Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
    Събуждам се с варненски чайки, в бургаския ми хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии; а колежката ми от Хаскюю ми жужи на главата като русенски комар. А в края на деня жадувам за нещо ПЕРНИШКО!!!!
    Забрави да кажеш, че си Сливналия
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      Забрави да кажеш, че си Сливналия
      Текста е: бай фейсбуук
      Biagini Passo Powered By VW Syncro

      Коментар


      • От: Вицове

        Събрал лъвът всички животни от гората и им казал:
        - Всички да се строят, умните отляво, красивите отдясно!
        Само жабата стояла в средата и гледала недоумяващо. Лъвът я попитал:
        - Ти какво правиш там?
        А жабата отговорила:
        - Е, да се разчекна ли?

        ***

        Две мутри си говорят:
        - Леле, брато, страшен хотел отворили в центъра, бе. Отиваш, вечерята без пари, спането без пари и сутринта, като се събудиш, и 100 долара под възглавницата.
        - А стига, бе! Ти кога ходи да го видиш?
        - Не аз, бе! Жената вчера ходила.

        Коментар


        • От: Вицове

          Снощи си тръгвам от дискотеката, както обичайно и някъв идиот да вземе да ме настъпи по ръката...

          Прибира се синът у дома и замислено казва:
          - Тате, май господинът по физическо е гей....
          - Как така!? Гей...Защо реши, че гей?
          - Ми като го целувам си затваря очите...




          Мъж и жена пристигат в рая и жената казва "Тук ще може да бъдем заедно завинаги.". Мъжът отговаря:"Няма начин, уговорката беше "дoкато смъртта ни раздели". Тук съм ерген!"

          Депутат от ГЕРБ обсъжда Искра Фидосова:
          - Не казвам, че тя е дебела, просто казвам, че ако трябва да избера петте най-дебели човека, които познавам, тя ще бъде трима от тях.
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • От: Вицове

            ‎- Докторе, мъжът ми е много зле! Щом сутрин си изпие кафето след това изяжда и чашата, а в ръката му остава само дръжката.
            - Ее, тоя наистина е луд! Та дръжката е най-вкусна........!

            Коментар


            • От: Вицове

              - Извинете госпожице, вече час ви гледам и имам въпрос: Гърдите ваши ли са?
              - Още не, имам още две вноски по кредита.

              Цитат на деня:
              "Събуждам се с варненски чайки в бургаския ми хотел;
              закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе;
              шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии;
              а колежката от Хаскюю ми жужи на главата като русенски комар.
              А в края на деня жадувам за нещо ПЕРНИШКО - винкел!!!"
              LZ1ZAH

              Коментар


              • От: До: Малко вицове !

                Студент влиза в стола, а там всички столове заети. Сяда на една маса, на която седи един професор. Професорът намръщено казва:
                - Свиня и птица не седят на една маса!
                Студентът отговаря:
                - Ами аз тогава отлитам...
                Професорът се ядосал и решил да скъса студента на изпита. На изпита обаче младежът отговорил перфектно на всички въпроси.
                - Добре, ще ти задам последен въпрос. Представи си, че вървиш по улицата и намираш две торби - едната с пари, а другата с акъл. Коя от двете ще избереш?
                - Тая с парите!
                - А аз щях да избера тази с акъла...
                - Нормално! Кой, каквото няма, това си избира....
                Професорът се ядосал още повече, взел книжката на студента и написал вътре - "Говедо".
                Студентът, без да погледне, я взима и напуска стаята. След една минута надниква отново през вратата и казва:
                - Господин професор, гледам тука, че сте се подписали, а оценка не сте ми сложили.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Седи си заека на пънче и пише. Минава покрай него лисицата и го пита:
                  - Какво пишеш, зайо?
                  - Дисертация.
                  - За какво?
                  - За това как зайците ядат лисици.
                  - Че къде си виждал такова нещо?
                  - Ела с мен и ще ти покажа...
                  След известно време заека пак седи и пише нещо. Минава вълкът.
                  - Какво пишеш, дългоухи?
                  - Дисертация за това как зайците изяждат вълците.
                  - Ти да не си откачил?
                  - Ела с мен и ще ти покажа...
                  Следваща картина: заекът пише, идва мечката.
                  - Какво пишеш?
                  - Дисертация за това как зайците изяждат мечките.
                  - Къде си видял такова нещо?
                  - Ела с мен и ще ти покажа...
                  Последна картина: пещера, планина от лисичи, вълчи и мечи кости. В средата, огризвайки кокалче, лежи огромен лъв.
                  Поука: важна е не темата на дисертацията, а кой ти е научен ръководител.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Заекът и магарето пили водка . Пили, пили и останала една бутилка . Решили да си избиват зъбите . Който избие повече зъби на другия, той ще изпие бутилката .
                    Засилва се заекът . Бууум! Магарето пада по гръб.
                    - Колко?
                    - Сссееест съба ...
                    Засилва се магарето . Буууум! Заекът пада по гръб, претъркулва се няколко пъти и се фра...ска в едно дърво.
                    - Колко!
                    - Цетири..
                    - Що толкова малко!
                    - Стото няма повесе ...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Искаше ми се да подскоча, да полетя от радост, но на гърба ми като камък тежеше ковчега на тъща ми...

