Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Как няма, като вече я кръстиха Голфстрийм?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Вицове

      Влиза някакъв пич в магазина и се обръща към смръщената продавачка:
      - Една тубичка лепило, моля.
      - О, токсикоман...
      - ъъъ ... не, просто обувката ми се разлепи.
      - и к'во? Да не мислиш, че като се надишаш и обувката ти ще се оправи?
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: Вицове

        Тича Зайо през гората - гони го лисицата. Стига Зайо до голямата река на края на гората, вижда совата на едно дърво.
        - Ти нали си най-мъдра от всички животни в гората, дай идея как да премина реката - попитал заека
        - Превърни се в риба и преплувай реката - мъдро заявила совата
        - Как
        - Не знам как от мен е идеята

        Коментар


        • От: Вицове

          Срещнали се двама приятели бизнесмени:
          - Какво става, как е?
          - А, всичко е наред, само се чудя, решил съм да намеря работа на моя син, сам да се оправя вече.
          - Нямаш проблеми, пращаш го при мене, получава служебен апартамент, служебна кола, почва с 1000 лева заплата...
          - Да, ама аз исках да започне от нулата - да ходи с градския транспорт на работа, да получава 150 лева на месец...
          - О, не знам как ще стане, хората учат по пет години за такава работа...
          SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
          +359 0878 888 874
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

          Коментар


          • От: Вицове

            Малкият Иванчо се научил да смята на пръсти. Веднъж, когато им дошъл на гости дядото, накарали Иванчо да демонстрира това си умение.
            Дядото задал въпрос:
            - Колко е три плюс четири?
            Иванчо сметнал на пръсти и отговорил:
            - Седем!
            Дядото:
            - Слушай, синко, не трябва да смяташ на пръсти. Скоро ще тръгнеш на училище, а това хич няма да се хареса на учителката. Я си сложи ръчете в джобовете сега!
            Иванчо си пъхнал ръцете в джобовете.
            Дядото пита:
            - Колко е пет плюс пет?
            Иванчо почва да шава с ръце в джобовете и после казва:
            - Единайсет!
            LZ1ZAH

            Коментар


            • От: Вицове

              Пропаднал лъва в един капан от тия - с коловете отдолу. Задържал се с ноктите на косъм от единия кол - аха да му се забие в ду5о. Вика лъвът за помощ, реве и накрая го чул зайо - хвърлил му лиани, увързал го - помогнал му да се спаси "с чест"
              – Сядай Зайо на рамото ми - казал лъвт и разпоредил да съберат общо събрание в гората. Заповядал всички животни да присъстват на събранието и в уредения час се качил на скалата и занареждал заповеди:
              - Този тук виждате ли го - посочвайки заека на рамото си попитал лъвът. - Всичко, което каже и поиска от Вас, трябва да се изпълни веднага, иначе лично ще разкъсвам за неподчинение и ще хвърлям парче по парче на хиените. Ако някой не се подчини - мислете му. Казах!
              И така, от този ден натам, Зайо привиквал лиса, катеричката, мецана и разни други горски девойки, да отидат с него в храстите. Опрашвал ги, а по-късно минал и на момченца - ежко, бобърчо и т.н. Никой нищо не смее да му каже - търпят, че по-добре зайо отколкото лъвът.
              Един ден Зайо среща глигана и му вика:
              - Глигане, скачай бързо в храстите за секс.
              Ухилил се глигана, зарадвал се и скокнал в храстите, а след него и зайо.
              Големи писъци, голямо нещо било. Пищи заека, охка и се оплаква, моли глигана да српе, реве с пълен глас, оплаква си и дупе и уши и всичко.. и така, докато глигана си изпълнил всичките съкровени желания.
              Излязъл глигана доволен от храстите, ухилен до уши, а срещу него половината гора. Гледат го и се маят. Пристрашила се лиса и го пита:
              – Абе, Глишо, ти как така бе, ами лъвът?
              - Че к'во лъвът - попитал изненадано глигана??
              - Ами такова, той нали на събранието ...
              - Ооо, лисо, к'во ме занимавате с глупости - аз по събрания НЕ ходя!
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • От: Вицове

                Сетих за един от мутренските:

                Седят 4-5 мутри в голямо джакузи и релаксират. Звъни телефон. Единият вдига:
                -Ало?
                -Ало, миличко, ако знаеш какво палто от норки съм си харесала, ама супер ми стои, страхотно-ужасТно е...
                -Колко пари?
                - Само Осем хиляди долара!
                -Ама наистина ли е хубаво?
                -Уникално е!
                -Добре, вземай го!

                След 15 мин ново позвъняване:
                -Ало?
                -Ало, миличко, разхождам си се по Витошка и изведнъж виждам едно колие на витрината, ама страхотно е! Така ще ми пасне с палтото...
                -Колко пари?
                -три хиляди долара.
                -Ама наистина ли е добро?
                -Уникално е, миличко...
                -Добре, вземай го!

