Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Наскоро излязлата от печат "Книга за вкусната и полезната храна" се състои от два раздела:
    1) Вкусна храна
    2) Полезна храна

    Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

    Коментар


    • От: Вицове

      Психолог вече 7 часа говори по телефона с някакъв депресиран тип. Накрая го пита:
      - А мислили ли сте за самоубийство?
      - Не.
      - Ами помислете!
      **********************
      Накратко мистериите на абревиатурата "МР3":
      За лицата до 25 годишна възраст означава емпетройка, след тази възраст - минимална работна заплата.
      *********************
      Починал един много богат евреин. В завещанието пишело, че не оставя нищо нито на жена си,
      нито на сина си, а че иска парите да бъдат погребани с него.
      Жената и сина плачат и слагат парите в ковчега, когато идват техен познат - също евреин.
      Той ги пита, защо слагат парите в ковчега.
      Те му разказали за завещанието, той помислил малко и казал:
      - А защо не му напишете чек?
      **********************
      Отидох до магазина за салам, а на касата табелка:
      "ПРОМОЦИЯ! С всяка бутилка водка – литър доматен сок безплатно".
      И като ми се допи сок…
      **********************
      Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

      Коментар


      • От: Вицове

        Мъж и жена - колеги:
        - Колежке, хайде да правим секс!
        - Хайде!
        Направили каквото трябва, пушат по цигара, и жената пита:
        - А, бе, как стана тази работа, не мога да разбера...
        - Ами, аз го казах на майтап, пък то взе, че стана.
        - Ей, ти си бил голям майтапчия, бе!
        - Ама, и ти на майтап носиш, колежке...
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Вицове

          Две циганки си говорят и едната пита:
          - Ти първия път за какво прави секс, за пари
          или по любов?
          - Ами по любов беше, то два лева пари ли са…
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Вицове

            Психотерапевт пита пациентка:
            - Кажете, а има ли някой в семейството ви с мания за величие?
            - Понякога моят мъж твърди, че той е глава на семейството.
            *******************************
            Огромна колона автомобили блокират движението по магистралата. Шофьорите им са заобиколили едно дърво, на което виси един "Запорожец".
            - Ей, човече! Слез долу! Какво е станало? - подвикват на седящия в колата шофьор.
            - Ох, момчета, не питайте! - отвръща той, слизайки от дървото. - Хората ме предупреждаваха, когато го купувах тоя "Запорожец", че е малък и неудобен... А сега се оказа, че и от кучета се плаши!
            Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

            Коментар


            • От: Вицове

              - Направо не знам какво да правя - в главата ми само жени и пари...
              - Виж сега моето момче - и жените и парите трябва да са ти в РЪЦЕТЕ. В ГЛАВАТА трябва да има мозък...
              ;--------------

              И два стари, но златни:

              - Обвинен сте в шарлатанство заради търговия с така наречения от вас "елексир на младостта". Преди това привличан ли сте под отговорност?
              - Всъщност да. През 1527ма, 1618та, 1834та и 1905та...

              ;----

              Според легендата, когато човек бъде ухапан от вампир, той самия се превръща във вампир. Обаче ... имам чувството че околните като цяло са били изпохапани от овце и патки...
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Вицове

