Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За какво бихте дали последните си 10лв.???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За какво бихте дали последните си 10лв.???

    Винаги съм се чудела ако остана с примерно 10лв. в джоба си, за какво ли бих ги дала.
    *гориво за колата
    *ядене
    *пиене
    *дрехи
    *тоалетна хартия
    *дарение


    Мисля, че в тази криза е момента да се замислим над този въпрос и какво бихме направили с последните си пари.... Под последни имам предвид, че няма да умираме - а ще вземем заплата след няколко дни.

    1. Та бихте ли разделили тези 10лв. по 2лв на ден и да ядетеееееее ....то какво ли може да се яде за 2 лв. в днешно време
    2. Или бихте сипали малко гориво в колата, да поканите приятели, да вземете малко от запасите домашнярка и да кажете да си носят ядене, че пиенето е от вас.......абе нещо в този дух. Аз определено съм за вариант 2

    Въпросът е принципен, нищо конкретно

  • #2
    До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

    Обикновено все се намира някой още по-закъсал, който да ги поиска. Тези дни ще се разбере.

    Коментар


    • #3
      До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

      Определено за пиене. То е доста калорично и замества яденето. И не ти трябва т. хартия.

      Коментар


      • #4
        До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Определено за пиене. То е доста калорично и замества яденето. И не ти трябва т. хартия.
        Xaxa.. И аз съм за пиене прав е колегата
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

          Случва ми се понякога преди заплата обикновено след последните 50лв следват последни 20 после последни 10лв ... последни 2лв и накрая обирам стотинките , за да си купя бира и ако не е дошло време за заплата взимам назаем
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #6
            До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
            Случва ми се понякога преди заплата обикновено след последните 50лв следват последни 20 после последни 10лв ... последни 2лв и накрая обирам стотинките , за да си купя бира и ако не е дошло време за заплата взимам назаем
            Абе от къде я купуваш тая бира за стотинки?????
            Кажи, че и ние сме хора
            Ааааа вие в Пловдив си имате разни култови заведения евтинджоси

            Коментар


            • #7
              До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

              За цигарки! Проверено многократно...
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #8
                До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                За цигарки! Проверено многократно...
                За вас се знае. А в дргуа тема твърдиш, че не си зависим, а пушиш за кеф.

                Коментар


                • #9
                  До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  За вас се знае. А в дргуа тема твърдиш, че не си зависим, а пушиш за кеф.
                  Добре де, "цигарки", може да се замени с "кеф"... което, в случая, е едно и също...

                  П.П. Сивкав, ароматен дим... виещ се като мечтите ми, напомняйки ми, че съм свободен...
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #10
                    До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

                    Добре, няма проблеми. Анкетата явно няма смисъл при пушачите.

                    Коментар


                    • #11
                      До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

                      Е има смисъл - просто се извинявам, че съм забравила цигарките в списъка
                      Аз ги отказах преди 5 месеца и от тогава не се сещам за тях
                      Но когато пушех може би щях и аз да се замисля за цигари и даже щях да ги сложа на 1во място и да се чудя "за пиене или за цигари"

                      Коментар


                      • #12
                        До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

                        Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                        Абе от къде я купуваш тая бира за стотинки?????
                        Кажи, че и ние сме хора
                        Ааааа вие в Пловдив си имате разни култови заведения евтинджоси

                        Идеята е , че стотинките не се броят за пари , докато не упреш до тях и тогава в повечето случай се събират поне за едно ПВЦ . Веднъж ми се случи да събера около 15лв на стотинки от разни джобове и бях много щастлив .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • #13
                          До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

                          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                          Мисля, че в тази криза е момента да се замислим над този въпрос и какво бихме направили с последните си пари.... Под последни имам предвид, че няма да умираме - а ще вземем заплата след няколко дни.


                          Въпросът е принципен, нищо конкретно
                          Ееех! Щастливците по време на криза вземат и ЗАПЛАТААА!

                          За всекиго конкретно, нищо принципно.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

                            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                            Идеята е , че стотинките не се броят за пари , докато не упреш до тях и тогава в повечето случай се събират поне за едно ПВЦ . Веднъж ми се случи да събера около 15лв на стотинки от разни джобове и бях много щастлив .
                            Ахахахаха ако Натали ти пере дрехите и ти събира "стотинките" от джобовете е щастливка

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Ееех! Щастливците по време на криза вземат и ЗАПЛАТААА!

                            За всекиго конкретно, нищо принципно.
                            Опааааа ето кой е взел заплата Призна си без бой

                            Коментар


                            • #15
                              До: За какво бихте дали последните си 10лв.???

                              Ами за сега си ги пера сам и за това все още имам пари за бира
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X