Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Пешеходецът е човек, който има жена, син тийнейджър и две коли.

    Мога да повдигна слон с една ръка, но къде да намеря слон с една ръка?
    Последно редактирано от Son4o; 16-04-14, 16:22.
    Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

    Коментар


    • От: Вицове

      Баба и дядо гледат анимационен филм.
      - Каква хубава приказка! - възхитила се бабата. - В началото тя беше грозна жаба, а накрая се превърна в красива принцеса.
      -Да, така е в приказките - въздъхнал дядото. - А в живота винаги става обратното.

      ---

      Боли ви глава, а мъжът ви настоява за секс... Промоция само за днес - доведете приятелка и спете спокойно..

      ---

      Британски учени откриха, защо, когато си пиян всички жени ти изглеждат красиви:
      Това е защото организмът смята, че е отровен и се опитва спешно да продължи рода си.

      ---

      Не искам да се пиша откривател!
      Знам, че всички с туй са запознати,
      но по-добре с жена на твой приятел,
      отколкото с приятел на жена ти!

      ---

      Връща се мъж от командировка. Отваря гардероба да прибере дрехите си..... и издърпва от там любовника на бившата си жена крещейки:
      - Колко пъти ще ти казвам беее....?!?
      Няма я вече тук!!!!!РАЗВЕДОХМЕ СЕЕЕЕ!!!!!!
      Последно редактирано от musovir; 17-04-14, 10:41.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Вицове

        между червеи:
        - Малии баце... групов секс!!!!
        - Не бе тъпак.. т'ва са спагети!
        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

        Коментар


        • От: Вицове

          Лежи си един педераст на плажа и вижда от морето да излиза водолаз. Педераста си казал: "Ебати якия пич, сега ще го сваля!"- отишъл той при водолаза и го заприказвал:
          -Ти си водолаз, нали?
          -Да - казал той.
          -Ами, защо нямаш кислородни бутилки?
          -Аз съм леководолаз.
          -Приятно ми е, аз съм леко педераст!
          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
          Стефан Арзатов

          Коментар


          • От: Вицове

            Сър Уинстън разбира, че съпругата му е спала със сър Джон. Отива при сър Джон и му казва:
            - Разбрах, че сте се виждали с жена ми!
            Отваря сър Джон тефтерчето и започва да прелиства:
            - Виждал, виждал, виждал... да... виждал съм се с нея.
            - Но аз разбрах, че вие сте ходили у нас!
            Сър Джон (гледа тефтерчето):
            - У вас, у вас, у вас, мммда... ходил съм у вас.
            - Но аз разбрах, че вие сте спал с жена ми!
            Сър Джон (пак гледа тефтерчето):
            - Спал, спал, спал... мммда... спал съм с нея.
            Сър Уинстън (вече ядосан):
            - Но аз, сър, не съм доволен!
            Сър Джон (отново тефтерчето):
            - Доволен, доволен, доволен... и аз не съм доволен...

            ****

            - Мамо, а ангелите летят ли?
            - Да, дъще, летят.
            - Татко днес нарече съседката ангелче, тя кога ще полети?
            - След 10 минути миличка...

            ****

            В магазина:
            - Какво иска младата дама?
            - Иска бутилка вино, шоколадова торта, хубава книга,
            добър мъж и редовен секс... Иначе съм дошла за хляб.
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • От: Вицове

              Жена на средна възраст дълго се върти и избира,накрая се обръща към продавачката в супермаркета : " Искам за Великден ябълки за съпруга ми - тези тук пръскани ли са с отрова ?"
              – Не , за това трябва да се погрижите сама !


