Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Попитaли Рaдио Еревaн:
    -Зaщо след секс бългaринът се обръщa нa другaтa стрaнa?
    -Зaщото по принцип мрaзи шибaните нещa...
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от sploty Преглед на мнение
      Младият принц бил ...


      По тоя повод...

      Върви си Принца из гората, пуска по някоя стрела ей така, за кеф, по едно време стига до някакво езерце. А в блатото - жаба. И жабата изведнъж проговорила с човешки глас:

      - О, Принце, аз съм омагьосана! Целуни ме и ще се превърна в красива принцеса!

      Позамислил се принца, поогледал се - абе, к'во пък толкова? и целунал жабето. И жабето БАМ! се превърнало в красива принцеса! Естествено голичка, щото откъде 42 номер рокля в блатото?
      Грабнал я Принца, че а отпред, а отзад, ха на Ге, ха на дудук, в общи линии, свършил работата по царски. Седнал да си почине, в това време принцесата се посъвзела и започнала да мрънколясва:

      - Ама как така, що веднага секс? Не, че се оплаквам, ама сватбата?

      На Принца чак му изпаднала пурата от устата! Скочил нашия:
      - К'ва сватба ма?!?

      И като и изчаткал един наопаки, принцесата паднала директно на врат и ... се превърнала обратно в жаба! Погледал принца, почесал се и я прибрал в джоба си с думите:

      - Ей, ама баси и удобното нещо, а?
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: Вицове

        След днешния мач Белгия-Русия, Путин е заявил, че в Бразилия няма присъствие на руски футболисти!
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • От: Вицове

          Една дивотия от рускте сайтове. Малко е дълго и изобщо не знам дали е вярно, но за всеки случай НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА У ДОМА!

          Събират в Москва по някакъв повод разни заслужили преподаватели от всички краища на страната. Оказало се, че от цялата навалица само трима са мъже, а ако някой не знае каква е първата мисъл на трима руснаци ... е, не, няма как да не знае
          В общи линии, събрали се в стаята на единия, пийнали, после пийнали повечко и изведнъж бам! в стаята тъмно. Изгоряла лампата. Звънкат на рецепцията, от там учудващо бързо изпращат техник, който сменя слага нова лампа и всичко е цветя и рози, обаче ... техника забравил да си прибере изгорялата лампа. Нашите трима герои продължават с пиенето и изведнъж единия се сеща, че някога някъде чувал, че ако човек си натика 100 ватова лампа в устата, после не може да я извади.
          Завързва се спор и по някое време един от купонджийте заявява:
          - Виж бе, няма начин да е вярно! Щом може да влезе, значи може и да излезе! Е, на, ще ти докажа! - и налапва лампата.

          Обаче ... до там. Ха наобратно, ама лампата не излиза! Пробвали така, пробвали иначе - не ще! Викат такси и хайде в бърза помощ. За да не излагат колегата, единия остава с него в таксито, другия бегом при дежурната сестра:

          - Момиче, така и така, зор, трябва ми дежурния хирург!
          - Що, гражданино, к'во ти е?
          - На мен нищо, ама колегата нагълта една лампа и сега не можем да я извадим!
          - А бе я се разкарай, аман от пияни идиоти тая вечер!

          Докарват пострадалия, сестрата се уверява, че всъщност не я бъзикат, намира хирурга. Хирурга оглежда, тупва едновременно от двете страни някъде около челюстната става, устата на пострадалия се отваря още малко, лампата излиза.

          - Понеже челюстните мускули са били под напрежение дълго време, плюс шоковото освобождаване, поне половин час няма да можете да си затворите устата, а след това още час докато започнете да говорите нормално - обяснява хирурга.

          Хващат си даскалята друго такси и обратно. По пътя обаче спора продължава. Втория невярващ, твърдо убеден, че ще може да се справи, налапва лампата и ... опа, айде обратно в Бърза Помощ. Сестрата ги изглежда свъсено, вика хирурга. Хирурга се пука да се хили, повтаря процедурата и хайде всички кой от къде е. По пътя на таксиджията му станало интересно за какво е цялата гюрултия, обяснили му, решил да пробва и ... познахте, обратно в Бърза Помощ.

          Сестрата крещи, доктора псува, накрая изважда за пореден път злощастната лампа и за по-сигурно я троши в близкото кошче. Товарят се нашите герои и обратно към хотела. Не щеш ли обаче ги спира катаджия. Гледа и не вярва на ушите си:

          - К'ъф е тоя цирк бе?!? Трима дебили и едно пиянде? К'ви сте ви е бе?

