Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Трите мечки, от известната на всички приказка, се прибират вкъщи и сядат да обядват.
    Таткото мечок гледа в празната си чиния и страшно реве:
    - Кой е ял от чинията ми?
    Малкото мече гледа в своята и тънко вика:
    - Кой е ял от чинията ми?
    Мама меца:
    - Млъкнете, дебили, още не съм ви сипала!
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: Вицове

      Европейский оптимист:
      - Дайте правительству срок, и всё наладится.
      Российский оптимист:
      - Это точно, и лучше - пожизненный.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Вицове

        Един китаец продал душата си на дявола. На следващия ден дявола останал много изненадан защото тя се развалила......
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар


        • От: Вицове

          Тате, тате, какъв празник е Хелоуин?
          - Същият като 8-ми март, сине! Пияни вещици обикалят улиците...

          Коментар


          • От: Вицове

            Оперативен доклад

            Късно вечерта 4-та бригада "Безимен" и 5-та бригада "Кутре" започват щурм на главната пузиция. След установяване на пробив, във втори ешелон настъпват 3-та специална бригада за дълбоко проникване "Среден", съвместно с 2-ра бригада "Показалец". 1-ва остава в резерв. Първоначалният пробив е разширен с 1.5-2.1см. Намесва се въздушна ескадрила "Език", нанасяща удари по свръхчувствителния радар на противника, както и по две пускови установки разположени на два хълма, северно от пузицията. След постигане на пълно надмощие, в участъка на пробива навлиза бронетанкова колона. Постигната е дълбочина на пробива 22см. Нападението продължава в продължение на час и половина, след което противникът свършва боеприпасите и преустановява съпротива. Бял трасиращ снаряд е изстрелян между двата хълма в знак на победата.
            Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
            Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

            Коментар


            • От: Вицове

              В кабинета на някакъв доктор влиза ухилен пациент и още от вратата:
              - Докторе! Ти си направо вълшебник, докторе! признавам си, въобще не вярвах, че от това лекатство, дето ми до предписа ще има някаква позла, ама ей на - оправих се!
              Доктора измърморва нещо нечленоразделно, след което пациента си отива. Сестрата поглежда учудено и пита:
              - Че какво пък толкова сте му изписали?
              - Аз ли? Аз .... хм ... абе то аптекаря наистина е вълшебник, щото аз по грешка вместо рецептата му бях дал листчето, на което си разписвах химикалката ...
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Вицове

                В гората се появил див нерез - татуиран, надрусан и много гаден. Всички животни треперели от ужас и никой не смеел да излиза... Изведнъж, за учудване на нереза, отнякъде изскочил белия заек.
                - Ей, заек, ела тук! Веднага извикай Мечо Пух!
                Зайчето запелтечило:
                - И ка-ка-какво да му кажа ?
                Нерезът дръпнал бавно от джойнта и изхриптял:
                - Кажи му: "Прасчо излезе от затвора!
                Диско 300TDI
                Scott Purgatory
                0889 84 6161

                Коментар


                • От: Вицове

                  Пратих мъжа ми за картофи и да вземе да го блъсне кола.
                  И сега какво ще правиш?
                  Ами не знам. Може би нещо с ориз.
                  sigpic

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Полицай е на изпит. Изпитващият задава дълго въпроси, но не получава верни отговори. Накрая задава спасителен въпрос:
                    - Как се казва столицата на Великобритания?
                    - Букурещ.
                    - Грешка, нарича се Лондон. Съжалявам, но не мога да ви пусна. Нека влезе следващият.
                    Полицаят решава да помогне на своя колега:
                    - Пич, накрая ще те пита, коя е столицата на Великобритания. Верният отговор е Лондон.
                    И за да не забрави, го написал на едно листче и му го залепил за подметката.
                    Влиза полицаят на изпита, а бележката се отлепва и пада.
                    Изпитващият след дълго задаване на въпроси пита:
                    - Коя е столицата на Великобритания?
                    Полицаят поглежда бързо подметката си и отговаря:
                    - Адидас!
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Преди беше лесно - взимаш вестника и влизаш в тоалетната. А сега все едно заминаваш на експедиция - очила , айпад и два мобилни телефона.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Преместиха часовниците с час напред.
                        - И какво стана?
                        - Преди ми ставаше в леглото, а сега в автобуса.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Стигнала кризата в България и си каза:
                          "Да...където и да ходиш, най-хубаво си у дома..."
                          -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          Турист бяга от канибал и с последни сили му вика: - Остави ме! Трябва да храня жена и две деца! - Аха, а моите гладни ли да стоят?!
                          -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          Попитали един луд:
                          - Ти имаш ли майка?
                          - Немам.
                          - Кво стана с нея?
                          - Сгази я багер.
                          - а баща ти жив ли е ?
                          - Не.
                          - Кво стана с него?
                          - Сгази го багер.
                          - а сестра имаш ли?
                          - Немам.
                          - Кво стана с нея?
                          - Сгази я багер.
                          - Ти кво имаш бе???
                          - Ми как кво ?! Имам багер!!!
                          Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Въпрос: - Как се нарича мъж, който не води полов живот?
                            Отговор: - Пълен ташак.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Двойка е в съда. Ще се развеждат. Жената говори първа:
                              - Представете си, ваша чест, той стигна до там, че изнесе всички тенджери от къщи, продаде ги за цветни метали, а парите изпи.
                              - А тя забеляза, че нямаме тенджери едва на третата седмица...

                              -------

                              Една баба звъни на съседите:
                              - Комшу, да имате някаква грейка с топла вода, че нещо кръста ме върти?
                              - Нямаме, обаче мен като ме завърти ревматизма, слагам на болното място котката вместо грейка и ми минава. Ето вземи котката.
                              Бабата се прибира с котката в апартамента си и след 10 минути звъни пак - цялата изподрана, а котката като бясна се шмугва вкъщи.
                              - Леле, комшийке какво стана?
                              - Какво стана ли? Като и сложих фунийката в дупето някак си стоеше мирна, ама като започнах да и наливам горещата вода, съвсем пощуря, пустата и котка!
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Урок по геометрия във Факултето:
                                - Асене, излез на дъската и докажи, че това е триъгълник.
                                - Това е триъгълник, заклевам се!


                                Разговор в пернишко заведение:
                                - Как ще платите?
                                - В бой
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X