Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    - O, Здрасти, не сме се виждали от толкова време! Как си, как е семейството?
    - А, добре сме, не се оплаквам. Чичо Петьо се оттърва от мъките си наскоро...
    - Ееее... жалко, добър човек беше ...
    - Защо "беше"?!? Казвам ти, че се оттърва от мъките. Жена му умря, той си е жив и здрав...
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • От: Вицове

      - О, скъпи - хлипа и се облива в сълзи жената. - Това е ужасно! Докато карах колата върху мен налетя огромен камион и я смля цялата. Нищо не остана от нея.
      - Добре, добе, такъв е живота. Главното е, че си останала жива. Ти, какво, с много голяма скорост ли караше?
      - Не, за щастие. Карах с 60 км. в час.
      - А този бандит - шофьорът на камиона?
      - Ами....той...абе...не знам с колко караше.
      - Как така не знаеш?
      - Ами, той камионът стоеше на едно място....и после и шофьор нямаше...

      Коментар


      • От: Вицове

        Из родните обяви : Колата е перфектна за дрифт, драг, оранйе, тесане, асфалтиране,трамбоване, сеенйе и да плаши ората по улицата. Може бартер за IPhone 5s или инкубатор с доплащане от Ваша страна. Моля само за сериозни обаждания!
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • От: Вицове

          При главния архитект тичешком влиза бригадир:
          - Половината от къщата се срути!
          - Аз казвах ли ви да не сваляте скелето преди да залепите тапетите?

          Коментар


          • От: Вицове

            По време на полет по високоговорителя:
            - Говори стюардесата, ако има пилот сред пътниците в самолета, моля да се яви в пилотската кабина незабавно...
            След 5 минути гробна тишина, пак се обажда:
            - Няма значение, намерих си парашута...

            Коментар


            • От: Вицове

              Майка Зайка забелязва ловеца и казва на малките зайчета:
              - Веднага си запушете ушите! Сега тоя там ще гръмне, няма да уцели и такива псувни ще се разнесат, че ...

              Коментар


              • От: Вицове

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:beercan.jpg
Прегледи:1
Размер:22.0 КБ
ID:5560724
                Откъдето дошло, там отишло

                Коментар


                • От: Вицове

                  Един системен админ не е никакъв системен админ, ако не може да заобиколи системата.


                  В едно купе пътуват 4 системни админа и 4 "юзъра". Всеки "юзър" е с билет, а админите с 1 билет общо.
                  През 15 минути излиза админ в коридора да пуши и дебне за контрола. Идва контрола. Четиримата админи се набутват в тоалетната. Минава контрола през купето дупчи 4 билета, минава през тоалетната - отвътре:
                  - Кой е ?!?!
                  - Контрола
                  - Ето билета
                  Билета се пъха под вратата. Контролата дупчи 1 билет и подминава.
                  На връщане "юзърите" ядосани пътуват 4 с 1 билет. Админте 4 без билет. Юзър пуши през 15 мин в коридора. Админите си стоят в купето кротко. Наближава контрола и всички юзъри се втурват към тоалетната. Трима админи към другата тоалетна, а четвъртия чука на тоалетната на юзърите "КОНТРОЛА". Те му дават билета и той отива при другите трима.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Между варненец и бургазлия всичко е меко казано.
                    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Пиян мъж върви по улицата. Гледа на едно дърво се подпрял негър и повръща. Приближва се към него:
                      - К`во, напи ли се?
                      - Yes.
                      - Лошо ли ти е?
                      - Yes.
                      - Навярно искаш да се прибереш вкъщи?
                      - Yes.
                      - Добре, чакай да те повдигна...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Разговор между "кифлички":
                        - Оле, ми сега какво да му кажа?
                        - Кажи му истината!
                        - Ми коя истина?
                        - Е, измисли нещо де...
                        ;-----

                        Зима, криза ... под предлог икономия на бюджет, тъщата се нанаяся "временно" при семейството на голямата си дъщеря. Няколко дена по късно зета гледа телевизия, малкият им син вършее из квартирата, бабата мърмори в кухнята, жената нощна смяна ... абе идилия, че оттатък
                        По някое време келеша пита баща си:
                        - тате, тате, тате, аз как съм се появил?
                        - Щъркела те донесе.
                        - Тате, тате, тате, а ти как си се появил?
                        - Щъркела ме донесе.
                        - тате, тате, тате, а мама как се е появила?
                        - Щъркела я донесе.
                        - Тате, тате, и баба ли щъркела я донесе?
                        - НЕ! Нея дяволите я домъкнаха!....
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          В бара влиза кон, съблича си палтото, сваля си шапката, поръчва си уиски със сода и фъстъчки, изпива го бавно и си тръгва доволен, обещавайки, че ще дойде и на другия ден.
                          Барманът изпада в шок и звъни на директора на цирка:
                          - Слушай, имам за тебе страхотен номер! Ела утре в бара и ще видиш.
                          На следващия ден директорът на цирка от сутринта засяда в бара и чака.
                          Привечер в бара влиза конят, поръчва си отново уиски със сода и започва да си го пие.
                          Директорът на цирка се присламчва до него и пита:
                          - Извинете, не искате ли да работите за нас? Колко получавате на сегашната си работа?
                          - Триста долара!
                          - Аз мога да ви предложа хиляда, храна и подслон!
                          - И къде трябва да работя?
                          - Тук, наблизо, в цирка.
                          - В цирка?! Не, за хилядарка аз, разбира се, съм съгласен, но не мога да разбера за какво са ви в цирка програмисти...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            .......................
                            В деня, когато Бил Гейтс предаде Богу дух, на всички сайтове банерите ще бъдат спуснати наполовина.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              От зоопарка избягал слон и стигнал до затънтено село. Местен жител звъни в полицията:
                              - В двора ми има огромен сив плъх, който къса зеле с опашката си...
                              - И какво прави с него?
                              - Господине! Няма да ми повярвате…
                              LZ1ZAH

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Мъж към полицай: - Запознайте ме с крадеца, който обра апартамента ми. - Добре, но без брутални прояви от ваша страна, моля - предупреждава полицаят. - Бъдете спокоен. Искам само да науча как е влязъл у нас в два часа през нощта, без да го усети жена ми

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X