Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Влязъл човек в бар и попитал:
    - Какъв коктейл ще ми предложите?
    Барманът отговорил:
    - Ами, най-новия ни - едно, две, максимум три!
    - Какъв е този коктейл?
    - Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум три. После взимаш една чаша коняк, две, максимум три и ги сипваш в тенджерката. После взимаш чаша уиски - две - максимум три, и в тенджерката. После взимаш халба бира - две, е, максимум три и в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум... три. След това веднага ставаш, и правиш крачка, две, максимум три!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Вицове

      Полицай влиза в магазин за електроуреди и започва да разпитва продавачката коя стока как се нарича:
      - Това какво е:
      - Печка.
      - А това?
      - Вентилатор.
      - А онова там?
      - Миксер.
      И т.н. На продавачката и дошло до гуша от въпросите и му и когато посочил един красив полилей с висулки и отново попитал какво е това, тя му отговорила:
      - Дупе.
      - А, че много ми харесва това дупе с висулки. Ще си взема едно.
      Полицаят доволен напуска магазина, и когато на пътя среща свой колега, бърза да покаже какво красиво дупе с висулки си е купил. Колегата също очарован, решава по-късно да мине и той през магазина, за да си вземе.
      - Искам едно дупе - казва той на продавачката.
      Обаче смяната на първата продавачка е изтекла и вече на работа е нейната колежка, която идея си няма за какво става въпрос.
      - Господине, ние дупета не продаваме. Това е магазин за електроуреди.
      Полицаят обаче настоява:
      - Моят колега си е купил тук чудесно дупе. Искам и аз.
      Продавачката се вижда в чудо. Влиза при шефа и му казва за какво става въпрос:
      Отговорът е:
      - Щом полицаят иска, значи ще му дадеш.
      - Притеснена, продавачката вкарва полицая в склада, съблича се и казва:
      - Ето ти дупе.
      - Ама, аз не искам такова дупе. Аз искам дупе с висулки.
      Зарадвана продавачката се облича бързо, отива при шефа и с усмивка му споделя:
      - Шефе, тебе вика.
      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
      "Mud Angels" Stara Zagora

      Коментар


      • От: Вицове

        - Ало, Лудницата ли е?
        - Не, сбъркали сте номера, това е частен дом .... макар, че бих могъл да повикам жената ... или тъщата?
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • От: Вицове

          В килията затворник разказва на съкафезника:
          - Реших да обера една вила. Цял месец храних кучето, което я пази с колбаси. То
          ме обикна като роден баща накрая. И през нощта без никакво усилие проникнах във
          вилата. А в коридора настъпих опашката на котката…
          Диско 300TDI
          Scott Purgatory
          0889 84 6161

          Коментар


          • От: Вицове

            Ако една мравка може да носи 10 пъти повече от собственото си тегло, значи ли, че 50 грама мравки могат да ми донесат една бира?
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • От: Вицове

              А халбата?
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: Вицове

                - За къде се стягаш така?
                - Ивчо, колегата, ще се жени утре, та днес ергенско парти, да се видим момчетата...
                - И к'во? Ще си наемете стая, ще се изпонапиете, после ще си хванете някоя ку@ва и ще я тъпчете по всички дупки наведнъж.
                - А? К'о? Не бе жена, няма такова нещо, ние само ...
                - Хайде, хайде, все едно не съм била на ергенски партита...
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • От: Вицове

                  - А чувате ли гласове?
                  - (Кажи му "НЕ")
                  - Не, докторе!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Излизат двама от кръчмата и единият вика:
                    - Тръгваме по ку*ви!
                    А другият:
                    - Не бе, човек, не мога, жена ми е хубава, млада...
                    - Ясно, разбрах те - отиваме у вас!
                    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                    Стефан Арзатов

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Докато спяла имала три пропуснати прониквания
                      Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                      Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Съвет как се поставя хидроизолация: Първо я отлеепяш и после я облиизваш.
                        ***
                        Минаха хиляди години, а жените и до сега ловуват с прашки!
                        ***
                        Приготвихме се да отидем на море... покрихме клетката на канарчето, изхвърлихме котката на улицата... Таксито дойде, седнахме с жена ми и тогава видях, че когато сме излизали, котката е успяла да се шмугне отново вътре. Нямаше как да я оставим, защото упорито се стремеше да изяде канарчето. Върнах се вкъщи, а жена ми остана да чака в таксито. Не искала бакшишът да разбере, че домът ни остава празен и му казала, че съм се върнал да си взема довиждане с майка ѝ. Върнах се запъхтян и заобяснявах:
                        - Съжалявам, че се забавих. Беше се скрила под леглото. Трябваше да я сръчкам няколко пъти с чадъра в задника, за да излезе! После се опита да ми избяга, но успях да я хвана за врата. И я омотах в одеялото, 'щото мръсницата се опитваше да ме одраска! Накрая я смъкнах по стълбите и я изхвърлих в задния двор. Да се надяваме, че няма пак да се изсере пред вратата...
                        Тишината в таксито можеше да се пипне...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Из дневника на извънземен:

                          Ден 45. Дойдоха някакви американци, за 4 часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни с хамбургери. Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги.

                          Ден 81. Сега пък японци, някакви нанотехнологии и за два часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни със суши. Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги.

                          Ден 153. Долетяха българи. С помощта на лост и някаква майка (ама много пъти) за две минути разбиха вратата. Всички ядохме шамари (че не сме отворили). Не беше вкусно, но имаше за всички.
                          Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            6:0 Германия - Бразилия
                            пардон 7:0 (засега)

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Най-доходните професии в момента:
                              1. Стъклар в София
                              2. Психотерапевт в Бразилия
                              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Из дебрите на социалните мрежи, признания на една домакиня:
                                "Вчера ми стана скучно и под случайно попаднала снимка на мъж, написах коментар:
                                - Значи не ме обичаш вече...
                                До вечерта профилът ми беше посетен от всичките му 250 приятели, в това число и съпругата му. Пич, ако си все още жив - прости ми..."


                                ;----------------------------
                                "Нещо не е както трябва" - мислеше си Житената Питка, докато дояждаше Лисицата ...
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 22 потребители онлайн. 0 потребители и 22 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X