                      Въобще не се учудвам, че в древността са принасяли в жертва девици - те да не са били глупави, че да жертват тези, които пускат...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        -Колко ти е заплатата?
                        -320 кинта.
                        -Будала...
                        -На ден.
                        -Гад...


                        Фраза: "Мъжът каза и го направи!"
                        Превод: "Мъжът каза. Жената му напомни. Жената му напомни. Жената му напомни. Жената го изяде. Мъжът се разпсува и го направи"

                        Нов шеф в софтурна компания. Събира всичките си подчинени, с изричното указание да дойдат с клавиатурите си. И уволнява всички, на чийто клавиатури са износени само A,D,S и W.
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          - Защо застреляхте мечката?
                          - Беше стръвница.
                          - И как установихте това?
                          - Имаше същия поглед като жена ми
                          SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                          +359 0878 888 874
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Малко градче, някъде в Арказнас. Млада блондинка излиза бясна от магазин за обувки и от вратата вика на продавача:
                            - И да знаеш, сама ще си намеря обувки от алигатор! Без пари!
                            - Ха! Успех желая! - подвиква и развеселен продавача и забравя за случката.

                            В края на седмицата, същия продавач, товари въдиците и палатката в джипа и се отправя към близките блата за малко разпускане на природа. И не щеш ли, тъкмо си харесал място, гледа същата блондинка, нагазила до кръста в блатото, а насреща и плува огромен алигатор. Продавача втрещен, чак не успял да извика, обаче блондито с леко припъшкване вдига 45 калиброва карабина, прицелва се и гръмва алигатора. След половин час дърпане, газене и псуване, блондито изкарва алигатора на брега и над притихналото блато се разнася вик:
                            - Маааааамка му, и тоя е бос!


                            Пак някъде там, млад алигатор гледа тъпо от клоните на едно дърво и си мърмори:
                            - Абе, хубаво ми казваше мама, не яж наркомани...
                            Последно редактирано от tef4o; 03-07-11, 23:21.
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Жена пита мъжа си:
                              - Кога ще ми подариш нещо което вдига 0-100 за 3 сек?
                              - Веднага - и й подарил кантар
                              LZ1ZAH

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Мъж се прибира в къщи и пита жена си:
                                -Какво ще направиш , ако спечеля от тото-то?
                                -Ами,ще взвма половината пари и ще се разведем. Oтговаря тя усмихната.
                                -Тогава , веми тези 3 лева и си сабирай багажа . Уцелих троика

                                Жена към мъжа си:
                                - Стига си седял пред тоя телевизор...Какво има толкова има той което аз да нямам..?
                                Мъжът отговаря:
                                Mute...

                                Покерът продължава до сутринта. Вратата на опушената кухня се отваря - влиза вбесена жена:
                                - Няма ли да престанете с тия игри в нашата къща!
                                - Спокойно, скъпа, къщата вече не е наша...

                                Две чистачки в училище в Перник, си говорят:
                                - Знаеш ли ма, от София дошъл Петко, испеткура!
                                - Ооо..., и с десет да дойде - от толкоз даскалици до нас нема да опре!

                                Какво е наивност?
                                - Пресичайки еднопосочна улица в Перник, да се огледаш само на едната страна.

                                Като малък Чък Норис е изнасилвал педофили.
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X