Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    +18

    Три деца спорят чия майка има най-голяма уста. Първото казало:
    - Моята има най-голяма уста, защото може да налапа цяла топка за тенис.
    Второто отвърнало:
    - Моята има по-голяма, защото може да лапне вафла "Мура" напречно.
    - Моята майка има най-голяма уста - обадило се третото. - Може да лапне цял телевизор.
    - Как така цял телевизор, бе? - попитали първите две.
    - Ами така. Вечер като си лягат с баща ми, той й казва:"Айде, гаси телевизора и го лапай."
    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
    Dacia Duster 4WD

    Коментар


    • От: Вицове

      +18
      Млада двойка пътували в спален вагон(в влака) и били разположени един срещу друг,обаче и двамата били на втория етаж на леглата,а под тях баба и дядо(нали са по стари възрастните отдолу а младите отгоре).Обаче по едно време на младите много им се приискало,нали да се............ (любят)обаче девойката казала-не може ще ни чуят (а старите спели) само като си помислиш че трябва да слезна от леглото и да се кача на твоето и ще се събудят,нестава.Тогава младежа казал-сега аз ще го надървя и ще го спусна при теб и той ще стане като мост-ти ще преминеш и готово........И в този момент уж спящата баба рекла-АМИ НА ВРЪЩАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ..............
      Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

      Коментар


      • От: Вицове

        Чапаев и Петка вървят вече няколко дни през пустинята. Чапаев го гони нагона, а на разположение има само Петка. Чуди се той, как да го излъже и скроява план.
        - Петка, ти чул ли си, че тука в пустинята се въдят едни гадни птици, които кълват мозъците на хората. Казват се Мозъкклюци.
        - Сериозно ли? И какво ще правим ако ни нападнат?
        - Чувал съм, че единственото решение на въпроса е, нападнатият да си зарови главата в пясъка. По този начин Мозъкклюца не може да му изкълве мозъка.
        - Ииии, жив да си, че ми каза.
        Продължават да вървят нататък и след известно време Чапаев крещи:
        - Петка, нападат ни Мозъкклюци!
        Петка бързо си заравя главата в пясъка, а Чапаев се приближава изотзад и започва да си върши работата.
        Изведнъж, някъде изпод пясъка се чува гласа на Петка:
        - Кълви, кълви, мамичката ти Мозъкклюцка, колкото и да кълвеш - до мозъка ми няма да стигнеш....
        Biagini Passo Powered By VW Syncro

        Коментар


        • От: Вицове

          Младеж отива на доктор,оплакването му е упорит запек.
          Обяснява, че е пил и ял всичко препоръчано му от кварталната аптекарка, баба му и половината колеги и съседи - ефекта е нулев.
          Доктора казва, че ще се наложи да го прегледа, за да прецени от какво естество е проблема.Момчето с готовност разхвърля дрехите и когато пада и бельото мъжът в бяла престилка изумено се вторачва във впечатляващите мъжки атрибути изскочили на светло. Преглъща и пита:
          - Момче, ти като ходиш до тоалетна това къде го слагаш...отвътре или отвън на тоалетната чиния?
          - Вътре! - отговорил младежът.
          - Абе, слагай го отвън...ти имаш наплашен анус.
          Николай Миланов

          "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

          Коментар


          • От: Вицове


            Урок по биология. Тема на урока "Вредата от пушенето". Учителката разказва защо много хора пушат и развива теория, че диаметърът на цигарата по размер е приблизително еднакъв със зърното на гърдата, т.е. хората просто си спомнят времето, когато са сукали от майчината гръд...
            От задния чин малкия Иванчо се обажда:
            - А от какво са сукали тези хора, които пушат пури?!
            Урокът бил прекъснат.

            +18


            Отива една жена на гинеколог и казва:
            - Докторе, скоро ще стана на 30 години, а все още нямам окосмяване.. там..
            Докторът се учудил и пита:
            - Странно, а правите ли секс? И по колко пъти на ден ?
            - Ми различно, кога 10, кога 20...
            ...Докторът още по удивен пита:
            - А вие някога да сте виждали да расте трева по автомагистрала?..

