Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Пешеходецът е човек, който има жена, син тийнейджър и две коли.

    Мога да повдигна слон с една ръка, но къде да намеря слон с една ръка?
    Последно редактирано от Son4o; 16-04-14, 16:22.
    Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

    Коментар


    • От: Вицове

      Баба и дядо гледат анимационен филм.
      - Каква хубава приказка! - възхитила се бабата. - В началото тя беше грозна жаба, а накрая се превърна в красива принцеса.
      -Да, така е в приказките - въздъхнал дядото. - А в живота винаги става обратното.

      ---

      Боли ви глава, а мъжът ви настоява за секс... Промоция само за днес - доведете приятелка и спете спокойно..

      ---

      Британски учени откриха, защо, когато си пиян всички жени ти изглеждат красиви:
      Това е защото организмът смята, че е отровен и се опитва спешно да продължи рода си.

      ---

      Не искам да се пиша откривател!
      Знам, че всички с туй са запознати,
      но по-добре с жена на твой приятел,
      отколкото с приятел на жена ти!

      ---

      Връща се мъж от командировка. Отваря гардероба да прибере дрехите си..... и издърпва от там любовника на бившата си жена крещейки:
      - Колко пъти ще ти казвам беее....?!?
      Няма я вече тук!!!!!РАЗВЕДОХМЕ СЕЕЕЕ!!!!!!
      Последно редактирано от musovir; 17-04-14, 10:41.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Вицове

        между червеи:
        - Малии баце... групов секс!!!!
        - Не бе тъпак.. т'ва са спагети!
        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

        Коментар


        • От: Вицове

          Лежи си един педераст на плажа и вижда от морето да излиза водолаз. Педераста си казал: "Ебати якия пич, сега ще го сваля!"- отишъл той при водолаза и го заприказвал:
          -Ти си водолаз, нали?
          -Да - казал той.
          -Ами, защо нямаш кислородни бутилки?
          -Аз съм леководолаз.
          -Приятно ми е, аз съм леко педераст!
          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
          Стефан Арзатов

          Коментар


          • От: Вицове

            Сър Уинстън разбира, че съпругата му е спала със сър Джон. Отива при сър Джон и му казва:
            - Разбрах, че сте се виждали с жена ми!
            Отваря сър Джон тефтерчето и започва да прелиства:
            - Виждал, виждал, виждал... да... виждал съм се с нея.
            - Но аз разбрах, че вие сте ходили у нас!
            Сър Джон (гледа тефтерчето):
            - У вас, у вас, у вас, мммда... ходил съм у вас.
            - Но аз разбрах, че вие сте спал с жена ми!
            Сър Джон (пак гледа тефтерчето):
            - Спал, спал, спал... мммда... спал съм с нея.
            Сър Уинстън (вече ядосан):
            - Но аз, сър, не съм доволен!
            Сър Джон (отново тефтерчето):
            - Доволен, доволен, доволен... и аз не съм доволен...

            ****

            - Мамо, а ангелите летят ли?
            - Да, дъще, летят.
            - Татко днес нарече съседката ангелче, тя кога ще полети?
            - След 10 минути миличка...

            ****

            В магазина:
            - Какво иска младата дама?
            - Иска бутилка вино, шоколадова торта, хубава книга,
            добър мъж и редовен секс... Иначе съм дошла за хляб.
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • От: Вицове

              Жена на средна възраст дълго се върти и избира,накрая се обръща към продавачката в супермаркета : " Искам за Великден ябълки за съпруга ми - тези тук пръскани ли са с отрова ?"
              – Не , за това трябва да се погрижите сама !


