Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Имах случай 4мм свредло да се усуче обратно след пробиване на 1мм неръждавейка. Стана ляво свредло

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
      ................. ...................... Стана ляво свредло
      Абе, напоследък ... много ЛЕВИ се навъдиха. Обръщат резбата от никакъв зор.
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
        Имах случай 4мм свредло да се усуче обратно след пробиване на 1мм неръждавейка. Стана ляво свредло
        Явно си пробивал с някой китайски кашкавал

        Коментар


        • От: Вицове

          Късно през нощта звъни телефона. Жената вдига:
          - Скъпа, аз съм. Прибирам се скоро. Нали не съм закъснял много?
          - Не, скъпи.
          - Мисля да дойда с момчетата да допием по още някоя биричка
          - Да, скъпи.
          - Ще пием по бира-две, лаф моабет
          - Ама разбира се, скъпи.
          Мъжът млъква за малко:
          - Извинете, сигурно съм сбъркал номера.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Вицове

            Чул Мохамед, че в Христянският Рай е по-хубаво и решил да провери. Тръгнал, пътувал 9 дена и 9 нощи през пустинията и накрая стигнал до вратата на Рая. Почукал и му отворил Св. Петър, огледал го, зачудил се и се обърнал към Исус Христос:
            - Ицак, да си поръчвал дюнери, брат?
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Вицове

              Прибира се 9-годишно момиченце от училище и задава на баща смразяващия въпрос:
              -Тате, какво е путка?
              Без дори да трепне таткото започнал да обяснява:
              -Нали знаеш какво е вагина? - започнал той с чистата съвест на родител, отдавна обяснил честно и от раз цялата истина за "птичките и пчеличките" .
              -Да!
              -Значи, с две думи: некултурните хора и простаците наричат вагината с това име, отсякъл бащата.
              Момиченцето смляло мълчешком татковото обяснение и с още не съвсем убеден вид изпраскало втори смразяващ въпрос:
              -Добре де, ами защо тогава тая дума се употребява по адрес на мъже?!
              Бащата почти се задавил от изненада:
              -А, ти къде го чу това?
              -Не съм го чула тате. Прочетох го!
              -ПРОЧЕЛА си го?... И къде? -Как къде?
              -На стената срещу училище някой е написал със спрей "Лешников е путка!".
              Мъжът се поколебал малко, въздъхнал, представил си Пламен за миг, после прегърнал дъщеря си и с тиха бащина категоричност промълвил:
              -Ми, путка е!!!
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Вицове

                Шефо собрал работниците и им вика:
                - Имам лоша вест. Ради економската криза ќе мора да отпушта некој од вас.
                - Мене не можете, ја сам национално малцинство и ќе ве тужа ако ме отпуштите - вика циго.
                - Ја сам жена. Одма ќе ве дам на суд поради шовинизам - рекла секретарката.
                - Само покушајте, па ќе завршите на суд поради расна дискриминација - јавил се и муслимано.
                - Само пробајте па ќе ве суда ради дискирминација поради годините - рекол 70-годишнио водач на групата.
                Сега сите погледи се завртели накај младио, бел здрав работник. Он на момент се замислил и тихо рекол:
                - У последно време ми се чини дека сам геј!
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Циганин влиза във ветеринарна аптека:
                  - Имате ли хапче против бълхи?
                  - А вие какво имате - куче или котка?
                  - Бълхи имам ма!
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    от какъв език да го преведа бе колега от "македонски" ли?
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • Re: От: Вицове

                      Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                      Шефо собрал работниците и им вика:
                      - Имам лоша вест. Ради економската криза ќе мора да отпушта некој од вас.
                      - Мене не можете, ја сам национално малцинство и ќе ве тужа ако ме отпуштите - вика циго.
                      - Ја сам жена. Одма ќе ве дам на суд поради шовинизам - рекла секретарката.
                      - Само покушајте, па ќе завршите на суд поради расна дискриминација - јавил се и муслимано.
                      - Само пробајте па ќе ве суда ради дискирминација поради годините - рекол 70-годишнио водач на групата.
                      Сега сите погледи се завртели накај младио, бел здрав работник. Он на момент се замислил и тихо рекол:
                      - У последно време ми се чини дека сам геј!

                      Китайски завод, шефа събира работниците...
                      -Слушайте ся пичове, кризата не пропусна и нашата страна налага се да работим все по-упорито-без тън-мън!
                      Тън-мън станал и си тръгнал...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Малко момченце се връща от детската градина с изпонадрано лице. Таткото пита:
                        - Какво е станало?
                        - Играхме хоро около елхата.
                        - И?
                        - Елхата голяма, а бяхме малко деца.
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Мъж играл голф, ама на една дупка забравил докъде е стигнал. Попитал жената пред него, тя чу казала:
                          - Щом аз съм на седма и ти си с една дупка по-назад, значи си на шеста.
                          Това се повторило още два, три пъти. Мъжът, като си свършил голфа, видял същата дама в бара и решил да я почерпи питие.
                          - Какво работите? - попитал я.
                          - Ако ви кажа, ще се смеете. - отвърнала тя.
                          - Кажете все пак - помолил той.
                          - Продавам дамски тампони.
                          Онзи умрял от смях, но уточнил:
                          - Не се смея, защото продавате тампони, а защото аз продавам тоалетна хартия и така излиза, че пак съм една дупка назад!
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Тъща към зет си:
                            - Коле, убий я тая муха, знаеш, че разнася зарази!
                            - Е, разнася, разнася ... колко да разнася... прекалено си тежка ...
                            ;-----------------

                            Арестуват поп за побой над кварталния хулиган.
                            - Кажи сега отче, как така ти, човек Божи, уж смирение проповядваш, как така стана, че докара младежа до две счупени ребра и извадена челюст?
                            - Виж сега чадо, удариха ме по едната буза, аз подложих другата. Удариха ме и по другата .... а за по-нататък в Библията нищо не пише...
                            ;------------

                            Сутринта в автобуса, млада жена говори по телефона:
                            - Уф, Миче, пък да знаеш какво стана снощи... Нали щяхме да сме на банкет на фирмата, ама шефа го отложи за другата седмица ... ми прибирам се вкъщи и гледам в антрето чуждо палто. Влизам значи тихичко, надниквам в спалнята и ужас, Миче, ужас! Моя серсемин натиснал някаква пачавра, представяш ли си! А, ми аз к'во да направя - отивам тихичко до кухнята, отварям шкафа, вадя ... Оооо, Миче мо'йта спирка, трябва да слизам. Хайде довечера в пет и половина, като се прибирам ще ти звънна да ти доразкажа!

                            Вечерта, пет и половина. Въпросната дама се качва в автобуса и изпитва усещане за дежа-вю. Същите хора, на същите места, като от сутринта. Тъкмо преди да се затворят вратите, в автобуса нахълтва някакъв мъж и пита:
                            - К'во стана? Изпуснах ли нещо? Не ме гледай така, ами се обаждай на Мичето...
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Човек звучи гордо... докато не го изриташ в топките. След това издава много смешни звуци.
                              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Пешовата тъща я уби метеорит. Това е рядък случaй, в който падаща звезда лично е изпълнила нечие желание.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X