Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
    или "Ние сме длъжни да проверим!"
    Това е по действителен случай.
    Има едно село до Враца, казва се Косталево.
    Много обичали да пипат по къщичките в лозята. На един човек му писнало и след последния удар сложил на вратата надпис: "Вътре нема нищо".
    Следващия път заварил пак тарашено и нов надпис: "Има-нема, ние сме длъжни да проверим".
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
      Това е по действителен случай.
      Има едно село до Враца, казва се Косталево.
      Много обичали да пипат по къщичките в лозята. На един човек му писнало и след последния удар сложил на вратата надпис: "Вътре нема нищо".
      Следващия път заварил пак тарашено и нов надпис: "Има-нема, ние сме длъжни да проверим".
      Пред стоматологията във Враца има "паметника на косталевчанина" - тръгнал си работникът от града за село, разтворил длани и рекъл "Вижте врачани - нищо не съм откраднал."
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
        Пред стоматологията във Враца има "паметника на косталевчанина" - тръгнал си работникът от града за село, разтворил длани и рекъл "Вижте врачани - нищо не съм откраднал."
        Неее!
        Паметникът казва: Еб@л съм го...! Я съм за Мездра!
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
          Неее!
          Паметникът казва: Еб@л съм го...! Я съм за Мездра!
          Eee, той през Мездра ще мине,
          но истината е, че "това е последния мюзувирин тръгнал към София".
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Неее!
            Паметникът казва: Еб@л съм го...! Я съм за Мездра!
            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            Eee, той през Мездра ще мине,
            но истината е, че "това е последния мюзувирин тръгнал към София".
            И двамата грешите, ръцете му много демонстративно показват, че не носи нищо - демек не е откраднал. И си изглежда обикновен работник в края на деня. Какво намесихте Мездра и София не разбрах. Ще изкарам от някъде снимка да видите
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
              И двамата грешите, ръцете му много демонстративно показват, че не носи нищо - демек не е откраднал. И си изглежда обикновен работник в края на деня. Какво намесихте Мездра и София не разбрах. Ще изкарам от някъде снимка да видите
              Знам как изглежда паметника
              Такъв беше градския фолклор сред организационните работници от врачанско преди 10-ти.
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                Знам как изглежда паметника
                Такъв беше градския фолклор сред организационните работници от врачанско преди 10-ти.
                По този повод с известната в Русе статуя на свободата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:220px-Rousse_Monument_of_Liberty_Statue.jpg
Прегледи:1
Размер:13.2 КБ
ID:5395331 се шегувахме ''Като не ви харесва тук- ей ви Румъния'' а по това време /началото на 80те/ там положението беше отчайващо зле.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                  И двамата грешите, ръцете му много демонстративно показват, че не носи нищо - демек не е откраднал.
                  Така де, цялата фигура е на движещ се човек - дясна ръка с ляв крак напред...

                  Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                  И си изглежда обикновен работник в края на деня. Какво намесихте Мездра и София не разбрах. Ще изкарам от някъде снимка да видите
                  ... и с поглед устремен към пивоварната в Мездра

                  Оцапахме темата
                  Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    По въпроса за азимутите...


                    Седи чукча на брега на океана, лови риба в леда.
                    По едно време - бам, тряс... леда се троши - изплава американска подводница.
                    Люка се отваря, излиза американец и пита:
                    - Чукча, тукаа нейдее, има руска секретна база. Знаеш ли къде е?
                    - Мммммнееее, не знам.
                    - Чукча, дръж тая каса водка. Знаеш ли къде е тая база?
                    - Ааа, знам я, на час път е, еееей нататъка - махнал с ръка чукчата.

                    Американеца изкомандвал:
                    - Курс 210, дистанция 20 мили.
                    И подводницата се потопила и изчезнала.

                    След половин час, бам, тряс... леда се троши - изплава руска подводница.
                    - Чукча, тука нейде, да е изплавала една американска подводница?
                    - Мммммнееее, не знам.
                    - Чукча, ще я вземем тая каса водка. Знаеш ли накъде отплава?
                    - Ааа, знам, знам - курс 210, дистанция 20 мили.
                    - Чукча! Не се прави на умен! Покажи с ръка.
                    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Пуснах го тоя виц в друга тема свързана с друго, ама ще го пусна и тука.

                      "Петела подгонил една кокошка. Бяга кокошката и си мисли. "Абе ако веднага му дам, то другите ще ме помислят за к..ва. А от друга страна пък, не бягам ли прекалено бързо? Абе я да взема да се спъна.""
                      Сетих се и за един истински случай в таз посока. Стара баба говори с младо момиче, на което дава е такъв съвет.
                      -Дете детеее. Сега ако бех на твоите години, щех да си врЪжем дюшек на гръбО. Кога ми поискат там да си легнем.
                      Та такива ми ти работи.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Сълзите не помагат за мъката. Поркане си трябва.
                        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Маска за лице с краставица:
                          Взема се средно голяма краставица, обелва се и се нарязва на кръгчета.
                          Залива се с 2 супени лъжици олио и оцет.
                          Краставицата се изяжда с чаша сливова ракия.

                          Лицето се разтяга в блажена усмивка, поруменява и се освежава.
                          Последно редактирано от Zahari007; 31-07-12, 14:26. Причина: Прав.грешка
                          LZ1ZAH

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Въпрос: Що е то русо и умно?
                            Отговор: Кокершпаньол.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                              Въпрос: Що е то русо и умно?
                              Отговор: Кокершпаньол.
                              Не точно кокера е известен като умен.. Отговора е Лабрадор (Голдън ретривер)
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Китайците водят в класацията по медали на Олимпиадата - все пак всичкото оборудване е Made in China.
                                Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                                Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 1 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X