Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Грижете се за Земята - по другите планети ракия и салата няма
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
      Някъде по руските сайтове бях попаднал на следните размисли:
      "Ако започнем война с Китай и ВСЕКИ ден избиваме по ЕДИН МИЛИОН (!!!) китаеца, за една година ще сме избили 365 милиона. Което не е много повече от нормалната годишна раждаемост..."
      Нямам идея колко е годишния прираст на Китай, но както и да го погледнеш си звучи страховито...
      Винаги съм подозирал че руските сайтове не стават за чеп за зейе

      През 2012 в Китай са се родили 16 350 000, умрели са 9 660 000, което дава прираст от 6 690 000 или 4.93 промила
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Винаги съм подозирал че руските сайтове не стават за чеп за зейе

        През 2012 в Китай са се родили 16 350 000, умрели са 9 660 000, което дава прираст от 6 690 000 или 4.93 промила
        М'чи то цяла една България бре, со сите сиганин.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          М'чи то цяла една България бре, со сите сиганин.
          Епа нали го знаеш стариот виц дето питали делегацията колко е населението на страната и като чули казали
          Ми що не ги взехте сичките
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            М'чи то цяла една България бре, со сите сиганин.
            И то всяка година по една
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: Вицове

              Китайски студенти в София били набити в някакво заведение. Върнали се те в Китай и се оплакали на Партийния секретар:
              - Така и така, набиха ни...
              - Кой ви наби?
              - Ами, българите.
              - Българи, българи... колко са тези българи?
              - Ами... около 7 милиона.
              Партийният секретар вдигнал телефона:
              - Ли, събери горната махала!!!

              Коментар


              • От: Вицове

                Двама слаботелесни,единият е в банята и казва на другия, който си лежи в кревата:
                -Ела да ми помогнеш да вдигна сапуна.
                -Немога - отговаря другия - чаршафът ме е заклещил.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Организирали скокове във най-малко ниво вода.
                  На състезанието се явили американеца,англичанина и наш Ганьо.
                  Пръв бил американеца.
                  -От три метра височина в един метър вода ще скоча-рекъл.
                  Скача прави някакво опасно завъртане и изплува невредим.
                  -От пет метра височина в петдесет сантиметра вода - рекъл англичанина.
                  Скача прави някаква чупка и изплува невредим.
                  -От десет метра височина на мокър парцал ще скоча - рекъл Ганьо.
                  Скача и се съвзема в болницата.
                  -Как си Ганьо? - попитал доктора.
                  -А бе аз съм добре ама ако хвана този дето изцеди парцала на него няма да му е добре.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Някакъв се оплаква на приятел:
                    - Вчера видях моята с някакъв тип. Под ръка, смеят се ...
                    - Е ти що не и се изрепчи?
                    - Не става. Казах и, че до края на седмицата съм в командировка в Пазарджик...
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Германски турист дава интервю за руско списание :
                      - И изобщо, много лоши впечатления имам от вашата страна ! Особено от първото ми посещение там - отврат! Всичко разкопано, кал, студ, никакво обслужване, някакъв идиот хвърли граната по колата ни, после пък съвсем я откраднаха ... И накрая аз излязох виновен и 10 години лежах по разни затвори!
                      - И кога беше това ?
                      - През 1943 година.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Двама приятели си говорят по мъжки:
                        - Много си харесвам Марчето от съседния вход.
                        - Оооо! Разбираш ти от жени, браво!
                        - Да, ама тя не ми обръща никакво внимание.
                        - Ееее да и тя разбира от мъже.
                        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          RT: Чикаго: - 24, усеща се - 40. София: 2014, усеща се 1989

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Старият декабрист е на смъртен одър.
                            Отвън се чуват викове, гърмежи...
                            Пита внука си какво става.
                            "Революция, дядо."
                            Дядото се оживява: "А какво искат?"
                            "Свобода, равенство и да няма богати."
                            "Така, така... И ние искахме свобода и равенство, но да няма бедни."
                            И въздъхнал за последно...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              Германски турист дава интервю за руско списание :
                              - И изобщо, много лоши впечатления имам от вашата страна ! Особено от първото ми посещение там - отврат! Всичко разкопано, кал, студ, никакво обслужване, някакъв идиот хвърли граната по колата ни, после пък съвсем я откраднаха ... И накрая аз излязох виновен и 10 години лежах по разни затвори!
                              - И кога беше това ?
                              - През 1943 година.
                              Съвсем истинска история... Преди около 15-18г във Варна бе пристигнал един немец - много възрастен капитан на собствения си кораб (купил си корабче и работи и живее на него)...

                              Та се беше върнал от Новоросийск и разправя:
                              - Заставам на рейда и питам кога ще ме вкарат в пристанището.
                              - Вот-вот сейчась... - получава в отговор
                              Веднага вдига котвата и отказва рейса...
                              Ние - 'ама защо така направи'... И дядката разправя....
                              Бил е военнопленник в Сибир (от младежите)... И колкото пъти питал руснаците 'кога ще ме пуснете' отговора бил 'вот-вот сейчась'... И така 10 години (до 1956г )
                              Разбирам го ...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                В един щат някъде в Америка имало една крава на която казвали Мери Страстната защото не успели да намерят бик който да я задоволи.
                                Тя била много горда и надменна та не допускала кой да е бик до себе си.
                                На другия край на щата гледали един бик и го нарекли Джо Дългия ташак по разбираеми причини,а бил и като машина при оплождане нямал умора.
                                Когато собствениците на кравата разбрали,че има такъв бик помолили да го изпратят при Мери Страстната.
                                Пуснали бика и той като усетил кравата хукнал направо при нея.
                                Пристига прескача оградата един такъв огромен,потен,зачервени очи,пяна на устата а бе направо чудовище.
                                Като го видяла такъв Мери Страстната се сепнала от това какво може да и се случи и решила да му се подмаже.
                                -Мен ме наричат Мери Страстната ама Вие господине може да ми казвате само Мери-рекла кравата.
                                -Мен ме наричат Джо Дългия ташак,но поради това,че когато прескачах ограда ташака остана на нея може да ме наричате само Джо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 5 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X