщата...
            -Какво ли? Изпратих и-мейл на дъщеря ти че се прибирам по-рано от риболов, идвам и я заварвам в леглото с Нане! Край! Искам развод!
            Тъщата го успокоява:
            -Чакай малко…нещо не е наред…Пена не е такава…нека говоря с нея, първо...
            След малко тъщата се връща от кухнята усмихната:
            -Казах ти че нещо не е наред…не си платил интернета…не е получила и-мейла...

            Коментар


            • От: Вицове

              Обява:

              Продавам къща с изглед към бъдещето. Намира се точно срещу гробищата.
              Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

              Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

              Коментар


              • От: Вицове

                –И преди да започнем нашата сбирка на анонимните параноици да ви попитам,някой следеше ли ви?
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
                  Обява:

                  Продавам къща с изглед към бъдещето. Намира се точно срещу гробищата.
                  Ако сутрин като се събудиш и виждаш надежда, значи живееш в Свобода
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Идеологическата подредба на комплексите в София:
                    на изток - "Дружба", "Червена Звезда";
                    на запад - "Надежда", "Свобода";

                    То всъщност са доста на север, но като за виц става.

                    Философската подредба на комплексите в София: първата "Младост", втората "Младост", третата "Младост", четвъртата "Младост", "Камбаните";

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Туристическа обиколка с лодка по езерото Лох Нес:
                      - Извинете, кога чудовището се появява на повърхността?
                      - Обикновено след петата чаша, сър...
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Жена ми ме упреква:
                        - Забелязал ли си колко мил и нежен е нашият съсед. Постоянно прегръща и целува младата си съпруга. Защо не го правиш и ти?
                        - Че аз дори не я познавам – казах.
                        И скандалът започна...

                        Правим секс с жената. Аз се друсам, потя се, а жената лежи като дъска и с интерес разглежда тавана.
                        - Мръдни малко, ма – крясвам й.
                        - Добре, мили, щом ти преча.
                        И скандалът започна...

                        Телефонът звъни.
                        - Вдигни слушалката – казвам на жената – ако търсят мен, кажи: много съжалявам, но мъжът ми не си е в къщи.
                        Жената вдига слушалката и след малко казва:
                        - Много съжалявам, но мъжът ми си е в къщи.
                        - Дявол да те вземе, не чу ли какво ти казах?
                        - Не се притеснявай, мили, не търсеха теб.
                        И скандалът започна...

                        Жената се умилква около мен:
                        - Скъпи, не мислиш ли, че аз съм идеалната жена?
                        - Какво говориш, скъпа? Ти си много повече от идеалната жена.
                        - Колко повече? – ме пита тя кокетно.
                        - Към петдесет килограма – й отвръщам.
                        И скандалът започна...

                        След приятна вечеря и в добро настроение жена ми шепне на ухото в леглото:
                        - Мили, скоро ще бъдем трима!
                        - Господи! Какво щастие? Сигурна ли си? – питам развълнувано.
                        - Разбира се! Ммама се обади, утре пристига на гости при нас.
                        И скандалът започна...
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Мъж към жена си :
                          - Нали знаеш , че не можеш да построиш твое щастие върху чуждото нещастие !!??
                          - Абе , не съм ти пипала шишето с ракията, бе !
                          Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Обама звъннал на Меркел и казал:
                            - Ангела, моите хора от Пентагона ми инсталираха контролен панел за управление на системата HAARP. На панела имам три копчета, едно златно, едно сребърно и едно платинено. Ако натисна сребърното копче с Африка е свършено, ако натисна златното Азия ще я затрия и ако натисна платиненото с Европа е свършено.
                            Доволно се засмял Обама по телефона, а Меркел му отвърнала:
                            - Обама ти си умен човек и знам, че това което ще ти кажа, ще го разбереш правилно. От баба знам, че имала в къщи три гърнета /цокала/. Едно бяло, едно черно и едно старо от алпака, но когато дошли Руснаците тя се насрала в гащите.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Жена ми ме погледна строго и каза:
                              - Запомни веднъж завинаги! Когато казвам „скъпи мой”, това се отнася само и единствено за кучето!
                              Скандалът...беше излишен.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от Ясен
                                Позитивен виц от времето на Рейгън и Горбачов.
                                Руснак си говори с американски турист (това е вече възможно):
                                - Добре де и какво е в края на краищата това - свобода и демокрация?
                                - Ми например, винаги можеш да се изтъпаниш пред Белия дом и да извикаш: „Долу Рейгън!" и нищо лошо да не ти се случи.
                                – Ха, че това и при нас е така. Ето сега ние двамата тук на Червения площад, заедно дори можем да викаме: „Долу Рейгън!" и нищо лошо няма да ни се случи...
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X