Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предсказанията на Ванга 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Предсказанията на Ванга 2008

    Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
    Важното е ние да не умрем!
    Ние няма да се затрием, шампиони сме по единично оцеляване.
    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

    Коментар


    • #17
      До: Предсказанията на Ванга 2008

      2008
      1. Атентатът в Мумбай
      2. Тимор Лесте президент на източен Тимор
      3. Хамид Карзай президент на Афганистан
      4. Ким Чен Ир президент на Северна Корея
      5. не знам кой е четвъртият президент

      Коментар


      • #18
        До: Предсказанията на Ванга 2008

        Ядрена война .... за период от 4-ри години !!!!

        Е , това надхвърля и Съветският капацитет ! То ще излезне, че основната част от масата на Земята е вече на повърноста на земята под форма на ядрени оръжия и деривати от тях?!

        Нека поне по-нормалните да помним - завършека на Втората Световна Война се постига и бележи с бомбомятането над Япония със специализирани нетротилови заряди.

        Не е лошо да си Вярващ, но вярата не предпазва от вируси, не изважда апендисит, не спира кръвотечение и неоправя счупени голями кости.

        А пък астро-физиката на гадателите.... - по-добре само да замълчим!
        Tse-KO DVD_to aka FREON_a :cool:

        Коментар


        • #19
          До: Предсказанията на Ванга 2008

          Ай стига глупости бре. Да не искате да живеете вечтно, както се пееше в едно парче на Куин,докогато ни е писано дотогава


          простете за правописа употребил съм много
          Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
          Honda CB 919 Hornet
          0898849413-Светльо
          Кръвна Група: 0+

          Коментар


          • #20
            До: Предсказанията на Ванга 2008

            Ако е сигурно, че 2014г. няма да го има северното полукълбо, то дали да не тегля един кредит 500000 евра. Па да си поживея добре дотогава..
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • #21
              До: Предсказанията на Ванга 2008

              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
              Ако е сигурно, че 2014г. няма да го има северното полукълбо, то дали да не тегля един кредит 500000 евра. Па да си поживея добре дотогава..
              Ще ти стигнат ли ??
              Daddy's girl! Always & Forever!
              Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

              Коментар


              • #22
                До: Предсказанията на Ванга 2008

                Ми тя войната почна, ето на световната икономическа криза, кви евра кви кредити късно е чадо, те банките вече спряха кранчето, аз викам да продаваме тука и да ходим да си доживеем към то по на ЮГ а
                Че тя мойта я отпиши, ми дечицата ни за тях още е рано тепърва ще се радват на живота. Ма карате сега да отричам че съм уважавала Баба Ванга, нищо че не съм ходила при нея, ми що само руснаците го знаят това предсказание тя на Брежнев ли го е подшушнала.
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • #23
                  До: Предсказанията на Ванга 2008

                  Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
                  Ще ти стигнат ли ??
                  Ще ги изразходвам разумно. Жакузита, макузита и т.н.
                  А иначе, по-добре всичко това да не е вярно.
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • #24
                    До: Предсказанията на Ванга 2008

                    Може би това е за отделна тема, но...Един много въздействащ, според мен, документален филм за живота на Ванга. Мисля че ще бъде интересен, на тези които не са го гледа ли разбирасе! Филмът е на руски


                    Директен линк
                    +субтитри на български (филмът е на руски)
                    Последно редактирано от asterix85; 23-05-09, 20:43.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Предсказанията на Ванга 2008

                      Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                      И най-хард разходка ми бледнее пред тези прогнози.
                      И латино сериалите нямат толкова сензации. То не са унищожения, разрушения, възстановявания и пак и пак.
                      За 2000 г. и разказахме играта на майката земя, слънчевата система и вселената.
                      А, бай Пенчо си пие ракията и виното, както са го правили неговите деди от преди хиляди години.
                      Ама знам ли? Може да е истина! Светът се променя и това което ни изглежда невъзможно, става възможно.
                      Важното е ние да не умрем!
                      Да вярно!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Предсказанията на Ванга 2008

                        Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                        Може би това е за отделна тема, но...Един много въздействащ, според мен, документален филм за живота на Ванга. Мисля че ще бъде интересен, на тези които не са го гледа ли разбирасе! Филмът е на руски


                        Директен линк
                        +субтитри на български (филмът е на руски)
                        Не съм гледал филма, но преди години, когато бях още тийн ми попадна кнга с историята на бг пророчицата от дете до старини.Беше ми адски интересна-за жалост тази книга е на селото ми, което ще посетя чак след средата на Юли.Ако все още сте заинтересовани тогаа ще съм я снимал и ще я кача някъде из интернет пространството или на фтп сървъра.Специално филма, след като ми остане малко повече време, ще седна и ще го изгледам, но до тогава съм пас.

                        По темата: Колкото и да си говорим баба Ванга бе познавала доста неща-дано обаче за тези да НЕ се окаже права.....иначе не ми се мисли.
                        Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

                        Коментар


                        • #27
                          До: Предсказанията на Ванга 2008

                          няма начи да не е права, стига да е прерасказано вярно , иначе всчко което е казала е станало, това е факт
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • #28
                            До: Предсказанията на Ванга 2008

                            Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                            И най-хард разходка ми бледнее пред тези прогнози.
                            И латино сериалите нямат толкова сензации. То не са унищожения, разрушения, възстановявания и пак и пак.
                            За 2000 г. и разказахме играта на майката земя, слънчевата система и вселената.
                            А, бай Пенчо си пие ракията и виното, както са го правили неговите деди от преди хиляди години.
                            Ама знам ли? Може да е истина! Светът се променя и това което ни изглежда невъзможно, става възможно.
                            Важното е ние да не умрем!
                            Да,да! вЕрно

                            Превод от руски?

                            Коментар


                            • #29
                              До: Предсказанията на Ванга 2008

                              Кой ме изтри и защо?Нали ушким има плурализъмИ що че вервам че Ванга е ВЕЩИЦА!А не е ли?Абе вие християни ли сте ?И ако сте християни каква е Ванга за вас КАКВА замислете се То и Мохамед е пророк ми да се обърнем към негоИ не трий истината а отговори
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • #30
                                До: Предсказанията на Ванга 2008

                                Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                                Кой ме изтри и защо?Нали ушким има плурализъмИ що че вервам че Ванга е ВЕЩИЦА!А не е ли?Абе вие християни ли сте ?И ако сте християни каква е Ванга за вас КАКВА замислете се То и Мохамед е пророк ми да се обърнем към негоИ не трий истината а отговори
                                Тук религиозни дискусии не са позволени.

                                А за мъртвите или добро или нищо - нали така?
                                Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                                A2 (+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X