          Таксиджията се опитва да обясни с жестове, естествено нищо не става, работата отива на арест. 'Последния оцелял' обяснява ситуацията. Полицая изсумтява презрително, отива в караулката, лампата гасне и след малко се появява с разчекнато чене и с жестове моли да му направят място в таксито. Ииии... хайде обратно в Бърза Помощ!

          Сестрата в прединфарктно състояние, крещи на поразия и налита на бой. Когато най-накрая се изморява достатъчно, отива да вика хирурга. След десет секунди се чува див женски писък и звук от сочно тупване на осемдесет килограмово тяло. След още десет секунди от коридора се показва хирурга. Опулен. Със стърчаща от устата му фасунка...
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            Една дивотия от рускте сайтове. Малко е дълго и изобщо не знам дали е вярно, но за всеки случай НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА У ДОМА!

            Събират в Москва по някакъв повод разни заслужили преподаватели от всички краища на страната. Оказало се, че от цялата навалица само трима са мъже, а ако някой не знае каква е първата мисъл на трима руснаци ... е, не, няма как да не знае
            В общи линии, събрали се в стаята на единия, пийнали, после пийнали повечко и изведнъж бам! в стаята тъмно. Изгоряла лампата. Звънкат на рецепцията, от там учудващо бързо изпращат техник, който сменя слага нова лампа и всичко е цветя и рози, обаче ... техника забравил да си прибере изгорялата лампа. Нашите трима герои продължават с пиенето и изведнъж единия се сеща, че някога някъде чувал, че ако човек си натика 100 ватова лампа в устата, после не може да я извади.
            Завързва се спор и по някое време един от купонджийте заявява:
            - Виж бе, няма начин да е вярно! Щом може да влезе, значи може и да излезе! Е, на, ще ти докажа! - и налапва лампата.

            Обаче ... до там. Ха наобратно, ама лампата не излиза! Пробвали така, пробвали иначе - не ще! Викат такси и хайде в бърза помощ. За да не излагат колегата, единия остава с него в таксито, другия бегом при дежурната сестра:

            - Момиче, така и така, зор, трябва ми дежурния хирург!
            - Що, гражданино, к'во ти е?
            - На мен нищо, ама колегата нагълта една лампа и сега не можем да я извадим!
            - А бе я се разкарай, аман от пияни идиоти тая вечер!

            Докарват пострадалия, сестрата се уверява, че всъщност не я бъзикат, намира хирурга. Хирурга оглежда, тупва едновременно от двете страни някъде около челюстната става, устата на пострадалия се отваря още малко, лампата излиза.

            - Понеже челюстните мускули са били под напрежение дълго време, плюс шоковото освобождаване, поне половин час няма да можете да си затворите устата, а след това още час докато започнете да говорите нормално - обяснява хирурга.

            Хващат си даскалята друго такси и обратно. По пътя обаче спора продължава. Втория невярващ, твърдо убеден, че ще може да се справи, налапва лампата и ... опа, айде обратно в Бърза Помощ. Сестрата ги изглежда свъсено, вика хирурга. Хирурга се пука да се хили, повтаря процедурата и хайде всички кой от къде е. По пътя на таксиджията му станало интересно за какво е цялата гюрултия, обяснили му, решил да пробва и ... познахте, обратно в Бърза Помощ.

            Сестрата крещи, доктора псува, накрая изважда за пореден път злощастната лампа и за по-сигурно я троши в близкото кошче. Товарят се нашите герои и обратно към хотела. Не щеш ли обаче ги спира катаджия. Гледа и не вярва на ушите си:

            - К'ъф е тоя цирк бе?!? Трима дебили и едно пиянде? К'ви сте ви е бе?

            Таксиджията се опитва да обясни с жестове, естествено нищо не става, работата отива на арест. 'Последния оцелял' обяснява ситуацията. Полицая изсумтява презрително, отива в караулката, лампата гасне и след малко се появява с разчекнато чене и с жестове моли да му направят място в таксито. Ииии... хайде обратно в Бърза Помощ!

            Сестрата в прединфарктно състояние, крещи на поразия и налита на бой. Когато най-накрая се изморява достатъчно, отива да вика хирурга. След десет секунди се чува див женски писък и звук от сочно тупване на осемдесет килограмово тяло. След още десет секунди от коридора се показва хирурга. Опулен. Със стърчаща от устата му фасунка...
            Продължавам да се смея на глас
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: Вицове

              Знам,че жена ми е изпратена от Бог. Но още се чудя за кои грехове...

