Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Школа за дипломати към ООН. Изпит. Изпитващият задава въпроса:
    - Ваш военен кораб сваля самолет на африканска държава. Напишете извинителна нота, за да се предотврати международен скандал.
    Всички започват да пишат. След 2 минути руснакът си предава листа. Изпитващият го прочита и казва:
    - Много добра нота е написал Вашият колега. Имам само две забележки: "черна маймуна" се пише с главна буква, когато е обръщение към президент; и "е*етесимайката" не се пише слято.


    Откакто забраниха youtube в Турция, там вече му викат yoktube.


    Програмист към момиче:
    - Такива като теб с гигабайти ги свалям!


    ЗАДАЧА ПО МАТЕМАТИКА ЗА 5-и КЛАС:
    В плувен басейн се вливат 400 литра вода, а изтичат 405 литра.
    ВЪПРОС: Как не ги е срам тия плуващите бе?!


    Всеки мъж,може да бъде само в една от следните четири групи:
    1.Който може и си иска-Молодец!
    2.Който може и не си иска-Подлец!
    3.Който не може,но си иска-Храбрец!
    4.Който не може и не си иска-Мъртвец!
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

    Коментар


    • От: Вицове

      При лекар влиза момче със силно подута и зачервена буза.
      - От какво ти е това бе, момче?
      - От оса.
      - Ужили ли те?
      - Ааа, не можа, тати я уби с лопатата!

      Коментар


      • От: Вицове

        На изпит по право:
        -Колега какво наказание се полага за двуженство?
        -Две тъщи, господин професор!
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Вицове

          Полицай спира кола за проверка.
          Вътре 3 членно семейство.
          -Добър ден, старши инспектор Благоев. Трябва да Ви проверим за алкохол.
          Полицая подава дрегера на мъжа (шофьора), той духа и дрегере показва 2,75 промила алкохол.
          - Аа това е невъзможно, дрегера Ви е развален... казва мъжа.
          - Дайте на жената да духа...
          Полицая подава дрегера на жената, тя духа и отчита 1,45 промила алкохол.
          - Еее това няма как да е истина... кава мъжа.
          - Дайте на детето да духа...
          Полицая подава дрегера на детото, то духа и отчита 1.25 промила алкохол.
          Старши инспектор Благоев се почесал и си казал...
          - Верно май нещо дрегера ми е повреден... и пуснал семейството да се прибира.
          След като си потеглили към къщи мъжа казва на жената...
          - Жена, аз като ти казах да дадем на детето да пие 2 мастики ти се дърпаше...
          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

          Коментар


          • От: Вицове

            Какво лошо има в това да искам чиста раса?
            Моля, къпете се редовно!
            Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
            Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

            Коментар


            • От: Вицове

              Въпрос:
              -Как се казва женската на суек(лалугер)?
              -Без@ек!
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Вицове

                Той, Иванчо, и мъжката муха я нарича мухо@&ец,
                ама не знам как му вика на женския бизон...
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Вицове

                  Препуска каубой през прерията - три дни и нощи. Стига до града, влиза в бара, гледа - три девойки. Вади пищова, гръмва едната, гръмва втората, приближава се до третата и нежно пита - " Защо така седиш сама в бара?"
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    ЧЛЕНЪТ И ЧЕРНИЯТ ДРОБ

                    Кротко вайкаше се Членът
                    в слипа на един старик :
                    - Ей, как рипах преди време,
                    ... днес не мога даже с крик !

                    Все тресе ме, все студено,
                    с кожа съм се преповил !
                    Що мадами съм наденал !
                    Я ме виж сега - резил !

                    - Радвай се ! - гръмовно каза
                    старческият Чер Джигер.
                    - В пенсия си ти излязъл,
                    аз се бъхтя като дзвер !

                    Вече над шейсет години
                    сякаш се варя в казан !
                    Мамка му и дърт мискинин,
                    от сабахлем е пиян !

                    То ракия, то мастика,
                    вино, бира ... брей море !
                    Пие като смок старикът
                    и не иска да умре !