                Последвали още няколко подобни обаждания от мутресата и накрая мутрата, след като затворил телефона, казал:
                -Абе, братлета, на кой е тоя телефон бре...?
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Вицове

                  Телефонно обаждане в пожарната:
                  - Ало, пожарната ли е?
                  - Да.
                  - Слушайте сега да ви разправя за какво става дума... Значи, преди три години имаше у нас един купон. Един приятел донесе трева. Свихме цигарки, повечето я изпушихме. Обаче оставихме малко и посяхме в една саксия.
                  - И какво?
                  - Порасна голяма, даде реколта и на следващата година пушихме от нея. После я преместихме в една голяма саксия от фикус и я сложихме на терасата.
                  - Е?
                  - А миналата година пак правихме един купон. И един идиот да вземе, че да ритне саксията от терасата...
                  - Е?
                  - Ами всичко се разпръсна из двора, обаче взе, че се хвана долу в пръстта и сега целия ни двор е обрасъл с тая трева.
                  - Абе ние тука сме пожарна, за какво ми ги разправяш тия неща?
                  - Именно! Искам да ви кажа, като идвате да гасите пожара да не изпотъпчете тревата в двора

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от weezy Преглед на мнение
                    Телефонно обаждане в пожарната:
                    - Ало, пожарната ли е?
                    - Да.
                    - .............................
                    По тоя случай се присетих:
                    -Алоуу, ВиК-то ли е?
                    -Не, господине, тука е енергото.
                    -Аааабе и на вас да ви еб@ м@йката!
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                      Тича Зайо през гората - гони го лисицата. Стига Зайо до голямата река на края на гората, вижда совата на едно дърво.
                      - Ти нали си най-мъдра от всички животни в гората, дай идея как да премина реката ...
                      Мишките в гората се видели в чудо.. всички хищници ги гонят да ги ядат..
                      Отишли при бухала, като най-умното животно и попитали:
                      "Какво да направим, за да не ни ядат другите?"
                      Бухала мислил, мислил и накрая казал:
                      "Трябва да ви поникнат бодли!"
                      Мишките казали: "Как да стане тая работа?"
                      А бухала:

                      "ааа.. не знам.. Аз съм стратег, да му мислят тактиците"

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Гриша Ганчев, Димитър Пенев, Тодор Батков и Венци Стефанов седнали да играят белот. Гришата играл купа, Пената отговорил с купа, Батков дал спатия, чичо Венци дал пика.
                        - ей, кво става, що не отговаряте? - питали ги Гришата и Пената.
                        - еми нямаме купи...... всички купи са в ЦСКА и Литекс, отговорили Батков и чичо Венци....

                        п.п.Футбол не гледам,ама само Левски
                        Николай Миланов

                        "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Баща катаджия буди сина си - и той катаджия:
                          - Ставай, време е да ходим на работа!
                          - Колко е часът?
                          - 7.30.
                          - Ама още е рано бе, тате!
                          - Как рано? Вече от половин час безплатно карат, гадовете!

                          Началник на районно управление вика свой приятел да му покаже
                          колко здраво се работи при тях. Минават през различни отдели и стаи и стигат
                          до съблекалнята. Един старшина стои до вратата и крещи:
                          - Карнооообат!
                          Вратите на гардеробите от едната страна се отварят, от всеки излиза по един полицай и тичешком влиза в гардеробите на отсрещната стена.
                          След като това се повторило няколко пъти, гордият домакин обяснил:
                          - Виждаш ли как се работи при нас? Всичко предварително се тренира.
                          Тези полицаи ще ходят другата седмица командировка в Бургас
                          и в момента тренират смяна на влака ...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Дядо Гошо слязъл от Балкана в града и влязъл в един секс-шоп. Разглеждал, разглеждал и накрая попитал:- Ша ма прощаваш, ама имате ли тука надуваеми козички?

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Мъж влиза в магазин за хранителни стоки. – Добър вечер, искам 300г сирене.
                              Продавачъм му загъва 300г. сирене, мъжът плаща и си излиза. След няма и 5 мин се връща и казва: – Моля ви сложете ми 1 кг сирене.
                              Взима сиренето и си тръга... Няма и 2-3 мин се връща отново. – Господине колко сирене имате в магазина? – 2 тенекии – отговаря продавачът. – Дайте ми и двете моля.
                              Взима сиренето и си тръгва, но продвачът любопитен го пита: – Господине какво правите с това сирене, толкова ли ви харесва? – Елате с мен и ще видите.
                              Излизат отвън на паркинга, а отсреща храсталак. Мъжът отива с двете тенекета срещу храстите, вади буца и хвърля в храстите. Оттам се чува шумолене, всичко се тресе, хварля втора буца – същата работа. Продавачът от магазина пита: – Но какво има в храстите? – А бре не знам какво е, ама гледай как само яде сирене...
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Момче към момиче:
                                - Може ли да те питам нещо?
                                - Питай
                                - Щеше ли да носиш обувки, ако нямаше крака?
                                - Ми не...
                                ...- Тогава зак'во носиш сутиен??!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X