                По данни на МВР на протеста снощи са присъствали 200-300 души. Бити са 1000-2000.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Лято, гора, на тясна пътечка се засичат Д'Артанян и Илия Муромец.
                  - Мосю, аз съм поданик на велика Франция, трябва да мина.
                  - Дръпни се!
                  - Аз съм велик мускетар, направете ми път.
                  - Разкарай се бе, бързам!
                  - Ако не ми направите път, ще бъда принуден да ви предизвикам на дуел и да ви убия.
                  Отиват в храстите. След 5 минути излиза Илия Муромец, бърше от огромният си меч кръв и мърмори:
                  - Хулиган, щеше да ми извади очите с някаква тел......
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Ако гол мъж случайно попадне в женската баня – жените почват да врещят, да се опитват да го замерят с нещо… А ако гола жена влезе в мъжката баня – напротив, всички мъже много се радват. Ето това още веднъж доказва добротата на мъжкото сърце…
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Измислили машина, с която разчитали мислите на пияните.
                      Първо сложили един пиян американец. Гледат - коли, коли, коли.
                      "Този е ясен" - рекли.
                      После сложили пиян французин. Гледат - жени, жени, жени.
                      "И този е ясен"
                      После - пиян руснак. На екрана на машината се появило едно бяло празно петно и... изведнъж изплувала една мъничка кисела краставичка...
                      "И този разгадахме" - рекли и сложили на машината един пиян българин.
                      На екрана се появили тухли, вар, киреч. Чудили се учените що е това и рекли - като изтрезнее, ще го питаме.
                      Изтрезнял той и рекъл "Абе, мъчих се да си спомня думите на "Градил Илия килия"...
                      Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Москва. Комисията по туризма обсъжда въпроса - дали да има стриптийз в хотел Русия.
                        - Има го по цяла Eвропа, трябва да го предложим и ние! - казва млад служител.
                        - Доообре, но на кого да възложим тази задача? - пита полковник Судаев.
                        - Да я възложим на Зина Ивановна! - предлага Никанор. - Млада е, нека се развива!
                        - Не, не! Баща й е с неясно минало...
                        - Тогава Полина Фьодоровна!
                        - Луди ли сте? Чичо й е бил в Сибир! Такава задача трябва да се възложи на много отговорен човек и аз предлагам - Марфа, чистачката! Три пъти ранявана във войната, носител на два ордена "Ленин"! Тя е нашият човек!
                        Речено-сторено. Ден преди откриване на стриптийзбара, комисията присъствала на репетицията. Тръгнала песен на Джо Кокър, Марфа със замечтан поглед свалила забрадката си, после с вперен поглед в бъдещето, бавно разкопчавала синята си престилка и накрая с омерзение към капитализма я захвърлила на земята и останала само по розови ватирани кюлоти!
                        Пълна тишина в залата. Накрая полковник Судаев казва:
                        - Аз не разбирам - какво му харесват на това американците?!
                        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                        0885372997 - Дани

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          На изпит по наказателно право.
                          - Можете ли да ми кажете, какво е измама?
                          - Измама ще е, г-н професоре, ако ме скъсате.
                          - Какво искате да кажете? Обяснете!
                          - По наказателния кодекс измама извършва този, който се възползва от незнанието на някой, причинявайки му вреда.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Свещеник влязъл във софийска бръснарница. След като се подстригал, той попитал колко струва.
                            - Безплатно е - отвърнал бръснарят. - Ще го смятам за служба на Господ. - На другата сутрин отишъл на работа и намерил пред вратата дванайсет молитвеника и благодарствено писмо от свещеника.
                            По-късно същия ден в бръснарницата влязъл полицай. След като се подстригал, той попитал колко струва.
                            - Безплатно е - отвърнал бръснарят. - Ще го смятам за служба на обществото. - На другата сутрин отишъл на работа и намерил пред вратата дванайсет понички и благодарствено писмо от полицая.
                            После в бръснарницата влязъл депутат. След като се подстригал, той попитал колко струва.
                            - Безплатно е - отвърнал бръснарят. - Ще го смятам за служба на страната.
                            На другата сутрин отишъл на работа и намерил пред вратата дванайсет депутата!
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Жена говори на мъжа си:
                              - Скъпи, гледай, колко безупречно бяла е твоята тениска, след последното изпиране с новия "Ариел"...
                              - Хм, бяла, на мен с картинките си ми харесваше повече...

                              Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от dembito Преглед на мнение
                                Жена говори на мъжа си:
                                - Скъпи, гледай, колко безупречно бяла е твоята тениска, след последното изпиране с новия "Ариел"...
                                - Хм, бяла, на мен с картинките си ми харесваше повече...

                                Значи не е нов.С новия,тениската изчезва,петното остава

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 13 потребители онлайн. 2 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X