              Една
              сутрин съпругът се върнал от няколкочасово ловене на риба и легнал да
              дремне. Въпреки, че не била наясно с особеностите на езерото, съпругата
              се качила в лодката. Тя навлязла с нея недалеч от брега, хвърлила котва
              и се зачела в книгата си. Не след дълго дошъл служителя от риболовен
              контрол и казал:

              - Добро утро, Госпожо! Какво правите?
              - Чета книга! (казала си наум:”Не е ли очевидно!?”)
              - Вие се намирате в забранена за риболов зона!
              - Съжалявам г-не, но аз не ловя риба. Аз чета.
              - Да, но имате необходимото оборудване за това. От всичко, което
              виждам може да започнете да ловите всеки момент. Трябва да ви извадя от
              зоната и да ви глобя.
              - Ако го направите, ще Ви обвиня в сексуално нападение!
              - Но, аз не съм Ви докоснал!
              - Така е, но Вие имате необходимото оборудване за това и от всичко, което виждам може да започнете всеки момент.
              - Приятен ден, Госпожо!
              Поуката: Никога не спорете с жена, която чете. Изглежда тя може и да мисли.


              - Тате, искам iphone 5 s!
              - Eто ти 20 лв, отиди да се напушиш като нормалните деца!
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Вицове

                Разказ на един колега от гр. Севлиево.

                В града, съвсем на брега на р. Росица има клиника за психично болни.(лудница)
                Съвсем близо до клиниката има чудесен вир.Тия луди, които са с по леки отклонения, събота и неделя ги пускат на разходка.( нещо като градска отпуска).
                Та отива моя приятел за риба на въпросния вир и почва приготовления, захранки, разпъване на телескопа и т.н. До него, един от тия "наште",имитира всички действия на колегата, 1 към 1, ей така с голи ръце.След около час замятания празни, колегата се изнервил на лудия и му вика:
                - А бе ненормалник, кво прайш ти бе!!???
                - Ми ловя риба ве....
                - Е как ловиш, като нямаш въдица ве???
                - Е чи ти кат имаш кво.....................

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от the shaman Преглед на мнение
                  Разказ на един колега от гр. Севлиево.

                  В града, съвсем на брега на р. Росица има клиника за психично болни.(лудница)
                  Съвсем близо до клиниката има чудесен вир.Тия луди, които са с по леки отклонения, събота и неделя ги пускат на разходка.( нещо като градска отпуска).
                  Та отива моя приятел за риба на въпросния вир и почва приготовления, захранки, разпъване на телескопа и т.н. До него, един от тия "наште",имитира всички действия на колегата, 1 към 1, ей така с голи ръце.След около час замятания празни, колегата се изнервил на лудия и му вика:
                  - А бе ненормалник, кво прайш ти бе!!???
                  - Ми ловя риба ве....
                  - Е как ловиш, като нямаш въдица ве???
                  - Е чи ти кат имаш кво.....................

                  И продължението:
                  Започнало да се свечерява,лудия видял че слънцето се скрива и казал на рибаря:
                  -Хайде да си ходим че след малко ще затворят лудницата.

                  Изводът - Дори лудия се сеща кога да се прибере,а рибаря?
                  . LRE Bulgaria.
                  RRC SE V8 91г.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    като прочетох това с имитирането, че се сетих...


                    Стопират двама на пътя. Времето минава, а коли няма. Изведнъж от тъмното изскача един с волан от Камаз. Имитира скърцане на спирачки и спира до тях.
                    - Проблем ли има? Давайте, ще ви закарам.
                    - А бе, ти идиот ли си, карай нататък! Ние ще се оправим.
                    Оня вади пистолет и крещи:
                    - Бързо се качвайте!
                    Пичовете изплашени хукват заедно с него.
                    Пробягали към пет километра... отново скърцане на спирачки:
                    - Слушайте, след малко има пост на КАТ, а аз нямам шофьорска книжка. Слизайте, аз ще заобиколя през царевицата и ще ви взема пак след километър.
                    Зарадвани, че се отървали от идиота, двамата стигат до поста на КАТ:
                    - Слушай, преди пет километра един с пистолет ни накара да търчим по пътя!
                    - Един с волан от Камаз ли!?
                    - Да!
                    - Къде е!? Знаете ли от кога го издирваме, че кара без книжка?!
                    - Побягна през царевицата. - ошашавени му отговарят двамата.
                    Катаджията вади кормило на мотоциклет и им крясва:
                    - Качвайте се, сега ще го догоним! Единият зад мен, а другият - в коша!
                    - А бе, ти идиот ли си?
                    Катаджията изръмжава, вадейки автомат:
                    - Бързо по местата! Единият зад мен, а другият - в коша!
                    Какво да се прави - "седнали" пичовете "по местата".
                    Тичат тримата през царевицата. Катаджията казва на единия:
                    - Кво правиш, бе!? В коша се возиш прав! Бързо сядай!
                    Пичът побегнал с полусгънати крака, кочани го удрят по лицето, нищо не вижда, краката го заболели, обръща се към другия на "задната седалка" и казва:
                    - За чий хуй се прекачихме!? Я колко по-спокойно се возехме в Камаза!
                    Biagini Passo Powered By VW Syncro

