Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Двама зевзека си вървяли по улицата и нещеш ли срещу тях едно говно.
    Единия казал:
    -Внимавай, говно!,- другия:
    -Не е говно.
    -Абе говно е.
    -Не е говно бе!
    Единия гребнал с пръст и опитал:
    -Абе баш говно си е.
    И другия гребнал с пръст и опитал:
    -А бе не е.
    Така спорили-опитвали, спорили-опитвали и почти го изяли. На края втория казал:
    -Абе май верно е говно.
    Първия отвърнал:
    -Добре, че не го настъпихме...
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • От: Вицове

      В самолет летят инженер и програмист. Инженерът спи, а програмистът се чуди, какво да прави. Накрая сръгва с лакът инженера и казва:
      - Искаш ли да играем на въпроси и отговори. Ще си задаваме въпроси и който не може да отговори, ще дава по пет лева на другия.
      Инженерът отворил очи, прозял се и му теглил една дълга, след което продължил да спи.
      - Добре бе, тогава, ако ти не можеш да отговориш, ще ми дадеш пет лева, а ако аз не мога - ще ти дам петдесет лева.
      Инженерът се съгласил с неохота. Програмистът пита:
      - Какво е разстоянието от земята до луната?
      Инженерът мълчаливо подава пет лева.
      - Твой ред е.
      Инженерът пита:
      - Кой се изкачва в планината на три крака, а слиза на четири?
      Програмистът е в шок, отваря лаптопа, търси отговора в Интернет, звъни по мобифона, праща електронна поща на приятели, но отговор не намира. Накрая вади петдесет лева и ги подава на инженера с думите:
      - ОК, плащам. Кажи сега отговора.
      Инженерът мълаливо му подава пет лева и продължава да спи.

      Коментар


      • От: Вицове

        Жена се прибира у дома с пълна чанта, вади на масата запотена бира, мезенце...
        - Скъпи, това е за теб. И защо не си гледаш мача? Да ти направя ли нещо вкусничко?
        Мъжът, с натежал от съмнение глас:
        - Конкретно?
        - Конкретно... само левия фар и бронята...
        Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
        Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
        "Mud Angels" Stara Zagora

        Коментар


        • От: Вицове

          - Алоо, скъпа. Какво обичаш повече - банани или ягоди?
          - На пазара ли си?
          - Не, в аптеката!
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: Вицове

            Катаджия спира мерцедес. Зад волана куче, до него блондинка. - Как може да дадете на кучето си да шофира!!! - Че то да не е мое, аз съм на автостоп.

            Коментар


            • От: Вицове

              Един мъж лови риба на езеро, а на главата му тухла.
              Минава една жена, гледа го с тухла на главата и нали любопитството е голямо го заговаря :

              - Каква е тая тухла на главата ти?
              - Дай да те изплющя и ще ти кажа!
              - А, бе я си ........ - казала жената и си тръгнала.
              Обаче нали е любопитна, след малко пак се върнала:
              - Кажи де, каква е тая тухла ?
              - Дай да те изплющя и ще ти кажа - непреклонен е рибаря !
              - Добре! - съгласила се жената .
              Отишли зад храстите, свършили си работата - и жената нетърпеливо:
              - Е, казвай, де!
              - Слушай сега... От сутринта съм тук и на червей нищо не кълве, ама на тухлата ти си третата.....!
              / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

              Коментар


              • От: Вицове

                Мъж влиза в бара:
                - Барман, едно голямо.
                Гаврътва го и внимателно поглежда в джобчето на ризата си.
                - Още едно голямо.
                И пак същото.
                ........
                Барманът заинтригуван.
                - Господине, извинявам се, но какво толкова имате там, че след всяко питие го гледате?
                - А, нищо особено - снимка на жената. Като започне да се разхубавява ще си ходя.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Полицай спира кола и о, чудо! Колата я кара един змей. Полицаят се панира тотално и казва:
                  - Я ми дъхни...
                  Змеят:
                  - Абе, ти да не си пил?
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Майка казва на 30-годишния си син: - Сине, виждам, че ти е трудно да си избереш спътница в живота, затова реших да ти помогна. На пет хубави момичета дадох по 100 лева за една седмица, за да видим какво ще направят с тях, а според резултатите ти сам ще прецениш коя е най-подходящата.
                    След една седмица момичетата се явяват пред "журито" и отчитат резултатите. Първата: "Аз похарчих всичките пари за дрешки и козметика, даже не ми стигнаха, та взех назаем още 50 лева от една приятелка." Втората: "Аз похарчих точно 100 за развлечения - ходих на концерт и после се почерпихме с приятели." Третата: "Аз похарчих 50 лева, за да напълня хладилника, а останалите 50 си ги спестих." Четвъртата: "Аз не съм похарчила нито лев, защото си имам достатъчно пари за всички нужди." Петата: "Аз също не съм похарчила нито лев, даже добавих 50 от себе си."
                    Майката попитала сина си:
                    - Е, какво ще кажеш, сине, коя от петте си избираш?
                    Синът отговорил: -
                    Ей оная, с големите цици!...
                    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Леле, колко си отслабнала!
                      - Отслабнах... вече трети месец задържат заплатите, бачкам по 12 часа, шефа е пълен идиот...
                      - Е, добре де, що не напуснеш?!?
                      - Не става, искам да сваля поне още 4 килограма...
                      ;----------