              Една
              сутрин съпругът се върнал от няколкочасово ловене на риба и легнал да
              дремне. Въпреки, че не била наясно с особеностите на езерото, съпругата
              се качила в лодката. Тя навлязла с нея недалеч от брега, хвърлила котва
              и се зачела в книгата си. Не след дълго дошъл служителя от риболовен
              контрол и казал:

              - Добро утро, Госпожо! Какво правите?
              - Чета книга! (казала си наум:”Не е ли очевидно!?”)
              - Вие се намирате в забранена за риболов зона!
              - Съжалявам г-не, но аз не ловя риба. Аз чета.
              - Да, но имате необходимото оборудване за това. От всичко, което
              виждам може да започнете да ловите всеки момент. Трябва да ви извадя от
              зоната и да ви глобя.
              - Ако го направите, ще Ви обвиня в сексуално нападение!
              - Но, аз не съм Ви докоснал!
              - Така е, но Вие имате необходимото оборудване за това и от всичко, което виждам може да започнете всеки момент.
              - Приятен ден, Госпожо!
              Поуката: Никога не спорете с жена, която чете. Изглежда тя може и да мисли.


              - Тате, искам iphone 5 s!
              - Eто ти 20 лв, отиди да се напушиш като нормалните деца!
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Вицове

                Разказ на един колега от гр. Севлиево.

                В града, съвсем на брега на р. Росица има клиника за психично болни.(лудница)
                Съвсем близо до клиниката има чудесен вир.Тия луди, които са с по леки отклонения, събота и неделя ги пускат на разходка.( нещо като градска отпуска).
                Та отива моя приятел за риба на въпросния вир и почва приготовления, захранки, разпъване на телескопа и т.н. До него, един от тия "наште",имитира всички действия на колегата, 1 към 1, ей така с голи ръце.След около час замятания празни, колегата се изнервил на лудия и му вика:
                - А бе ненормалник, кво прайш ти бе!!???
                - Ми ловя риба ве....
                - Е как ловиш, като нямаш въдица ве???
                - Е чи ти кат имаш кво.....................

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от the shaman Преглед на мнение
                  Разказ на един колега от гр. Севлиево.

                  В града, съвсем на брега на р. Росица има клиника за психично болни.(лудница)
                  Съвсем близо до клиниката има чудесен вир.Тия луди, които са с по леки отклонения, събота и неделя ги пускат на разходка.( нещо като градска отпуска).
                  Та отива моя приятел за риба на въпросния вир и почва приготовления, захранки, разпъване на телескопа и т.н. До него, един от тия "наште",имитира всички действия на колегата, 1 към 1, ей така с голи ръце.След около час замятания празни, колегата се изнервил на лудия и му вика:
                  - А бе ненормалник, кво прайш ти бе!!???
                  - Ми ловя риба ве....
                  - Е как ловиш, като нямаш въдица ве???
                  - Е чи ти кат имаш кво.....................

                  И продължението:
                  Започнало да се свечерява,лудия видял че слънцето се скрива и казал на рибаря:
                  -Хайде да си ходим че след малко ще затворят лудницата.

                  Изводът - Дори лудия се сеща кога да се прибере,а рибаря?
                  . LRE Bulgaria.
                  RRC SE V8 91г.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    като прочетох това с имитирането, че се сетих...


                    Стопират двама на пътя. Времето минава, а коли няма. Изведнъж от тъмното изскача един с волан от Камаз. Имитира скърцане на спирачки и спира до тях.
                    - Проблем ли има? Давайте, ще ви закарам.
                    - А бе, ти идиот ли си, карай нататък! Ние ще се оправим.
                    Оня вади пистолет и крещи:
                    - Бързо се качвайте!
                    Пичовете изплашени хукват заедно с него.
                    Пробягали към пет километра... отново скърцане на спирачки:
                    - Слушайте, след малко има пост на КАТ, а аз нямам шофьорска книжка. Слизайте, аз ще заобиколя през царевицата и ще ви взема пак след километър.
                    Зарадвани, че се отървали от идиота, двамата стигат до поста на КАТ:
                    - Слушай, преди пет километра един с пистолет ни накара да търчим по пътя!
                    - Един с волан от Камаз ли!?
                    - Да!
                    - Къде е!? Знаете ли от кога го издирваме, че кара без книжка?!
                    - Побягна през царевицата. - ошашавени му отговарят двамата.
                    Катаджията вади кормило на мотоциклет и им крясва:
                    - Качвайте се, сега ще го догоним! Единият зад мен, а другият - в коша!
                    - А бе, ти идиот ли си?
                    Катаджията изръмжава, вадейки автомат:
                    - Бързо по местата! Единият зад мен, а другият - в коша!
                    Какво да се прави - "седнали" пичовете "по местата".
                    Тичат тримата през царевицата. Катаджията казва на единия:
                    - Кво правиш, бе!? В коша се возиш прав! Бързо сядай!
                    Пичът побегнал с полусгънати крака, кочани го удрят по лицето, нищо не вижда, краката го заболели, обръща се към другия на "задната седалка" и казва:
                    - За чий хуй се прекачихме!? Я колко по-спокойно се возехме в Камаза!
                    Biagini Passo Powered By VW Syncro

