Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Отишла една блондинка на преглед, лекарят и казал диагнозата но на излизане от болницата (въпреки усилията) забравила диагнозата, върнала се и попитала.
    - Какво беше докторе козирог ли, риби ли.
    - Рак моето момиче, рак - казал доктора.

    Коментар


    • От: Вицове

      Първи постинг на нов потребител във форум:
      "Мен от почти навсякъде са ме баннали, освен от вашия шибан форум."
      "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

      Коментар


      • От: Вицове

        Отишла жабата на фотограф, да се снима за паспорт. Казала му:
        - На всички снимки излизам все с голяма уста! Как да застана, какво да направя, че устата ми да излезе малка?
        Няма страшно, казал фотографът. Като те снимам ще преброя до три, ти ще си свиеш устните и ще кажеш- КОНФИТЮР.
        Настанила се жабата, взели да нагласят фона, осветлението... Приготвили всичко за суперснимка и фотографът започнал да отброява. Жабата се била поразсеяла малко, та взела да се напъва какво трябваше да каже по време на щракването. И така- готови: едно- две- три!
        И жабата казала- МАРМАЛАД!

        Коментар


        • От: Вицове

          Смесен брак между евреин и циганка. Родило се момченце. След няколко години момченцето попитало баща си:
          - Тате, татеее, аз като дете от смесен брак какъв съм - еврейче или циганче?
          - По пътя на логиката следва да си еврейче, нали съм ти баща.
          Веднага след това детето отива при майка си:
          - Мамо, мамооо, аз като дете от смесен брак какъв съм - циганче или еврейче?
          - Циганче, какво друго може да си, нали съм ти майка.
          Доволно от отговора детето хуква навън, но майка му го спира:
          - Чакай, защо питаш?
          - Амиии, навън има едно колело ... и се чудя дали да го открадна или да го открадна и да го продам.

          П.П. В момента се срещам с един евреин и си имаме добри отношения. Кажете как да му разкажа този виц?
          Приятели не се печелят - губят се завинаги.
          УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
          Времето е ценно, само ако не бързаш.
          0889623098

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение

            П.П. В момента се срещам с един евреин и си имаме добри отношения. Кажете как да му разкажа този виц?
            Разкажи му го за смесен брак на българин и циганка. Само накрая детето да пита дали да го открадне или само да го счупи.
            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
              П.П. В момента се срещам с един евреин и си имаме добри отношения. Кажете как да му разкажа този виц?
              Кажи му този:

              Пред една синагога от двете страни на вратата седели просяци - единия арменец, другия евреин. МИнавали евреите, гледали аременеца, но давали монети на евреина. Най-накрая един ор влизащите в синагогата казал на арменеца:
              - Момче иди си пред вашата църква, там все някой нещо ще ти даде, тук ще дават само на еврейчето. - И влязъл вътре.
              Като останали сами пред портите арменчето рекло на еврейчето:
              - Гарабед, тия нас ли ще учат, как се прави бизнес
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: Вицове

                Станал масов бой на селска сватба, полицията задържала маса хора и ги разпитват в полицията. Питат главния потърпевш какво е станало и той обяснява:
                -Ами понеже аз съм пръв гост на всички сватби в нашето село и ме знаят с това, и винаги ми дават първия танц с булката. И така танцуваме си ние, танц, два, три... и изведнъж младоженеца стана, засили се и ритна булката между краката, и ми стчупи 3 пръста на дясната ръка.
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • От: Вицове

                  +18
                  Един виц за ценители, малко дълъг, малко вулгарен.
                  Трима колеги студенти живели в една стая в ст. общежитие. Имали си нещо като обичай - когато пият, който се напие най-яко другите двама го пребивали от бой. Един ден, на поредния запой един от тях казал на останалите: .
                  - Пичове, утре съм на среща с едно ново гадже дето го обработвам от няколко дни и се надявам утре да си "легнем", та затова ще помоля ако се напия да не ме пребивате.
                  Ония викат: "Няма проблеми пич, щом е така, ще направим изключение."
                  Събужда се въпросният сутринта и що да види - главата му неправилен многостен, цветът - труден за рисуване, влиза при другите двама и вика:
                  - К'о сте направили бе?!? Нали се разбрахме ?!?
                  А ония:
                  - Виж, к'о пич, това, че разби вратата, го забравяме, че един час пя пиянски песнички в банята, че оповръща всичко, също го забравяме, че изхвърли повечето мебели през неотворения прозорец също го преглътнахме, но като се изсра на средата на масата и взе да набучваш солети на лайното и заяви "Ей това таралежче вече тук ще живее", не се сдържахме.....

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - Оти са голи теа моми, бре? – попитал един дедо.
                    - Пекат се бе, дядо.
                    - Ено време си ги еВехме сурави, нихната мама!
                    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Ставаш сутринта. Отваряш хладилника - празен.
                      Блатечки или Фидосова?

                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Чък Норис препоръчва паста за зъби на стоматолозите.
                        Пътят е целта.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          -Къде са братя Галеви?
                          –Има две версии по случая. Или са в България, или са извън страната. - отговор на Министър Цветанов.

