Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Щом отпадат камерите на кат и пак почват да дебат от храстите ще трябва да сменят и шофьорските книжки с такива които се разгъват за да може да се слагат парите вътре

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
      Най-безопасният град в Украйна в момента е Припят.
      Освен ако не те докопат "Монолитите" там...
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • От: Вицове

        - Ало
        - Да?
        - Цветан Цветанов ли е?
        - Не,но и той ви слуша.
        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

        Коментар


        • От: Вицове

          Темата е безкрайна, това може да е пускано:
          Сърбин във влака. Срещу него – засукана сръбкиня. Ще я сваля:
          - Извините, дали сам я вас видел у Франкфурт?
          Сръбкинята пренебрежително:
          - Па ни сте, ни сам била у Франкфурт!
          - А дали сам я ви видел у Париж?
          - Ни сте, ни сам била у Париж!
          Мъжът е настоятелен:
          - А дали сам я вас видел у Лондон?
          - Ни сте! Ни сам била я у Лондону!
          Сърбинът се ядосал. Замълчал за малко, после плеснал с длани:
          - Па я сам вас йебал негде!
          Сръбкинята с пренебрежителен поглед:
          - Па ни сам вас запаметила – ни со паре, ни со курац!
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Вицове

            Когато жена ми разбра, че имам любовница ... ЛЕЛЕ! Шок и ужас и горски пожари! Някак оцелях. И си мислех, че по-лошо от това няма на къде. Два дни по късно обаче, любовницата ми разбра, че съм женен...


            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Колега , само да ми обясниш , какво общо има грамотността с чуждите езици ?
            Ти мандарин знаеш ли ? ...
            Обяснявам. Дори не е до чужди езици. От известно време пускам изрични предупреждения на чист български език, че следващия текст НЕ е на български и нежелаещите да се чувстват дискредитирани, да го прескочат. Въпреки това, всеки път има "мрън-мрън" и "мърмор-мърмор". За мен лично, човек който не може да прочете едно изречение на български, определено има проблем с грамотността. Иначе остава другия вариант - да може да го прочете, но да не може да си напъне главата да го проумее, но това би означавало, че човека е просто тъп, а ми се иска да вярвам, че тук тъпаци няма, затова го отхвърлям като възможност.
            Относно мандарина - всъщност знам няколко думички. Повечето са силно нецензурни и покрай тях научих, че от към условности и дву (и три и четири)-смислие, китайците са много "напред с материала". По този повод се отказах да го уча по-нататък - реално шансовете да си изкараш боя по невнимание са изключително добри
            Надявам се това отговаря на въпросите ти.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение




              да се чувстват дискредитирани,
              Дискредитирани?
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Вицове

                След като перничанче предаде съчинението си "Как прекарах своята ваканция"... Бяха разкрити 2 бардака, канал за наркотици и три незаконни пункта за скрап.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • От: Вицове

                  Семейство в магазин за подови настилки:
                  - Добър ден, търсим нещо за пода на детската стая. Но да е така - по-трайно.
                  - Колко деца имате?
                  - 4.
                  - Асфалт!
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от stancho_drifta Преглед на мнение
                    Щом отпадат камерите на кат и пак почват да дебат от храстите ще трябва да сменят и шофьорските книжки с такива които се разгъват за да може да се слагат парите вътре
                    Д...ЕБАТ ? Неволна грешка или ....
                    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                    Стефан Арзатов

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Грешката е вярна



                      Баба разпитва внучето си:
                      - Какво ти подари Дядо Коледа?
                      - Играчка с батерии.
                      - А на мама?
                      - И на нея...
                      Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                      Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        В чата:
                        - ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ !
                        - Пробвай като за начало да натиснеш CapsLock !
                        - БЛАГОДАРЯ МНОГО... ТАКА Е МНОГО ПО-ЛЕСНО

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          - Госпожице, не искам да изглеждам като простак, но искам да спя с Вас.
                          - Господине, не искам да изглеждам като лека жена, но съм съгласна.

                          ---------------------------------------------------------------

                          Семейство в леглото:
                          - Виж, станал ми е!
                          - Охо! Хайде! Гушвай ме бързо...
                          - По-тихо! Да не те познае по гласа!

                          ---------------------------------------------------------------

                          Жена пита мъдреца:
                          - Защо мъжете, които спят с много жени са добри хора, а жена, която спи с много мъже, е лош човек?
                          Мъдрецът отговорил:
                          - Защото ключът, който може да отвори всички ключалки е добър ключ, а ключалка, която може да бъде отворена от всеки ключ, е лоша ключалка!

                          ---------------------------------------------------------------

                          Господин капитан, жена ти дойде при тебе!
                          - Редник Иванов, на кого говориш така! Ще кажеш "жена Ви дойде при Вас".
                          - При нас идва вчера.
                          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Купих си книгата " Екзотични, трудни за установяване отрови". Само я оставих на шкафчето.
                            Мъжът ми , вече трети ден води децата на градина , готви , пере ..
                            Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                              Обяснявам. Дори не е до чужди езици. От известно време пускам изрични предупреждения на чист български език, че следващия текст НЕ е на български и нежелаещите да се чувстват дискредитирани, да го прескочат. Въпреки това, всеки път има "мрън-мрън" и "мърмор-мърмор". За мен лично, човек който не може да прочете едно изречение на български, определено има проблем с грамотността. Иначе остава другия вариант - да може да го прочете, но да не може да си напъне главата да го проумее, но това би означавало, че човека е просто тъп, а ми се иска да вярвам, че тук тъпаци няма, затова го отхвърлям като възможност.
                              Относно мандарина - всъщност знам няколко думички. Повечето са силно нецензурни и покрай тях научих, че от към условности и дву (и три и четири)-смислие, китайците са много "напред с материала". По този повод се отказах да го уча по-нататък - реално шансовете да си изкараш боя по невнимание са изключително добри
                              Надявам се това отговаря на въпросите ти.
                              Тогава , предполагам , че не е толкова трудно на грамотния, член на БЪЛГАРСКИ форум с ЯСНИ ПРАВИЛА , след публикуването на виц , или каквото и да било, на друг , различен, от признатия във дадения форум език, да се публикува превод с пояснения , за такива като мен неграмотници , дето не знаят няколко думи на мандарин .
                              Не се заяждам и се извинявам , че създавам работа на модераторите.
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Въпрос: Zdraveite , znаеte lina4aloto na iuni mesetc kolko gradusa e v Antaliya ? Merci, sori za latinskia
                                Отговор: Не се самозалъгвай, латински е това: Hey, vos scitis principium mensis Junii quot gradus in Antalya? Твоето е неграмотност в явен вид.
                                Hristo Draganov
                                http://htftp.domainbg.com/HD/

                                И аз искам България чиста ! ! !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X