            Коментар


            • От: Вицове

              Циганин води малкото циганче на баня. Иска да се покаже възпитан, културен и най-вече много учен и пита на входа:
              - Извинете, топлата вода циркулира ли?
              - Циркулира.
              - А телякът манипулира ли?
              - Манипулира.
              - Е, дайте ми тогава билети за две лица.
              Малкото цигане се обажда:
              - Абе, тате, ние гъзовете няма ли да си мием, бе?

              * * *

              Иванчо купува тоалетна хартия. Продавачката го пита:
              - Какъв цвят да бъде?
              - Дай бяла, аз сам ще си я оцветя.

              Коментар


              • От: Вицове

                Всеки ден, излизайки от вкъщи, Пепи срещал комшийката която била омъжена, но пък за сметка на това страшно красива.
                И всеки ден когато я срещал край блока, винаги й казвал:
                - Леле, какво парче сииии, направо като те видя и полудявам.
                Един ден тя се спряла и казала:
                - Какво постоянно се захласваш и нищо друго не предприемаш? Донеси ми 1000 лева и работата ти е уредена!
                _ Сериозно?! - не могъл да повярва на ушите си Пепи.
                На другия ден по обяд отишъл и позвънил на вратата на комшийката.
                Когато тя отворила, той й дал 1000 лв както му била поръчала и.... хай живот, здравей здравей!
                С една дума дал всичко от себе си и тя отвърнала със същото.
                Вечерта когато мъжът и се върнал от работа я попитал:
                - Маро, Пепи да е идвал днес тука?
                Лелеее - помислила си жената някой ме е натопил!
                - Да, идва. Защо?
                - Да ти е давал някакви пари?
                - Да, даде ми 1000 лв. (зафъфлила от страх тя)
                - Много е точен тоя Пепи бе ейййй, евала му прайм. Вчера дойде при мене и вика:
                "Брато, дай ми 1000 лв на заем утре до обяд ще ти ги върна! "

                Коментар


                • От: Вицове

                  Два кораба се срещат в тесен канал. Единият български, другият американски. Не могли да се разберат как да се разминат. Единият капитан вика:
                  - Бегай у лево!
                  А американеца:
                  - Гоу лефт!
                  И така цял час. След дълго умуване капитанът на българският кораб влиза и пита:
                  - Абе знае ли някой от вас английски?
                  Всички се ослушват и само готвача вика:
                  - Аз знам... малко!
                  Излиза той на палубата и вика:
                  - Ду ю спийк инглиш?
                  Всички американци ревват:
                  - Йеееее!
                  - Ми бегай у лево!
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Двама си говорят:
                    - Чудно ми е защо по южното черноморие водата е по-топла от северното?
                    - Е, как що, ми те всички софиянци се олабват вътре
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Ало, секс телефона ли е? Искам млада страстна с големи бомби да ми...
                      - Ало, гражданино, тук е полицията!
                      - О, извинете... Но тогава да ви даря нещо...
                      - Продължавай, палавнико!

                      "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                      2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Какво казала Снежанка, когато седнала върху лицето на Пинокио?
                        - ЛЪЖИ, КОПЕЛЕ, ЛЪЖИ !!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Къртицата излиза по погрешка на нудистки плаж между краката на мадама. "Ежко, ти ли си ", пита Къртичето, но никой не му отговаря. Пак: "Ежко, ти ли си, бе" - мълчание. Души, души и през сълзи
                          - "Ма ти си умрял, бе, Ежкооо""

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Младеж съобщава на майка си:
                            - Мамо, днес ще доведа три девойки. Искам да познаеш коя от тях ще е снаха ти.
                            След срещата, младежът изпраща момичетата, връща се и се обръща към майка си:
                            - Е, коя е?
                            - Ясна е работата. С тъмната коса!
                            - Мамо - прегръща я момчето радостно - страшна си! Как позна?
                            - Интуиция! Още сега, като я погледна, ме дразни!

                            Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Мъжът е най-добрия готвач, защото с две яйца, една наденица и малко мляко, може да напълни корема на една жена за девет месеца.

                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Попове попитали системен администратор:
                                - Ако в църквата ни е задушно, какво трябва да направим?
                                - Намирате подходяща икона, кликвате два пъти върху нея и ще ви се отвори прозорец.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X