                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                            -Къде са братя Галеви?
                            –Има две версии по случая. Или са в България, или са извън страната. - отговор на Министър Цветанов.

                            Ако е виц - супер, ама ако е истина - ... Цецко .... Цецкооо ..... мъка голяма си, Цецко.
                            Biagini Passo Powered By VW Syncro

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                              Ако е виц - супер, ама ако е истина - ... Цецко .... Цецкооо ..... мъка голяма си, Цецко.

                              Не е виц.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Куче наблюдавало лекар, който присъствал на погребението на свой богат пациент.
                                -А кога мислиш да го откопаеш? - попитало кучето.
                                -Защо да го откопавам?
                                -Ами аз закопавам кости, за да ги откопая после и да си ги глозгам.
                                -А аз първо ги оглозгвам и след това ги закопавам ...


                                ---


                                Пациент при психиатъра:
                                - Лекарят в службата ме посъветва да се обърна към вас, макар, че не мога да разбера защо. Имам прекрасен брак, сигурна работа, много приятели, никакви грижи...
                                - Хм... И от колко време сте в това състояние?
                                ___

                                При зъболекар.
                                - Какво Ви дължa за ваденето на зъбът ми? - пита пациентът
                                - 30 лв - отговаря докторът.
                                - Как 30 лв, за една секунда работа - възмущава се пациентът.
                                - Е, щом настоявате, мога да го вадя и по-бавно... - усмихва се зъболекарят.

                                ---

                                В коридора на болницата.
                                Жена трескаво дочаква излизащият от реанимацията лекар и го пита: Докторе, как е мъжът ми ?
                                -Как да Ви кажа...не е добре. Една седмица в реанимацията. После още месец интензивни грижи у дома, трябва да му сменяте подлогата и къпете всеки ден, той ще бъде в безпомощно състояние. После още два месеца санаториум и още няколко месеца домашни грижи...това няма да излезе НИКАК евтино...А и той никога няма да се възстанови и няма да може да се движи.
                                Следва пауза, в която докторът гледа пребледнялата и мълчалива жена, след което продължава:
                                -Успокойте се, госпожо, шегувам се! Умря мъжът ви, почина!

                                ---

                                Програмист отива на очен лекар. Слагат го да седне и лекарят започва да му посочва по таблото с буквите:
                                - Можете ли да прочетете, какво пише на този ред?
                                Програмистът /гледайки към редицата от букви НЯОВНТОЯ/:
                                - Докторе, нещо енкодинга не ви е настроен като хората.

                                ---

                                Учени кръстосали блондинка и хлебарка.
                                Получило се същество, което след обезглавяване още 8 дни обикаля МОЛ-овете.

                                ---

                                Малко момиченце с майка си на плажа:
                                - Мамо, а защо чичковците имат нещо в банските си, а ти нямаш?
                                - Дъще, те там си крият портфейлите...
                                - Мамо, а защо на едни са по-големи, а на други по-малки?
                                - Едни са по-богати, други са по-бедни...
                                - Мамо, мамо, а защо този чичко, като те гледа забогатява?!?!

                                ---

                                Въпрос към радио „Ереван”:
                                - Какво е главоболие?
                                Радиото отговаря:
                                - Най-често употребяваното контрацептивно средство...

                                --

                                Грък, сърбин и румънец хванали златна рибка.
                                - Искам в България да изригне вулкан- казал гъркът.
                                - Искам в България да стане наводнение - казал сърбинът.
                                - Искам в България да стане земетресение - казал румънецът.
                                - Готово!- казала рибката.
                                Гледат насред Солун изригнал вулкан, Белград- под вода, а Букурещ- изравнен със земята.
                                - ЗЛАТНА РИБКЕ, КАКВО НАПРАВИ ?!!!!
                                - ОПАА! ГЛЕДАЛА СЪМ СТАРАТА КАРТА

                                ---

                                Възрастна госпожа отива на лекар и иска да й предпише противозачатъчни хапчета.
                                - Защо са ви на вашата възраст? - пита докторът.
                                - Помагат ми да спя по-добре - пояснила старата дама.
                                - Как така?
                                - Вижте, докторе, слагам ги в портокаловия сок на внучка си и през нощта спя спокойно.

                                --

                                Налагало се да направят изследвания на спермата на един 75 годишен човек. Докторът му дал едно шишенце и му казал да донесе на другия ден пробата в него.
                                На другия ден стареца донесъл празно шише и обяснил:
                                - Първо пробвах с дясната ръка, не стана. После пробвах с лявата, пак нищо. Повиках жената на помощ, и тя пробва с ръце - нищо. После пробва с уста, първо със зъби после без, пак нищо. Повикахме на помощ съседката, че е по-млада дано успее. И нейните опити и с ръце, и с уста се провалиха.
                                - Ама как така - попитал докторът - и съседката ли се пробва?
                                - Да - казал старецът - и тя не можа да го отвори проклетото шише.
                                Последно редактирано от iai-bg; 13-05-12, 14:42.
                                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X