Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Влязъл човек в бар и попитал:
    - Какъв коктейл ще ми предложите?
    Барманът отговорил:
    - Ами, най-новия ни - едно, две, максимум три!
    - Какъв е този коктейл?
    - Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум три. После взимаш една чаша коняк, две, максимум три и ги сипваш в тенджерката. После взимаш чаша уиски - две - максимум три, и в тенджерката. После взимаш халба бира - две, е, максимум три и в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум... три. След това веднага ставаш, и правиш крачка, две, максимум три!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Вицове

      Полицай влиза в магазин за електроуреди и започва да разпитва продавачката коя стока как се нарича:
      - Това какво е:
      - Печка.
      - А това?
      - Вентилатор.
      - А онова там?
      - Миксер.
      И т.н. На продавачката и дошло до гуша от въпросите и му и когато посочил един красив полилей с висулки и отново попитал какво е това, тя му отговорила:
      - Дупе.
      - А, че много ми харесва това дупе с висулки. Ще си взема едно.
      Полицаят доволен напуска магазина, и когато на пътя среща свой колега, бърза да покаже какво красиво дупе с висулки си е купил. Колегата също очарован, решава по-късно да мине и той през магазина, за да си вземе.
      - Искам едно дупе - казва той на продавачката.
      Обаче смяната на първата продавачка е изтекла и вече на работа е нейната колежка, която идея си няма за какво става въпрос.
      - Господине, ние дупета не продаваме. Това е магазин за електроуреди.
      Полицаят обаче настоява:
      - Моят колега си е купил тук чудесно дупе. Искам и аз.
      Продавачката се вижда в чудо. Влиза при шефа и му казва за какво става въпрос:
      Отговорът е:
      - Щом полицаят иска, значи ще му дадеш.
      - Притеснена, продавачката вкарва полицая в склада, съблича се и казва:
      - Ето ти дупе.
      - Ама, аз не искам такова дупе. Аз искам дупе с висулки.
      Зарадвана продавачката се облича бързо, отива при шефа и с усмивка му споделя:
      - Шефе, тебе вика.
      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
      "Mud Angels" Stara Zagora

      Коментар


      • От: Вицове

        - Ало, Лудницата ли е?
        - Не, сбъркали сте номера, това е частен дом .... макар, че бих могъл да повикам жената ... или тъщата?
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • От: Вицове

          В килията затворник разказва на съкафезника:
          - Реших да обера една вила. Цял месец храних кучето, което я пази с колбаси. То
          ме обикна като роден баща накрая. И през нощта без никакво усилие проникнах във
          вилата. А в коридора настъпих опашката на котката…
          Диско 300TDI
          Scott Purgatory
          0889 84 6161

          Коментар


          • От: Вицове

            Ако една мравка може да носи 10 пъти повече от собственото си тегло, значи ли, че 50 грама мравки могат да ми донесат една бира?
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • От: Вицове

              А халбата?
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: Вицове

                - За къде се стягаш така?
                - Ивчо, колегата, ще се жени утре, та днес ергенско парти, да се видим момчетата...
                - И к'во? Ще си наемете стая, ще се изпонапиете, после ще си хванете някоя ку@ва и ще я тъпчете по всички дупки наведнъж.
                - А? К'о? Не бе жена, няма такова нещо, ние само ...
                - Хайде, хайде, все едно не съм била на ергенски партита...
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • От: Вицове

                  - А чувате ли гласове?
                  - (Кажи му "НЕ")
                  - Не, докторе!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Излизат двама от кръчмата и единият вика:
                    - Тръгваме по ку*ви!
                    А другият:
                    - Не бе, човек, не мога, жена ми е хубава, млада...
                    - Ясно, разбрах те - отиваме у вас!
                    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                    Стефан Арзатов

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Докато спяла имала три пропуснати прониквания
                      Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                      Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Съвет как се поставя хидроизолация: Първо я отлеепяш и после я облиизваш.
                        ***
                        Минаха хиляди години, а жените и до сега ловуват с прашки!
                        ***
                        Приготвихме се да отидем на море... покрихме клетката на канарчето, изхвърлихме котката на улицата... Таксито дойде, седнахме с жена ми и тогава видях, че когато сме излизали, котката е успяла да се шмугне отново вътре. Нямаше как да я оставим, защото упорито се стремеше да изяде канарчето. Върнах се вкъщи, а жена ми остана да чака в таксито. Не искала бакшишът да разбере, че домът ни остава празен и му казала, че съм се върнал да си взема довиждане с майка ѝ. Върнах се запъхтян и заобяснявах:
                        - Съжалявам, че се забавих. Беше се скрила под леглото. Трябваше да я сръчкам няколко пъти с чадъра в задника, за да излезе! После се опита да ми избяга, но успях да я хвана за врата. И я омотах в одеялото, 'щото мръсницата се опитваше да ме одраска! Накрая я смъкнах по стълбите и я изхвърлих в задния двор. Да се надяваме, че няма пак да се изсере пред вратата...
                        Тишината в таксито можеше да се пипне...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Из дневника на извънземен:

                          Ден 45. Дойдоха някакви американци, за 4 часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни с хамбургери. Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги.

                          Ден 81. Сега пък японци, някакви нанотехнологии и за два часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни със суши. Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги.

                          Ден 153. Долетяха българи. С помощта на лост и някаква майка (ама много пъти) за две минути разбиха вратата. Всички ядохме шамари (че не сме отворили). Не беше вкусно, но имаше за всички.
                          Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            6:0 Германия - Бразилия
                            пардон 7:0 (засега)

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Най-доходните професии в момента:
                              1. Стъклар в София
                              2. Психотерапевт в Бразилия
                              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Из дебрите на социалните мрежи, признания на една домакиня:
                                "Вчера ми стана скучно и под случайно попаднала снимка на мъж, написах коментар:
                                - Значи не ме обичаш вече...
                                До вечерта профилът ми беше посетен от всичките му 250 приятели, в това число и съпругата му. Пич, ако си все още жив - прости ми..."


                                ;----------------------------
                                "Нещо не е както трябва" - мислеше си Житената Питка, докато дояждаше Лисицата ...
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X