                      Англичанин, французин и българин пред картината "Адам и Ева в Рая". Англичанина:
                      - Вижте това спокойствие, вижте тази сдържаност ... несъмнено Адам и Ева са англичани!
                      - Глупости! - контрира французина - Те са голи, те са красиви, те са щастливи - със сигурност са французи!
                      - Да бе, да ... - обажда се българинът - Нямат какво да облекат, няма къде да живеят, за ядене има всичко на всичко една скапана ябълка и въпреки това са убедени, че това е Раят ... със сигурност са българи ...
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Срещат се двама съученици вече студенти. Единият пита другия какво учи и той му отговаря:
                        - Логика, психология и философия.
                        - Че то каква е разликата?!
                        - Ей сега ще ти обясня. Значи срещаш двама човека - един чист и един мръсен. Кой ще се изкъпе?
                        - Мръсният.
                        - Не е вярно! Ще се изкъпе чистият, защото така е свикнал! Това е психология. Значи, пак срещаш двама човека - чист и мръсен. Кой ще се изкъпе?
                        - Чистият!
                        - Не е вярно! Ще се изкъпе мръсният, защото е мръсен! Това е логика. Значи, пак срещаш двама човека - чист и мръсен. Кой ще се изкъпе?
                        - Че е.а ли му майката!!!
                        - А! Ето това е вече философия!

                        --------------

                        По времето на самураите живял един могъщ император, който имал нужда от нов главен самурай. За този престижен пост се появили трима кандидати - японец, китаец и евреин.
                        - Покажете ми какво можете - заповядал императорът.
                        Самураят пуснал една муха от кибритена кутийка и с мълниеносен удар на меча разсякъл насекомото на две.
                        - Браво - похвалил го владетелят.
                        Втори бил китаецът. Той също пуснал една муха от кибритена кутийка и с два светкавични удара на меча я насякъл на четири парчета.
                        - Отлично - възхитил се императорът.
                        Разбрал, че не е в свои води, евреинът решил да опита същия номер и пуснал една муха от кибритена кутийка. Той размахал меча си, като че ли знаел какво прави, но насекомото продължавало да бръмчи из стаята.
                        - Но мухата не е мъртва - учудил се императорът.
                        - Може и да не е - отвърнал евреинът, - обаче ако се вгледате внимателно, ще видите, че е обрязана!

                        ----------------

                        Прибира се един ден Асан и вика на Айшето:
                        - Айше, ща сменям!
                        - Що бе, Асане, ш'ма сменяш?
                        - Ща сменям... няма начин... днешните младите на по 15-16 години... ем по-млади... ем по-убави... ем чужди езици по 2-3 знаят... ща сменям!
                        Амбицирала се Айшето записала курс в ИЧС-то... за 6 месеца научила 3 езика. Прибира се пак една вечер Асан и пак почва:
                        - Айше, ща сменям!.
                        - Що бе, Асане, ш'ма сменяш?
                        - Ща сменям... няма начин... днешните младите на по 15-16 години... ем по-млади... ем по-убави... ем чужди езици по 2-3 знаят... ем с више образование тва Икономика тва Математика... няма начин, ща сменям!
                        Амбицирала се Айшето, записала УНСС, изкарала 4 години икономика, счетоводство, висша математика и всичко.Прибира се след няколко дни Айшето и от вратата:
                        - Асане, ща сменям!.
                        - Що ма, Айше, ш'ма сменяш?
                        - Днес как си седя в офиса и се ровя в Интернет и чета статия средностатистическия европеец е с 2 см по-надарен от теб. Вкарвам данните в екселската таблица, задавам формулата и какво излезе? Цели 62 километра съм недоеб@на!!!
                        Последно редактирано от musovir; 10-02-14, 10:40. Причина: добавка
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Нова идея за привличане на туристи в Перник - таксите за вход в дискотеките се поемат от Здравната Каса! )

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Очаква ни поколение от пушещи баби, неумеещи една мусака да направят, с пиърсинг, че и с татуировки на гъза!

                            Падаш, ставаш и продължаваш - няма как , зима е...

                            Да спориш с жена е все едно да играеш шах с гълъб - ще ти разбута фигурите, ще ти насере дъската и накрая ще отлети да разкаже на всички колко добре се е справил с теб...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Спира катаджия една кола.
                              Катаджията:
                              - Превишихте скоростта, има знак "50 километра"
                              Шофьора:
                              - Е как! Точно с 50 карах!
                              Жена му:
                              - Да бе, нали и аз видях, че си с 70.
                              Мъжът й я гледа злобно.
                              Катаджията продължава проверката:
                              - Задния ви фар е счупен!
                              Мъжа:
                              - Даже не съм го видял!
                              Жена му:
                              - От две седмици ти повтарям за него!
                              Мъжът почва още по-злобно да гледа жена си.
                              Катаджията:
                              - И сте без колан!
                              Мъжа:
                              - Ей сега го свалих...
                              Жена му:
                              - Винаги без колан караш!
                              Мъжът не издържа:
                              - Млъкни ма, идиотко!
                              Катаджията към жена му:
                              - Винаги ли ви говори така?
                              Тя:
                              - А не...само когато е пиян...
                              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                              "Mud Angels" Stara Zagora

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                iFinger - това е пръста, който държите чист докато ядете, за да можете да използвате смартфона си.
                                Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                                Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 20 потребители онлайн. 0 потребители и 20 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X