              Двама приятели си говорят:
              - Моята жена е истински ангел.
              - Бе, то и моята не е човек


              Коментар


              • От: Вицове

                Един човек отишъл при местния свещеник и се изповядал:
                - Прости ми, отче, защото съгреших. През Втората световна война скрих един евреин на тавана си.
                - Това не е грях - отвърнало отчето. - Направил си голяма добрина.
                - Но аз го накарах да ми плаща по трийсет долара за всяка седмица.
                - Признавам, че това не е много великодушно - казал свещеникът, - но си го направил за добра кауза.
                - Благодаря ти, отче - отдъхнал си мъжът. - Това е огромно облекчение за мен. Имам само още един въпрос.
                - Какъв?
                - Да му кажа ли, че войната е свършила?
                Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Атентатор в зоомагазин:
                  - Имате 30 секунди да напуснате, преди да се взриви бомбата.
                  Костенурката:
                  - Педераст!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Бай мангал отива на интервю за работа, обаче шефът на фирмата е рокер.
                    - Добар дан! Аз за туй, раотата де, съм дошал!
                    - То хубаво за работата, обаче в нашата работа се изисква перфектен български да говориш!
                    - А-а, аз ша уча и пак ша дода!
                    Чел, учил манго 1 месец, научил български език перфектно и отива пак на интервюто.
                    - Добър ден! За интервюто за работа съм дошъл.
                    Половин час си приказвали, една грешка не направил
                    - Всичко е много добре, говорите перфектен български, но има една дума, която ползваме постоянно в нашата работа и трябва да я казвате перфектно точно!
                    - Да, няма проблем, коя е думата?
                    - Думата е - "мотор".
                    - мАтор!?
                    - Ами съжалявам, не ставате за нашата работа без тази дума.
                    Тръгнал си манго, псува, нарежда, нервира се. Среща го братчед му.
                    - Ко стаа, братчет!?
                    - Истървах много готина работа, трябвало да знам БГ перфектно и особено думата "мАтор", ама кат българин да я казвам
                    - Е-е, бартчет, аз ша науча и ша взема раотата бе!
                    Учил братчедът, научил български език особено "мОтор" и отшъл на интервюто.
                    - Добър ден!
                    - Добър ден!
                    Познатата история, никакви грешки половин час. Рокерът видял, че няма да направи грешка манго и решил да го разкара.
                    - Много добре е всичко, но в нашата работа има една дума, която използваме постоянно и трябва да я казвате перфектно.
                    - Да, няма проблеми, коя е думата? - доволен попитал манго.
                    - Думата е "синджир"
                    - Защо "ДЖИНДЖИР" бe-е-е, бате, нали мотор!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Дядо, дядо, дядо, ти едно време имаше ли Туитър?
                      - Имах, дедовото, две седмици на инжекции, докато го излекуват...

                      ;---

                      - Младежо, в какъв род войски искате да служите?
                      - ПВО! ПВО! ПВО! Искам в ПВО!
                      - Еее... не знам...изглеждате ми малко изнервен като за там ... недоспал нещо..
                      - Това е, щото живея точно до летището! Искам в ПВО!
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Както казваше баба, по-добре да стреляш ,да презаредиш и пак да стреляш, отколкото да светиш с фенерче и да питаш:"Има ли някой тук?"
                        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          С риск да повторя стар виц, но вица за "зенитчика" ми припомни един друг:

                          Наборна комисия, почти формалния въпрос "Какъв искате да бъдете?"
                          - Летец!
                          - Не може, имате проблеми с кръвното. Изберете друго!
                          - Зенитчик!
                          - Че защо зенитчик?
                          - Аз няма да летя, никой няма да лети!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Каква е разликата между хардуер и софтуер?
                            - Ами хардуера може да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш...
                            ***************
                            "Подарявам ти всичките тия звезди!", каза тя, и го изплющя с тигана по главата...
                            ***************
                            Всеки има правото да бъде прост, ама някои си превишават правата.
                            ***-***********
                            Занимаването с глупости на работното място развива слуха, бдителността, периферното зрение и рефлексите!
                            Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Шеф на полицията влиза в районното управление и пита дежурния полицай
                              - Има ли някой в сградата?
                              Дежурния - Да.
                              -Кой?
                              Дежурния - Аз.
                              - Не бе, идиот. Питам дали има някой друг, освен тебе в сградата.

                              P.S. Вица е с продуктово позициониране. Възможно е да е по действителен случай. Всички прилики с лица и събития са случайни.
                              Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                              Стефан Арзатов

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол.
                                - Извинете, просто се чудех кога ще отваряте?
                                - Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен!
                                На следващата сутрин пак се звъни:
                                - Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш?
                                ...- Но днес е Коледа! - бил отговорът на собственика. - Нима очаквате от мен да отворя точно днес?!
                                На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял:
                                - Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли?
                                - Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!!
                                - Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!!
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X