                    В малкия му таз съм влязъл,
                    сигур пет кила тежа !
                    А нима си ти наказан
                    с тази тягостна съдба !

                    Целодневно в слипа дремеш
                    сгушен в храсти космарляк !
                    Да ти имам аз проблема !
                    Лягай връз т*шака пак !

                    Няма по-голяма мъка
                    на пияч да бъдеш дроб,
                    че минава к**валъка !
                    Пиенето е до гроб !

                    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Някакъв мъж с палто влиза в езерото и почва да плува насам-натам. Смаян, един рибар му вика от брега:
                      – Ей, какво правиш?
                      – Не виждаш ли – пера си палтото!
                      – Че нямаш ли си пералня у вас?
                      – Имам, обаче от нея ми се вие свят.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Мъж се прибира в къщи. Жена му ядосана:
                        - Знам всичко, гадино мръсна!
                        - Така ли, маа?! Кажи колко са притоците на река Дунав?!

                        ***
                        Какво лошо има в това да искам чиста раса?
                        Моля, къпете се редовно!

                        ***

                        "Най-големите свалячи, които познавам, са контрольорите в градския."
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Двама п*дали пътували в самолет от Европа за САЩ. Дълъг нощен полет над океана!
                          Единия казал:
                          - Искаш ли опитаме да го направим тук на 10000 метра над океана? Каква романтика само, нали? !
                          - Добре. Обаче чакай да заспят всички и тогава. Няма да се излагаме. Ние сме бизнесмени.
                          Изчакали да засасят лампите в салона и да се приберат стюардесите. Тогава пасивния казал:
                          - Ще направя една проба. Ще си поискам една кола и ако никой не реагира почваме.
                          - Може ли една кола?
                          -провикнал се той, обаче никой не реагирал и почнали секса.
                          На сутринта стюардесата влязла в салона и попитала:
                          - Драги пътници цяла нощ никой не си поиска нищо! Добре ли се чувствахте?
                          Един пътник се обадил:
                          - Как да си поискаш? Един си поръча кола и го ебаха цяла нощ!
                          SUZUKI VITARA V6
                          HONDA CBR 919RR
                          MERCEDES ML
                          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Случи се днес късен след обяд-Ровя аз по джипа нещо и влиза един от мургавите братя и ми вика ела да скиваш къква джипарка си купих...аз първия момент шашнат си викам тоя я някой 80тка набара от някъде я някой бензинов Патрул......излизам и какво да видя пред гаража ми стои един очукан фрилендър....майкоооо....кардана в багажника...И му обяснявам на манго че като купува джип трябва да има два лоста .Тоест да има раздатка .Показах му и прототипа на който има два лоста на раздатката един за скоростите един да включва и изключва помпата и един да командва хидравликата.Гледа тоя упулен и ми вика АБЕ БАТЕ АЗ СЪС ЕДИН ЛОСТ ТРУДНО КАРАМ КАМО ЛИ СЪС ДВА И ПОВЕЧЕ.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Eдна жена има любовник, който я посещава у тях, когато мъжът й е на работа. Един ден 9-годишният й син се скрива в гардероба по време на нейните лудории. Неочаквано мъжът й се връща от работа и тя скрива любовника в гардероба.
                              Детето: "Тук е тъмно." ...
                              Любовникът: "Да, така е."
                              Детето: "Имам бейзболна бухалка."
                              Любовникът: "Много хубаво."
                              Детето: "Ще я купиш ли?"
                              Любовникът: "Не, благодаря."
                              Детето: "Отвън е баща ми."
                              Любовникът: "Добре, колко искаш?"
                              Детето: "250$."
                              Скоро това се повтаря и детето и любовникът отново са заедно в гардероба.
                              Детето: "Тук е тъмно."
                              Любовникът: "Да, така е."
                              Детето: "Имам ръкавица за бейзбол."
                              Любовникът си спомня миналия път и пита: "Колко искаш?"
                              Детето: "750$."
                              Любовникът: "Става."
                              След няколко дни бащата казва на детето: "Вземай бухалката и ръкавицата, излизаме да поиграем."
                              Детето казва: "Не мога, продадох ги."
                              Бащата пита, "За колко ги продаде?"
                              Детето казва: "За 1,000$."
                              Бащата казва: "Ужасно е да продаваш толкова скъпо на своите приятели. Това е в пъти повече, отколкото струват тези неща. Сега ще те заведа в църквата и ще се изповядаш." (
                              Отиват на църква, бащата води детето в изповедалнята и затваря вратата.
                              Детето казва: "Тук е тъмно."
                              Свещеникът: "А-а, Не започвай отново"
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Полицай се явява на изпит по обща култура.Питат го:
                                - Къде жените са най-черни?
                                Мислил, мислил па рекъл:
                                - Ами на жената.. там долу, там дее.., нали се сещате..!
                                - Абе глупако, - в Уганда!
                                - Ами, аз де да знам , че вие учените на пу.ката й викате - Уганда?


