Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Разхождам се в гората. Дъжд, вятър, нощ. Замръзвам целият. Гледам - паркиран автомобил, приближавам се и гледам през прозореца - няма никой. Пробвам вратата - отключена, влизам и сядам. Изведнъж колата тръгва. Аз съм в шок. Колата върви, аз седя отзад, зад волана няма никой. Отнякъде се показва космата ръка - навива волана и изчезва. Чак космите на задника ми настръхват. Показва се някакво село, ето ги и първите къщи. Тук колата спира, някакъв мъж поглежда вътре и казва:
    - И какво правиш тук?!
    - Ами, возя се...
    - Баси мамата! Аз тука бутам, а той ми се вози!..

    Коментар


    • От: Вицове

      Обява:
      "Продавам iPhone 5 Бял, в перфектно състояние. Праснах Таня, пък това беше и единствената цел на покупката му, вече не ми трябва"

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
        Обява:
        "Продавам iPhone 5 Бял, в перфектно състояние. Праснах Таня, пък това беше и единствената цел на покупката му, вече не ми трябва"
        Каунь.
        Мое да прасне и Катя, пък после да го шитка ))
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Каунь.
          Мое да прасне и Катя, пък после да го шитка ))
          Вярно, НО трябват и пари за Живот

          IСиктира като п***ловка ме разсмя истински в тази Руска обява която ми изпрати един приятел да се посмея

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
            Вярно, НО трябват и пари за Живот
            Не баш, на тия години мое се живее и само от либофф ако помня правилно )))
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Вицове

              Скоро чух следното:

              В България има най-много IT специалисти на глава на населението.




              Всеки втори отива сутрин на работа и започва:

              АйТи свърши това, АйТи свърши онова.....

              Коментар


              • От: Вицове

                После совещания директор произнес :
                -А вас Козлов ,прошу остаться .
                Осталось пол зала

                Коментар


                • От: Вицове

                  Уважаема Софтуерна компания,
                  Преди около година замених продукта ГАДЖЕ 7.0 с Продукта СЪПРУГА 1.0, която автоматично и много бързо инсталира продукта ДЕТЕ 1.0, който заема ужасно много място на диска и изисква прекалено много време за привеждането му от активно състояние в състояние на SLEEP или поне STANDBY. Обаче това, което най-много ме притеснява е, че продуктът СЪПРУГА 1.0 се самоактивира и намесва, когато отварям някои други продукти и ги блокира. Така, вече продукти като ИГРА_С_ПРИЯТЕЛИ.ГЪЛ, ФУТБОЛ_НЕДЕЛЯ.ГОЛ или КАРТИ_СЪБОТА_ВЕЧЕР.КОЗ повече не функционират. Още по-лошо е, че често се появява вирус ТЪЩА 1.0, който тотално обърква конфигурацията ми. Дали изтриване от паметта и изключването от захранване би помогнало срещу този досадeн вирус? На фона на тези проблеми няма да ви изненада, че не успявам вече да отворя продукти като SEKS_SYBOTA_SUTRIN.EXE и ДОСПИВАНЕ_ДО_ОБЕД.KEF.
                  Бих искал да деинсталирам СЪПРУГА 1.0 и да инсталирам отново ГАДЖЕ 7.0, а най-добре някоя по-нова версия на продукт от серията ГАДЖЕ. Същевременно не бих искал да подлагам на риск съществуващия продукт ДЕТЕ 1.0, контактът с който (в удобно за мен време), ми харесва и доставя истинско удоволствие.
                  ОТГОВОР ОТ СОФТУЕРНАТА КОМПАНИЯ
                  Уважаеми Г-н Клиент,
                  Вашият проблем е често срещан сред потребителите. В ръководството за употреба Ви предупредихме (на последната страница), че минаването от ГАДЖЕ X.0 към СЪПРУГА 1.0 носи неочаквани рискове. Имайте предвид, че СЪПРУГА 1.0 вече не е продукт за развлечение, както е ГАДЖЕ X.0, а е Съвършена Оперативна Система (СОС или както е по-популярна – SOS), създадена за контрол на всички останали продукти, намиращи се в обхвата й. Вече не е възможно връщане към предишната версия ГАДЖЕ X.0. Същото важи и за вируса ТЪЩА 1.0, който (това е твърдо установено) създава проблеми със съвместимостта на всички системи. Така че деинсталирането му води и до деинсталация на СЪПРУГА 1.0 (която е дъщерен продукт на ТЪЩА 1.0). Ние препоръчваме да се изчака вируса ТЪЩА 1.0 да се деактивира необратимо от самосебе си.
                  Различни потребители опитаха да инсталират ЛЮБОВНИЦА 1.0, но рисковете са значителни: ако случайно в този момент в адреса на същото устройство се автовключи СЪПРУГА 1.0 системата няма да може да го понесе безпроблемно и ще се задейства необратимо, активирайки в последствие вирусите RAZVOD.EXE и IZDRYJKA_DETE.EXE. Ако все пак стигнете до този момент и в последствие инсталирате ЛЮБОВНИЦА 2.0 никога не се опитвайте да го промените на СЪПРУГА 2.0, защото проблемите ще бъдат същите, ако не и по-големи. В този случай Ви препоръчваме ЕРГЕН 2.0 + всички налични версии на ГАДЖЕ XХХ.0.
                  При положение, че все още не сте стигнали до такава крайна ситуация, продължавайте да експлоатирате пакета много внимателно и във всеки един момент бъдете готови да отворите файла IZVINENIYА.MP3. Ако няма ефект не Ви остава нищо друго освен да минете на значително по-скъпия GORESHTI_IZVINENIYA.AVI в комбинация с CVETIA.JPG. Съветваме Ви допълнително да употребите и БИЖУТА.USD във всички негови най-скъпи версии, а също НОВИ_ДРЕХИ.BGN (но само последните версии) и ЛУКСОЗНИ_ВАКАНЦИИ_ В_ЧУЖБИНА. EUR.
                  Спазвайте горните инструкции, забравете старите версии и модификации и вероятно ще успеете да си адаптирате личния пакет към актуалния ъпгрейд под SOS.
                  Последно редактирано от Zahari007; 22-11-12, 19:16.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от juri_fursov Преглед на мнение
                    После совещания директор произнес :
                    -А вас Козлов ,прошу остаться .
                    Осталось пол зала
                    Това ме подсеща за :