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Жена стой на ръба на балкона на 8-ия етаж и крещи на мъжа си:
                      - Не мога да живея с такъв женкар, пияница и ....престани да ме побутваш!
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Криминална хроника:
                        "Рано сутринта, в местния зоопарк двама и половина неизвестни се опитаха да откраднат крокодила."...
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Разхождат се дядо и внук в мол-а и внучето пита:
                          - Дядо, ти правил ли си "селфи"?
                          - С елфи не съм, синко, само с едно джудже и с оня вампир баба ти....
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Странна си...
                            Аз ти казвам на чист български език "Тръгвам след пет минути!", а ти ми звъниш на всеки половин час?!

                            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Селско момче се влюбило в най-красивата селянка. Не знаело как да процедира, затова попитало най-стария плейбой в селото:
                              - Немаш проблеми, момче! Водиш я в градо, отивате в парка, сядате на пейка до други влюбени и правиш каквото прави градския младеж.
                              Отиват в града, намират пейка с влюбени и сядат до тях. Градското момче пита:
                              - Желаеш ли нещо, миличка?
                              - Ами, един сметанов сладолед.
                              Носи момчето сладоледа и селският момък запитва приятелката си:
                              - Сакаш ли нещо, ма?
                              - Сакам, сакам еднъ баничка и еднъ бозъ.
                              Носи селянчето баничката, а градското момче пита приятелката си:
                              - Миличка, желаеш ли нещо друго?
                              - Ами, искам един шоколадов сладолед.
                              Отива за сладолед, а селянчето действа по план:
                              - Сакаш ли нещо,ма?
                              - Сакам, сакам още една баничка и една бозъ.
                              Докато си дояжда баничката, селянинът чува:
                              - Миличка, желаеш ли още нещо?
                              - Не, благодаря. Сега искам да съм твоя цяла нощ.
                              "Охо, действа!", казал си селянинът и пак питал приятелката си:
                              - Сакаш ли още нещо, ма?
                              - Сакам да акам, после може още една баничка с бозъ...
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Петък вечер,възрастен господин и придружаващата го доста млада, красива жена влизат в реномиран бижутериен магазин. Старецът казва на продавача, че са дошли да купят специален пръстен за дамата. Продавачът предлага пръстен от 500 евро. Старецът казва: Не, не, искам нещо по-красиво, уникално. Продавачът носи скъпоценен пръстен за 10 000 хиляди евро.
                                Старецът: Този ще го вземем. Само, че ще платя с чек. Знам, че трябва да се уверите, че всичко е наред с моята сметка, така че чекът ще го напиша сега, а в понеделник се свържете банката, а следобед ще дойда за пръстена.
                                В понеделник му се обаждат нервни от магазина и му казват: Нямате пари в сметката!
                                Старчето:
                                -Знам, знам ,че нямам пари. Но имах прекрасен уикенд.

                                ----

                                Баща и син влизат в аптека. Синчето вижда на витрината презервативи и пита бащата:
                                - Тате, защо в тази опаковка има по три презерватива?
                                - Тези, синко ще използваш, докато си в училище. Два за събота и един за неделя!
                                - А тези, защо са по шест, бе тате?
                                - Тези ще ги използваш, докато си в университета. Един за петък, два за събота и три за неделя!
                                - А в тази опаковка има по дванадесет. Защо?
                                - Тези ще ги използваш, когато се ожениш. Един за януари, един за февруари...
                                Последно редактирано от musovir; 22-04-14, 15:31.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X