Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Фенове на бокса запитали радио Ереван:
    - Какви са шансовете Кубрат Пулев-Кобрата да се срещне в боксов мач с Кличко?
    - Предвид ситуацията в Украйна - минимални.
    Освен ако не стане украински полицай - отвърнало радиото.

    Коментар


    • От: Вицове

      В училище:
      - Иванчо, колко е 3 по 5 ? !
      - Не чувам нищо, господине!
      - Колко е 3 по 5 ? !
      - Нищо не мога да чуя от тук, говорете по-силно!
      Изнервен учителят казва:
      - Не ме мотай Иванчо, дай да си сменим местата да видиш, че се чува идеално.
      Сменят се и Иванчо от учителското бюро казва:
      - Господине, кога ще престанете да се промъквате вечер при майка ми ? !
      Учителят:
      -Какво каза Иванчо…нещо не се чува…? !

      Коментар


      • От: Вицове

        Надпис на вратата на шефа: Вазелинът трябва да се заслужи.
        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

        Коментар


        • От: Вицове

          - Благодаря Ви, господине. Германия ми позволи да дойда от България, да живея тук, даде ми жилище, помощи за храна, безплатно медицинско обслужване, безплатно образование и никакви данъци!
          Минувачът му казва:
          - Имате грешка, аз съм афганистанец.
          Алжирецът продължава нататък, среща друг минувач:
          - Благодаря за красивата ви страна и т.н.
          А човека му казва:
          - Аз не съм немец бе, аз съм иранец.
          Алжирецът не се отказал, продължава нататък, стиска ръката на следващия минувач и пак го поздравява:
          -Благодя ви за всичко във вашата прекрасна Германия! и т.н.
          - Абе, човек, аз не съм германец, аз съм турчин!!!
          - Е, добре де, а къде са германците?
          - Къде, къде - погледнал си часовника минувачът - на работа са в момента.

          Коментар


          • От: Вицове

            Най-добрата дефиниция на крещящо жълто - китаец, който си е прищипал топките
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Вицове

              И все-таки женщины умеют хранить секреты.
              Группами.
              Человек по сорок.


              Сказать "люблю" - бывает сложно. Сказать "прости" - еще сложней. Сказать "канагат тандырылмаган дыктарыныздан" - вообще пиздец.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Вицове

                - Скъпи, купил ли си ми подарък за 8-ми март?
                - Разбира се скъпа
                - А ще ми хареса ли?
                - Ако не ти хареса - ще ми го дадеш на мен, знаеш ли от кога мечтая за такъв спининг

                *****************************

                Мъж се дави и вика:
                - ПОМОЩ! Хвърлете някакво въже!
                Друг човек спокойно крачи покрай брега :
                - Е какво, да не размисли? Решил се да се бесиш а?
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Зет се обажда по телефона на тъста си:
                  - Тате, коли агнето за събота и да викнеш духовата музика - ние ще дойдем преди обяд!
                  В събота агнето опечено, музиката свири... Младите пристигат и тъстът пита какъв е поводът?
                  - Виж, тате, с музика съм я взел, с музика ти я връщам!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение

                    Сказать "люблю" - бывает сложно. Сказать "прости" - еще сложней. Сказать "канагат тандырылмаган дыктарыныздан" - вообще пиздец.
                    ХАхахахахах а сега преведи
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Относно последнaта дума (сигурно е пускано в съседната тема): Link

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Здрасти, как си?
                        - Много иморен ... цял ден бягане, бягане, накрая и секс...
                        - Аха ... значи са те настигнали все пак

                        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                        ХАхахахахах а сега преведи
                        Сериозно ли?
                        Трудно е да кажеш "Обичам те". Още по-трудно е да кажеш "Прости ми". А да кажеш "канагат тандырылмаган дыктарыныздан" направо си е еб@ло майката ...

                        Обаче в оригинал звучи по-добре, а и наистина не мисля, че има нещо за превеждане чак толкова. Ако намекваш за странната фраза - може би е туркменски, а може просто някой да си е изпуснал клавиатурата
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Шофьор дава на заден и забърсва контейнер за смет. От контейнера изскача мангал, поглежда към изненадания водач на возилото и казва:
                          - Бате, ше са опрайм ли, или да викам КАТ?!?

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Преди ’89-а млад поет пише стихотворение и го праща в "Работническо дело" за публикуване: "Той почука, тя отвори, спуснаха се щори и така започна любовта".
                            Редакторът чете, мръщи се и сумти:
                            - Тук не се вижда участието на работническата класа!
                            Поетът преглъща и на следващия ден носи новата, подобрена версия: "Той почука, тя отвори, спуснаха се щори и така започна любовта. Навън работници копаеха канал."
                            Редакторът пак недоволен:
                            - Къде е ролята на Партията?
                            Поетът дописва на крак: "Той почука, тя отвори, спуснаха се щори и така започна любовта. Навън работници в ЧЕРВЕНИ потници копаеха канал."
                            Редакторът:
                            - А защо не се споменава и вярата в светлото бъдеще?
                            Поетът въздъхва тежко и дописва: "Той почука, тя отвори, спуснаха се щори и така започна любовта. Навън работници в ЧЕРВЕНИ потници копаеха канал. Един от тях захвърли лопатата и извика: Еби му майката, стига толкова. И утре е ден!"

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                              - Здрасти, как си?
                              - Много иморен ... цял ден бягане, бягане, накрая и секс...
                              - Аха ... значи са те настигнали все пак


                              Сериозно ли?
                              Трудно е да кажеш "Обичам те". Още по-трудно е да кажеш "Прости ми". А да кажеш "канагат тандырылмаган дыктарыныздан" направо си е еб@ло майката ...

                              Обаче в оригинал звучи по-добре, а и наистина не мисля, че има нещо за превеждане чак толкова. Ако намекваш за странната фраза - може би е туркменски, а може просто някой да си е изпуснал клавиатурата
                              Хаха майтап беше.. идеята беше да преведете "канагат тандырылмаган дыктарыныздан". Другото е ясно, макар че доста художествен превод си направил
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Хаха майтап беше.. идеята беше да преведете "канагат тандырылмаган дыктарыныздан".
                                Това да ви е проблема - превежда се "Паднах от от самосвала и си ударих главата в асфалта."
                                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                                Walter Rohrl
                                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X