                    Спират някакъв шофьор и се започва луда разправия. По някое време на всички им писва и кат-аджийте се обаждат на горна инстанция. След малко пристига Уазика, скача от него млад лейтенант и се представя:
                    - Командир взвода Козлов...
                    На което шофьора се изцъкля:
                    - Командир взвода кого ?!?

                    --------------------------------
                    За нерускоговорящите: Козел, което си е козел и на български, освен добитъка е и доста обидна дума към мъж. Примерно както у нас "патка" за жена. В множествено число нам-си-къф падеж става "козлов", което обаче може и да е фамилно име.

                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Пернишкият превозвач на кюмур ,известен под името ПАРАЛЕНТА .
                      Много от неговите раскази по скоро измишлетини ,но все пак :
                      Спират го с самосвала на караулката :
                      - Човече къде покара този кон ,дай си книжката ?
                      - Що бе ?
                      - Не укрепен товар !!!
                      -а старшия имаш грешка ,заварих му подковите към пода .




                      --------------------------------------------------------------------
                      НА един от постове все пак искат да му приберат книжката .
                      Вади си и ченето човека :
                      -старшия вземи ги и тях ,за какво са ми

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Адам и Ева се разхождат из райската градина, към тях се спуска Бог и им казва:
                        - Деца мои, имам за вас 2 подаръка, но вие ще решите как да ги разпределите... първия е пикане прав..
                        Адам се развикал до небесата, удрял си глават в близкото дърво, скачал и крещял, че той иска да пикае прав. Ева му отстъпила... Адам започнал да бяга из градината, радвал се, скачал, крещял, пикал на всичко подред.
                        На дърветата, на цветята, на всяко насекомо поотделно и просто на земята!
                        Ева застанала до Бог и двамата мълчаливо наблюдавали това безумие. Накрая Ева не издържала и попитала:
                        - Господи мой, а какъв е втория подарък??
                        Бог промълвил:
                        - Мозък, Ева.. Мозък! Но ще се наложи и него да го дам на Адам, иначе ще опикае всичко!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Т'ва е "статус"-а на един приятел във Фейсбук и си е направо виц
                          Отивам на Рожден ден на приятел, който не пие!
                          Чудих се какво да му подаря... Той обича сладкото
                          и секса! то кой не ги обича, но това е друга тема!
                          Отивам в магазина и поръчвам една кутия луксозни
                          бонбони и една кутийка презервативи!
                          Продавачката с леко намигване ми казва:
                          -Защо не вземеш и една бутилка шампанско?
                          -Мии... Той не пие )))



                          "Bis dat qui cito dat"

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Цветан Цветанов пита радио Ереван
                            - Искаме Бойко Борисов да стане национален герой. Какво да направим?
                            - Като кой национален герой?
                            - Ами като Васил Левски - отговорил Цветанов.
                            -Тогава го обесете.
                            Последно редактирано от cveta68; 23-11-12, 23:37.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Коктейл "Спящият дрисльо": 50 грама сънотворно плюс 50 грама разслабително...

                              ----------------

                              Из пустинята пълзи пияна костенурка. Среща камила и я пита:
                              - Ало, гърбавата, да не би да има поледица?
                              - Откъде накъде!?
                              - Тогава защо са засипали всичко с пясък?

                              ----------

                              - Мъжо,сакаш ли да изкараме убаво weekend-о
                              - Епа сакам
                              - Убаво тогава ... ше се видиме в Понеделник
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                After a family Brawl.
                                Husband:-why does my send empty SMS?
                                Woman: Because I don't talk with you.


                                Превод:
                                След семейна караница.
                                Мъжа:- Защо ми пращаш празни смс-и?
                                Жената:- Защото не ти говоря!!
                                Последно редактирано от 4x2; 24-11-12, 16:07. Причина: неправилно изписване на Английски!
                                Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 1 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X