                                Евреин, пристигнал до вкъщи с такси, излиза мълчаливо от колата и започва да бърка по джобовете си, а под нос си мърмори:
                                - Май съм си изтървал портфейла в колата.
                                Чувайки това, таксиметровият шофьор изчезва с мръсна газ. Евреинът гледа след таксито и казва:
                                - Значи Шимон не лъже, тоя номер наистина работи.


                                Вървят в прерията адвокат, индиец и евреин. Замръкват и решават да поискат подслон в едно близко ранчо.
                                -Няма проблем, – отговаря им стопанина – но стаята е само за двама души и единият от вас трябва да спи в обора.
                                Отива в обора индиеца. След малко на вратата се почуква. Адвоката и евреина отварят – какво да видят – индиеца. А оня обяснява:
                                - В обора има една крава. Религията ми забранява да спя в едно помещение с такова свещено животно.
                                Нямало как, отишъл в обора евреина. След малко на вратата се чука. Отварят – гледат евреина, който обяснява:
                                - В обора има една свиня. Религията ми забранява да спя в едно помещение с такова животно…
                                Нямало как – отишъл адвоката. След малко на врата се чука.
                                Отварят индиеца и евреина – и какво гледат – кравата и свинята…


                                Един педерас отива на лекар и се оплаква че май партньорът му е болен от спин. Вземат му изследвания и след резултата лекарят му казва че и при него има вирус , но понеже е в начален стадии може да се излекува. За целта трябва да пие 5 пъти през 15 минути по литър прокиснал айрян. Болния си заминава и сестрата казва на лекаря
                                : - Докторе , ама резултатът му е отрицателен, защо го накарахте да пие прокисналия айрян? Такова разстройство ще хване, че цял ден ще клечи в тоалетната. А лекарят отвърнал:
                                - Нека да разбере за какво му е нужен задникът!


                                Ако сте пили добре, значи утрото ще е лошо! Ако утрото е добро, значи сте пили лошо!!!


                                - Мили сине,
                                Мъчно ни е за теб. Много ни е тежко откакто си в затвора, няма кой да прекопае лозето, няма кой да засади картофите...
                                - Мила мамо,
                                И вие ми липсвате. Лозето по-добре въобще не го копайте, че за това, дето ще го намерите ще ми лепнат поне още 20 години, че и вас ще ви вкарат при мене
                                - Мили сине,
                                С писмото ти дойдоха някакви полицаи. Изкопаха цялото лозе, нищо не намериха.
                                - Мила мамо,
                                Каквото можах да направя - направих. Картофите трябва да засадите сами!


                                Дама на възраст си поръчва жиголо по каталог. Вечерта на вратата се чука - изтупан мъжага с букет. Сядат на по чашка, след това още една, и още една. Най-накрая дамата изнервена пита:
                                - Няма ли да започваме вече?
                                - Чакайте сега, вие какво си поръчахте?
                                - Ебач- домошар!
                                - Ей, пак са се объркали от централата, аз съм алкохолик-събеседник!
                                Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                                Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 1 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X