Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    След серията за жени "Активия с фибри", Данон пуска серия за мъже - "Активия с джибри".
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от stancho_drifta Преглед на мнение
      АЗЛК-Аванс Заплата Лапа Колата
      това не бях го чувал, но много добре помня какво пишеше на моя москал, дет го търпях шест години

      Ах, Защо Ли те Купих!?!?!?!?
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
        След серията за жени "Активия с фибри", Данон пуска серия за мъже - "Активия с джибри".
        Е тоя лаф ми стабилизирА метаболизма

        Коментар


        • От: Вицове

          Турист у Берковския балкан, пита местен пустиняк:
          - Извинете, дали може да ми подскажете, как най-бързо да се кача на тази планина?
          Нашио попогледнал така замислено. Поогледал туриста, поогледал и Балкана, па рекъл:
          - Сакаш ли ти отвръжа кучето?

          Коментар


          • От: Вицове

            В България положението е толкова скапано, че и зимата избяга в Щатите...
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • От: Вицове

              И тази година снегът ни изненада. С отсъствието си
              *************
              Днес толкова ме мързеше ..... толкова много, може би дори повече от пичовете, измислили дизайна на японското знаме
              *************
              Съвети на психолог за отнемане на напрежение, стрес и агресия:

              1. Представете си, че сте при река.
              2. Студен планински въздух, слушате пеенето на птичките.
              3. Никой, освен вас, не знае за това тайно място.
              4. Водата в реката е бистра като сълза.
              5. С лекота можете да разгледате лицето на човека, когото държите под водата.

              Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

              Коментар


              • От: Вицове

                Благодарности



                Богата баба решила да провери колко я обичат тримата й внука.
                Повикала един ден най-големия при себе си. Скочила в басейна и се престорила, че се
                дави. Внукът се колебал само миг, хвърлил се в басейна и й спасил живота.
                На другия ден пред къщата му имало чисто ново BMW с бележка: „Благодаря, баба ти“.
                Същото се повторило и с втория внук, само че той бил по-бърз, затова на другата сутрин
                пред дома му чакал чисто нов Мерцедес с бележка: „Благодаря, баба ти“.
                Най-малкият внук, обаче, изобщо не реагирал, когато бабата скочила в басейна и уж само
                симулирала, но се удавила.
                На другия ден след погребението, пред вилата на най-малкия внук стоял чисто нов
                Ролс-Ройс с бележка: „Благодаря, дядо ти!“



                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Вицове

                  - Защо си такъв тъжен?
                  - Остави... Качвам се вчера в метрото и гледам - страхотно гадже! Млада, с перфектен бюст, краката й почват от ушите, истинска красавица ти казвам, уникална! Та ѝ намигнах...
                  - И тя к`во?
                  - Ами к`во - стана и ми отстъпи място си...
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Една баба купила джапанки за дядото. Обаче не ѝ дали кутия.
                    После тя влезнала в една аптека и се примолила на продавачката:
                    - Момиче, може ли да ми дадеш една кутия за джапанките, че ще ги подарявам на дядото!
                    - Няма проблем, бабче. – казала аптекарката и дала една кутия на бабата.
                    Никой не обърнал внимание обаче, че на кутията пишело: "презервативи 1000 броя".
                    Бабата се качила в автобуса. Там един младеж погледнал кутията. Усмихнал и казал:
                    - Бабке! Май за доста време ще ти свършат работа? Хи-хи-хи!
                    - Ааа, ама те не са мен. За дядото ги купих. А той така шляпа с тях, че дори за един месeц няма да му стигнат...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Двама ловци:
                      -Къде си тръгнал?
                      -До винпрома, да им кажа повече да не си изхвърлят джибрите в гората.
                      -Защо?
                      -Защото вчера някакви пияни зайци ми помляха кучето от бой.

                      - За колко може да се уреди книжка?
                      - За 800 лева.
                      - Скъпо е.
                      - Катаджията, който ги уреждаше по-евтино, го блъсна един с купена книжка.

                      Глас от мегафона на полицейска кола:
                      - Водач на трамвай номер 28! Намалете скоростта и отбийте вдясно!
                      . LRE Bulgaria.
                      RRC SE V8 91г.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Комшиите ми слушат хубава музика.
                        Независимо дали искат, или не...
                        ***************************
                        Тази сутрин, някаква бабичка се опита да ме полее със светена вода. Вярно, че невинаги изглеждам добре сутрин... но чак пък толкова..
                        ***************************
                        Друсаш ли се ?
                        - Не бе тате .. кълна се , че не се ..
                        - Абе кретен , не съм баща ти , а кучето ти .
                        - Оф , бе Рекси , изкара ми акъл


                        ************************
                        Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Мъж се обажда на ветеринаря:
                          - След малко при вас ще дойде тъщата ми със старата ни кучка. Моля, дайте и някаква силна отрова, да не се мъчи и да умре бързо.
                          - А кучето може ли да намери само пътя към къщи?

                          Зет и тъща копат градината. Тъщата с каска.
                          Учуден комшията пита:
                          - Абе, защо е с каска тъща ти?
                          - Бе, ти да не мислиш, че ходя всеки път до дувара да си изправям лопатата?!
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Две баби пред блока нищят клюки:
                            - Ти знаеш ли, че синът на Георгиев станал гинеколог.
                            - А, верно? Баща му също беше.
                            - Да, да. Дядо му като се замисля и той, па и чичо му...
                            След минута мълчание:
                            - Не се нагледаха тия, ей!
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Много от жените в събота и неделя отдъхват "all inclusive". Всичко им е включено - пералнята, прахосмукачката, печката, ютията, епилатора...
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                - Как пияница вика котката си?
                                - Маааци, сипи, сипи, сипи...!
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X