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Жена стой на ръба на балкона на 8-ия етаж и крещи на мъжа си:
                      - Не мога да живея с такъв женкар, пияница и ....престани да ме побутваш!
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Криминална хроника:
                        "Рано сутринта, в местния зоопарк двама и половина неизвестни се опитаха да откраднат крокодила."...
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Разхождат се дядо и внук в мол-а и внучето пита:
                          - Дядо, ти правил ли си "селфи"?
                          - С елфи не съм, синко, само с едно джудже и с оня вампир баба ти....
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Странна си...
                            Аз ти казвам на чист български език "Тръгвам след пет минути!", а ти ми звъниш на всеки половин час?!

                            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Селско момче се влюбило в най-красивата селянка. Не знаело как да процедира, затова попитало най-стария плейбой в селото:
                              - Немаш проблеми, момче! Водиш я в градо, отивате в парка, сядате на пейка до други влюбени и правиш каквото прави градския младеж.
                              Отиват в града, намират пейка с влюбени и сядат до тях. Градското момче пита:
                              - Желаеш ли нещо, миличка?
                              - Ами, един сметанов сладолед.
                              Носи момчето сладоледа и селският момък запитва приятелката си:
                              - Сакаш ли нещо, ма?
                              - Сакам, сакам еднъ баничка и еднъ бозъ.
                              Носи селянчето баничката, а градското момче пита приятелката си:
                              - Миличка, желаеш ли нещо друго?
                              - Ами, искам един шоколадов сладолед.
                              Отива за сладолед, а селянчето действа по план:
                              - Сакаш ли нещо,ма?
                              - Сакам, сакам още една баничка и една бозъ.
                              Докато си дояжда баничката, селянинът чува:
                              - Миличка, желаеш ли още нещо?
                              - Не, благодаря. Сега искам да съм твоя цяла нощ.
                              "Охо, действа!", казал си селянинът и пак питал приятелката си:
                              - Сакаш ли още нещо, ма?
                              - Сакам да акам, после може още една баничка с бозъ...
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Петък вечер,възрастен господин и придружаващата го доста млада, красива жена влизат в реномиран бижутериен магазин. Старецът казва на продавача, че са дошли да купят специален пръстен за дамата. Продавачът предлага пръстен от 500 евро. Старецът казва: Не, не, искам нещо по-красиво, уникално. Продавачът носи скъпоценен пръстен за 10 000 хиляди евро.
                                Старецът: Този ще го вземем. Само, че ще платя с чек. Знам, че трябва да се уверите, че всичко е наред с моята сметка, така че чекът ще го напиша сега, а в понеделник се свържете банката, а следобед ще дойда за пръстена.
                                В понеделник му се обаждат нервни от магазина и му казват: Нямате пари в сметката!
                                Старчето:
                                -Знам, знам ,че нямам пари. Но имах прекрасен уикенд.

                                ----

                                Баща и син влизат в аптека. Синчето вижда на витрината презервативи и пита бащата:
                                - Тате, защо в тази опаковка има по три презерватива?
                                - Тези, синко ще използваш, докато си в училище. Два за събота и един за неделя!
                                - А тези, защо са по шест, бе тате?
                                - Тези ще ги използваш, докато си в университета. Един за петък, два за събота и три за неделя!
                                - А в тази опаковка има по дванадесет. Защо?
                                - Тези ще ги използваш, когато се ожениш. Един за януари, един за февруари...
                                Последно редактирано от musovir; 22-04-14, 15:31.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 18 потребители онлайн. 0 потребители и 18 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X