Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    - Що ми викаш Ева бе!!!? Аз съм Янка!
    - Щото си ми първата, мила.
    - Ти кат си ми 205-тия , аз Пежо ли да ти викам?!!
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
      - Що ми викаш Ева бе!!!? Аз съм Станка!
      - Щото си ми първата, Мила.
      - Ти кат си ми 307-мия , аз Пежо ли да ти викам?!!
      Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
      - Що ми викаш Ева бе!!!? Аз съм Станка!
      - Щото си ми първата, Мила.
      - Ти кат си ми 307-мия , аз Пежо ли да ти викам?!!



      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Майтапиш ли се !? Я врътни скрола малко нагоре.
      Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
      Сианга, моля погледнете два поста над Вашия. Благодаря!

      Писали сме едновременно с майстора.
      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      - Що ми викаш Ева бе!!!? Аз съм Янка!
      - Щото си ми първата, мила.
      - Ти кат си ми 205-тия , аз Пежо ли да ти викам?!!
      Къртите миФки!
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
        - Що ми викаш Ева бе!!!? Аз съм Станка!
        - Щото си ми първата, Мила.
        - Ти кат си ми 307-мия , аз Пежо ли да ти викам?!!



        Държа да отбележа, че оформяте текстовете по много артистичен начин, които предоставят невероятна ноу фешън визия но по никакъв начин не се виждат на тъмните скинове на форума. Бихте ли били така добър, занапред да си спестявате тая излишна според мен работа за да не се налага да четете вицове с жълт текст, върху бял фон?
        Благодаря!
        Апропо, модераторският екип е информиран за проблема. каква е причината да не взема своевременни мерки?
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • От: Вицове

          412-тия е Москвич (аз когато го разказвах, пежото не беше на мода)
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
            Къртите миФки!
            Е, на Иван си е съвсем различен вица!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Е, на Иван си е съвсем различен вица!
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                412-тия е Москвич (аз когато го разказвах, пежото не беше на мода)
                Прескочи Варшава 203.
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • От: Вицове

                  Дали няма нещо, което да търси думи само в темата за вицовете?

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Мъж си купил бутилка шампанско, решил да си я изпие сам и я скрил в казанчето на тоалетната. Легнали си вечерта с благоверната, изчакал той 20 - тина минути и леееко се опитал да я прекрачи за да отиде в тоалетната. Тя разбирайки го погрешно:
                    - Недей, скъпи. Детето още не е заспало.
                    Почакал той още половин час и опитал пак да я прелази.
                    - Недей, детето още е будно!
                    След час жената най - после заспала. Той тихичко отива в тоалетната, взема бутилката, отваря я, и се чува " Бууум ..."
                    От детската стая излиза детето и тича в спалнята със сълзи на очи:
                    - " Недей, недей!" - сега доволна ли си ?! Tати се самоуби в тоалетната
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Преди няколко години някакво подобно летящо влечуго тормозеше и наше село.Споделих с мои познати ,а те обещаха да го оправят.След известно време един съученик на баща ми ми разказа следната случка:
                      Пристигнаха в село две много симпатични момчета с една лъскава джипка.Попитаха къде е пещерата на змея и се отправиха натам. Носеха само едно малко куфарче.Два дена ги нямаше.И змея също.На третия ден се престрашихме и отидохме да проверим какво става.Влизаме в пещерата и какво щеш.Единият младеж отзад на змея и яко го работи.Другият взел от куфарчето една хавлиена кърпа , бърше сълзите на змея и тихо го успокоява: Глей се какъв голем гущер си , а пък плачеш!
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                        Преди няколко години някакво подобно летящо влечуго тормозеше и наше село.Споделих с мои познати ,а те обещаха да го оправят.След известно време един съученик на баща ми ми разказа следната случка:
                        Пристигнаха в село две много симпатични момчета с една лъскава джипка.Попитаха къде е пещерата на змея и се отправиха натам. Носеха само едно малко куфарче.Два дена ги нямаше.И змея също.На третия ден се престрашихме и отидохме да проверим какво става.Влизаме в пещерата и какво щеш.Единият младеж отзад на змея и яко го работи.Другият взел от куфарчето една хавлиена кърпа , бърше сълзите на змея и тихо го успокоява: Глей се какъв голем гущер си , а пък плачеш!
                        Не трябваше ли да са трима?
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                          Не трябваше ли да са трима?
                          Tрима са, когато е триглава ламя, но когато е змей /с две глави/, са двама!
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Двама обратни пътували в самолет от Европа за САЩ. Дълъг нощен полет над океана!
                            Единият казал:
                            - Искаш ли да опитаме да го направим тук на 10000 метра над океана? Каква романтика само, нали?
                            - Добре. Обаче чакай да заспят всички и тогава. Няма да се излагаме. Ние сме бизнесмени.
                            Изчакали да загасят лампите в салона и да се приберат стюардесите. Тогава пасивният казал:
                            - Ще направя една проба. Ще си поискам една кола и ако никой не реагира, почваме.
                            - Може ли една кола? - провикнал се той, обаче никой не реагирал и почнали секса.
                            На сутринта стюардесата влязла в салона и попитала:
                            - Драги пътници, цяла нощ никой не си поиска нищо! Добре ли се чувствахте?
                            Един пътник се обадил:
                            - Как да си поискаш? Един си поръча една кола и го еб*ха цяла нощ!
                            „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                              Tрима са, когато е триглава ламя, но когато е змей /с две глави/, са двама!
                              Ааа, разбрах, значи двамата юнаци с лъскавия джип са от третия пол.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                                Не трябваше ли да са трима?
                                Трима са били на тръгване.Обаче , нали са ми приятели , единият останал в някакво крайпътно заведение. За да не ме бъзикате , дето разправям стари вицове.
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X