Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Звъби телефоба в травел агениця

    - Добър ден, за Египет продавате ли билети?
    - Разбира се.
    -А за кои курорти?
    - Хургада, Шарм-ал-шейх, Таба, Нувейба...
    - Точно така, Нувейба става!
    - Кога се каните да летите?
    - Да летя ли? Не бе, решавам кръстословица.
    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

    0885372997 - Дани

    Коментар


    • От: Вицове

      Седнали да играят белот Моуриньо, Роналдо, Серхио Рамос и Икер Касияс. Моуриньо, под ръка, хвърлил 8 купа. Роналдо хвърлил спатия, Серхио Рамос каро и Касияс хвърлил пика. Моуриньо учудено вдигнал ръце и попитал:
      - Кво става момчета? Нямате ли купи?
      Роналдо отговорил:
      - Не тренер, тази година всички купи са в Барселона.......
      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
      Стефан Арзатов

      Коментар


      • От: Вицове

        Дядо ми е герой от войната, награден посмъртно...
        Хвърлил се, опасан с бомби, под немски танк...
        Последните му думи били "Деба и поледицата!!!"



        27

        Коментар


        • От: Вицове

          Явила се добрата фея на един програмист, със два чифта очила, който не бил виждал жена от години. Решила да го изпита…
          - Кажи човече какво избираш - една нощ с Памела Андерсън или един лаптоп.
          Потекли му лигите на човекът: представил си я гола в леглото, всички екстри… Тъкмо понечил да отговори без колебание и дяволчето минало през умната му главица:
          - А каква конфигурация беше компютърът?
          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
          Стефан Арзатов

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Аз па съм чувАл дека козата се води на пръч и никак нема нужда де си го чуваш сам
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tart1.jpg
Прегледи:1
Размер:70.5 КБ
ID:5535903
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Вицове

              Фокусник вика на сцената случайно дете от публиката. Обявява на залата:
              - Дами и господа, няма лъжа, няма измама! Ето това тук дете, което ще ми асистира, е избрано случайно от публиката. Кажи на хората, момченце, виждал ли си ме някога преди?
              - Не, татко!



              Една жена влйза чисто гола в един ресторант и казва на бармана:
              -Едно уиски:
              Бармана я гледа какво ме зяпаш бе ти гола жена не си ли виждал -Абе виждал сам ама не виждам от каде ше извадиш парите.



              Момче седи с блондинка в колата:
              Той: - Да пусна ли климатика?
              Тя: - Пусни, аз слушам всичко!


              Коментар


              • От: Вицове

                Как викат на жена, която не прави орална любов ?
                Не я викат.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                  Как викат на жена, която не прави орална любов ?
                  Не я викат.
                  Сетих се как се казва позата 69 при гей-образните - яйца на очи
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                    Сетих се как се казва позата 69 ...
                    като стана дума за 69 ...
                    Някакъв пич навива приятелката си:
                    - Муцка, хайде тая вечер да правим поза 68.
                    - Ъъъъ ... това как?
                    - Ти ми правиш свирка, пък аз ще имам да ти връщам ...

                    ;----------------

                    Върви си Червената шапчица из гората и изведнъж що да види - насреща и Големия Лош Вълк!
                    - Ауу, колко са ти големи очите, Вълчо! - възкликва тя, а вълка само изръмжал нещо сърдито и избягал.
                    Продължава Червената шапчица напред и след малко - а, пак вълка!
                    - Ауу, колко са ти големи ушите Вълчо!
                    Вълка пак нещо избучал и дим да го няма. След още стотина метра - ха, пак вълка!
                    - Ауу, колко са ти големи зъбите, Вълчо!
                    - Слушай ма, пакта малолетна, ще ме оставиш ли да се изсера на спокойствие най-накрая!?!
                    Последно редактирано от tef4o; 14-11-13, 08:23.
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      "Дайте ми опорна точка и ще вдигна тост."

                      Михаил Миков
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Секс по телефона за садомазохисти:
                        "Бавно свалям от крака си вълчия капан.."

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Димитър Пенев за новата тройна коалиция:
                          - Ъъъъ, партиите са три - оная на бабчетата, ония с кебапчетата и на оня дето не си е пил хапчетата..

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Защо всички деца на българските депутати учат в чужбина?
                            - Защото в България ги е срам да кажат кои са родителите им...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                              - Защо всички деца на българските депутати учат в чужбина?
                              - Защото в България ги е срам да кажат кои са родителите им...
                              Ако искаш вярва, ако искаш недей, но съм имал такъв случай. Преди години се запознахме с едни хубавелки, от лаф на лаф се разбрахме за як купон, обаче едното моме казва:
                              - Няма начин, в събота баща ми се прибира и няма да мога.
                              - Че къде е той? - питам, като си мисля, че е някъде по чужбина.
                              - В София, там работи.
                              И въпросите сигурно щяха да свършат до тук, обаче начина по който го каза ми се стори интересен. Братока се хили и пита:
                              - Че какво толкова пък работи в София?
                              Тук момето свежда поглед, изчервява се и тихо-тихо промърморва "Депутат...". На нас ни трябва секунда и половина, докато разберем какво точно казва и да го осмислим и точно в тоя момент, едно от другите момичета, прекрасно осведомено за какво става въпрос, изтърсва:
                              - А, не се притеснявайте, тя въпреки това е готина!

                              Е тук вече и ние, и съседните 3 маси изпопадаха от смях...
                              В края на краищата, наистина излезе много готин човек ... и ако някоя от тях случайно се познае в този малък разказ - поздрави от Рошавите Стефановци! Въпреки неприятно многото изминали години, хубавите неща все още се помнят!
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                Ако искаш вярва, ако искаш недей, но съм имал такъв случай. Преди години се запознахме с едни хубавелки, от лаф на лаф се разбрахме за як купон, обаче едното моме казва:
                                - Няма начин, в събота баща ми се прибира и няма да мога.
                                - Че къде е той? - питам, като си мисля, че е някъде по чужбина.
                                - В София, там работи.
                                И въпросите сигурно щяха да свършат до тук, обаче начина по който го каза ми се стори интересен. Братока се хили и пита:
                                - Че какво толкова пък работи в София?
                                Тук момето свежда поглед, изчервява се и тихо-тихо промърморва "Депутат...". На нас ни трябва секунда и половина, докато разберем какво точно казва и да го осмислим и точно в тоя момент, едно от другите момичета, прекрасно осведомено за какво става въпрос, изтърсва:
                                - А, не се притеснявайте, тя въпреки това е готина!

                                Е тук вече и ние, и съседните 3 маси изпопадаха от смях...
                                В края на краищата, наистина излезе много готин човек ... и ако някоя от тях случайно се познае в този малък разказ - поздрави от Рошавите Стефановци! Въпреки неприятно многото изминали години, хубавите неща все още се помнят!
                                Явно горкото момиче го е било срам... Какво да прави, като знае какво е положението. Но това са спомени - хубави.


                                ============================================
                                -Mамо, каква е разликата между българите и италианците ?
                                -Разликата е, че след две бири италианците минават на "ти", а българите - на ракия !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X