Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предсказанията на Ванга 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Предсказанията на Ванга 2008

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    Тва първото отде го изкопа бре, възмутих се от неграмотния си правопис.
    А за истината-с криви думи никога не става права...!Последното преди да го напиша,си върнах малко лента от изживяното.Пак така!
    Майтап бре малеили сакаш да кажем като дедото кой не носи майтап м...
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #47
      До: Предсказанията на Ванга 2008

      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
      Майтап бре малеили сакаш да кажем като дедото кой не носи майтап м...
      Хубав човек ще излезеш,не някой разбран...

      Коментар


      • #48
        До: Предсказанията на Ванга 2008

        Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
        до колкото знам , Ванга не е имала нищо общо със религиите , на въпрос дали е виждала господ тя одговаря че господ не е виждала и които твърди че е виждал господ значи лъже , казва природа има но господ не съм виждала , казва да имаме вяра но също не казва във какво да вярваме , дали е вещица незнам но има, може би стотици хиледи примери че тя е знаела всичко което иска , за протокола и аз не съм вярващ във религиите

        не приемаите думите боквално , живота не е книга или образовани , живота е радост , и всичко което го нарушава е ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, приятно четене http://vbox7.com/play:07c7db2b
        Абе щом не е вярваща, защо има храм
        А и от линка некои неща ми кривеят. Предсказала била " Българите ща станат духовни водачи на човечеството.... " Та ние се затриваме като нация. какви водачи ще сме ...
        Нещо за тройна коалиция говори,ама най е верно това : "Тачете прзниците-те са средство за оцеляване"
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • #49
          До: Предсказанията на Ванга 2008

          махаите се от темата бе бираджии такива
          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

          Коментар


          • #50
            До: Предсказанията на Ванга 2008

            Да бе, я марш в Бара!

            Иначе по темата - на мен пък ми е интересно, защо досега не се бяха появили тези предсказания в нашата преса или медии, а изведнъж се оказва, че ги има в руската и то в сериозно издание (доколкото видях) Защото тези "предсказания" наистина са фантасмагорични, а някои и взаимно изключващи се...
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

            Коментар


            • #51
              До: Предсказанията на Ванга 2008

              Много малки срокве има м/у предсказанията.Според писателя ни чака невероятено сериозен технически прогрес.Вярно е , че повреме на война всеки вади тайни технологии ама чак толкова.

              Коментар


              • #52
                До: Предсказанията на Ванга 2008

                Първоначално публикуван от ceko26 Преглед на мнение
                Много малки срокве има м/у предсказанията.Според писателя ни чака невероятено сериозен технически прогрес.Вярно е , че повреме на война всеки вади тайни технологии ама чак толкова.
                И докато вие воювате, Аз ще се грижа за положителния прираст... Не че нещо, ма нали трябва да има и други поколения да се борят за Марс и за подводните колонии
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #53
                  До: Предсказанията на Ванга 2008

                  Ммм да.Много интересни предсказания,но ако се случи първото ,няма да видим останалите.Предпочитам днес да мисля за утре.
                  П.П. Модератора от снимката,пуснал темата,хич не е лош.
                  Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                  Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #54
                    До: Предсказанията на Ванга 2008

                    Аз по принцип вярвам до известна степен на разни пресказания, но не напълно.
                    Баба Ванга беше велик човек, но не съм склонна да вярвам на тези предсказания, които прочетох горе. Мисля, че можеш да предскажеш нещо за даден човек, ама за цялото човечество.....

                    Коментар


                    • #55
                      До: Предсказанията на Ванга 2008

                      За цялото човечество е по лесно. Казваш, че някога, някъде нещо ще евнтуално може да се случи, ако не се вземат някакви мерки и така.
                      Казваш че в Кърджали ще има земетресение,и че целия град ше спи на улицата ...
                      Не мога да разбера, защо толкова се интересувате какво е предсказал някой врач или врачка. какво дойде това...
                      Където Бирата, Там и Аз...

                      Коментар


                      • #56
                        До: Предсказанията на Ванга 2008

                        Нищо не е казала женицата - 95% процента от широко афишираните предсказания са тълкование на "тълкователите" на предсказания. В общи линии повечето пророчества в оригиналния си вид звучат несвързано и нямат смисъл. Чак след намесата на редактори всичко си идва на мястото.

                        Не вярвам на тези неща.

                        Темата обаче на моменти залита в една по-серизна посока и може да прерасне в спор, от който да се опарим всички. Идеята май беше да се забавляваме, не да плюем Ванга, ДС, еди коя си коалиция или партия и пр.
                        Аз лично имам големи очаквания за 2043г - тогава ще е разцвет. Дайте да мислим как да оцелеем дотогава. Може да отидем на някой просторен плаж в Нова Зеландия и да се върнем и да предявим претенции към териториите си през въпросната година, какво мислите?

                        Коментар


                        • #57
                          До: Предсказанията на Ванга 2008

                          Леля/баба Ванга-лека и пръст.Чувал съм,че е помогнала на много хора.Както и плюта,че нищо не разбира и е шарлатанка.В неизвестното и обозримо бъдеще,касаещо нас-човеците,реакциите са нормални и обясними.
                          ...т.е.,каквото и в двата аспекта да приемем или отхвърлим,все ще бъде правилно изтълкувано или правилно рАзптнато...
                          Последно редактирано от maxxx; 26-05-09, 21:00.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X